Skocz do zawartości

Street Fighter 6


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz pytanie jak naprawić tego supera xd Parowanie niby ok, bo zniweluje drive meter dmg, ale parujc to rashid stojac w tym wirze moze chlopa rzucic po prostu(przyjac rzut za niewielki dmg i tym samym skrocenie troche dzialania wiru przez invincibility lezac i wstajac to chyba najlepsza opcja ale nadal bekowa).

Ogólnie capcom to odpierdala wrzucając nową potencjalnie broken postac na doslownie chwile przed najwiekszym turniejem roku.

Odnośnik do komentarza

Coś jest z matchmakingiem zjebane z lokalizacją i coraz więcej osób to widzi, mi się często zdarza że grając godzinę dwie na ostatnim goldzie dostaję po kilka razy tych samych graczy do walki.

 

 

 

Moja teoria jest taka że turnieje nie są w stanie ogarnąć tylu osób na raz z dokładnie tego samego powodu dla którego rankedy działają tak jak działają, dlatego ludzi z turniejów wywalało i je wyłączyli, a problem nie jest tak łatwy do naprawienia jeśli leży w samych podstawach matchmakingu. Pewnie pracują nad większą poprawką bo wygląda to na większy fakap.

Odnośnik do komentarza

Ogółem to wygląda dla mnie na zyebane rozwiązanie. Np na godzinę 21 jutro widzę trzy serwery do których mogę dołączyć (silver4) czyli niby łącznie jutro na tą godzinę może dołączyć do turniejów 96 osób łącznie z całej społeczności? Bo to mają być turnieje rang silver-gold.

Odnośnik do komentarza

Żenada z ich strony.

 

A z innej beczki jeśli ktoś gra single, bo może ktoś przegapił to w World Tour na Stadionie Haggarta odpalili turnieje, również w Nayshall na arenie jest quest z pokonywaniem coraz silniejszych przeciwników za ktory dostajemy klucze do skarbca, więc już dobicie awatarem do 99 poziomu oraz do 20 poziomu mistrzów po przejściu fabuły jest ciekawsze niż grind na noobkach. Rashid też jest dostępny jako master, po wykonaniu questa w Nayshall, nawet jak go nie kupiłeś.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...