Skocz do zawartości

Street Fighter 6


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzalem caly ten turniej u arabow. Najpierw myslalem ze po prostu sobie puszcze te 8h zapisow ze strimow w tle ale tam bylo wiecej wypelniaczy niz meczow wec przerzucilem sie na ekstrakty. Niestety ktos tam wpadl na zaj.ebisty pomysl dwoch strimow, ktore sie krzyzowaly wiec ciezko bylo sie polapac co odpalac po sobie. Slabe ale z dugiej strony byl to turniej z grupami na poczatku wiec musieli sie sprezac.

 

Od strony technicznej tez to troche kulalo. Wygladalo jakby zwodnicy w ogole nie wiedzieli co maja zrobic. Wiec po np pierwszym secie byly jakies dyskusje z obsluga techniczna stanowisk. Zabawnie tez wygladalo jak byli zapowiadani, wszystko blyskalo i swiecilo, pojawiali sie na wielkiej scenie a potem konsternacja gdzie isc i musieli ich prowadzacy nakierowywac. Najlepszym przykladem byl Daigo, ktorego po zapowiedzi nie bylo na scenie (tam byla najpierw taka kurtyna z hologramu) xD I za chwile tupta taki pocieszny japonczyk jakby zywo wyjety z jakiegos filmu o smiesznych, starych japonczykach. Raz pomylono tez zapowiedz z zawodnikiem, co innego poszlo na video a kto inny sie pojawil. No ale im mniej osob juz uczestniczylo tym lepiej to chyba ogarniali. Wrazenie mialem takie, ze duza kasa w to poszla bo araby, swiatla, lasery, bajery a w srodku cos gnije bo lepione na sline. Niemcy by ogarneli lepiej.

 

4 dzien juz poszedl ze strima ale i tak trzeba bylo przewijac wypelniacze, zapowiedzi zawodnikow (ciagle te same filmiki i pojawianie sie na scenie) i drugiego prowadzacego czyli arba, ktory to co amerykanin w 10s tlumaczyl na arabski 30s i tak przy tym napier.dalajac jak z karabinu. Dziwny jezyk.

 

Co do meczy to duzo nie powiem bo nie bylo chyba, poza finalem, jakichs spektakularnych akcji czy powrotow. Cieszylo mnie ze Daigo nie odpal gdzies poza strimem na poczatku jak na evo i w sumie to wygral swoja grupe 5:1. Mena chyba mial 6:0 w grupach ale potem Kakeru go splawil do looserow a tam Punk rozpykal Cammy. Widac, ze gruby byl zawiedziony. Angry Bird lecial jak przecinak, wyslal Kakeru do looserow (3:0 albo 3:1) zeby w nastepnym meczu, dostac od niego 5:1. I to byl przynajmiej emocjonujacy final.

 

No i temat kasy bo piniondze byly za to srogie co macie na grafice wyzej. Niezle jak na klikanie w guziczki. A przed nami CC z milionem za pierwsze (ale chyba slabsza kasa za pozostale miejsca).

 

Ogolnie fajna inicjatywa, fajne pomieszanie grup z drabinkami, ale ja mam troche juz przesyt tymi turniejami i w sumie tymi samymi gebami w top8.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Są te turnieje w grze w końcu czy nie? Przedwczoraj wszedłem online koło północy to było info że będzie turniej o 6 rano xd Co za pojebana godzina na turniej, ale pomyślałem ze w końcu je odpalili, wejdę rano to pewnie będzie kolejny o normalnej godzinie. Wchodzę i oczywiście nic nie ma.

 

Nie wiem jak oni mogli to tak spierdolić. Zamiast jakiś godzin, turnieje powinny lecieć jak w Tekkenie albo MK (king of the hill), cały czas się można zapisać zbiera się grupa i gracie a nie kurwa jakieś wyznaczone godziny i tylko 32 miejsca do zapisu, a potem i tak wszystko wyłączają bo się wypierdala. Kto to wymyślił.

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Te same mam przemyślenia

 

Ten ostatni o 6 rano to był próbny i jak czytałem na reddicie to ludzie grali więc jest szansa że za niedługo ruszą choć dalej jak widać uparcie będą forsować ten pomysł z turniejami na godzinę czyli zawsze będzie ryzyko że jak się zrobi tłok to wypierdoli

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Okolice tgs nie przynoszą nic przełomowego odnośnie sf6 ale może warto podsumować:

 

- aki 27 września, dostanie nowy obszar w world tour

- w październiku fighting pass halloweenowe

- w listopadzie dojdzie ranga legend 

- będzie patch rozszerzający możliwości practice

- ujawniono kolejne Arty trzecich zestawów strojów, dalej bez daty premiery

 

 

FB_IMG_1695460277390.jpg

FB_IMG_1695460279954.jpg

FB_IMG_1695460282101.jpg

FB_IMG_1695460284194.jpg

Odnośnik do komentarza

Nie ważne jaka ranga, ważne że jest progres.

 

Ja utknąłem na plat4, wyżej już chyba nie podskoczę, refleks już nie ten, przeciwnicy mi czasem takie reakcje zakładają że wiem że ja bym tego za chuj nie zdążył zrobić. Na razie grę odstawiłem bo za dużo premier do ogrania, ale na bank wrócę i spróbuję z jakąś nową postacią od podstaw.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, flaczki napisał:

Moja ranga to platinium 3, ale ja nawet na rankedach nie grałem 8 godzin i to nie jest tak ze się nabijam ale na silverach grają ludzie którzy walą schematy i nie nie potrafią mysleć, nie mówiąc już o skillu. Wiec po trzech miesiącach od premiery nie jest żadnym sukcesem wskoczyć na golda a tym bardziej się tym chwalić.

 

Jezu zamknij mordę xD. Chciał to się pochwalił.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...