Skocz do zawartości

Street Fighter 6


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie Zangief, Marisa i JP przegięci są, szczególnie na modern to są wręcz czołgi 

 

Ogólnie też dziwię się że prócz Kena, Ryu mało kto gra starą szkołą. strasznie mało, a prawie wcale nie trafiam na dialshima, blankę, hondę czy guile'a, który imo wymiata 

Odnośnik do komentarza

Na 20 walk 18 razy Ken... coraz gorzej z tą zarazą, jak Scorpion w MK. 

4 godziny temu, tlas napisał:

Wczoraj grałem z jakimś polakiem grającym zangiefem to 3 rundy walka wyglądała tak:

 

 

IMG_2533.gif
 

pod koniec trochę przysypiałem, ale skoro działało to po co coś zmieniać 

 

Może przeczytał i wziął do siebie jak @wet_willy cisnął że silvery skaczą jak małpy i całkiem przestał skakać.

Edytowane przez Observer
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Mam problem :/ Otóż wczoraj wymieniłem dysk m2 na bardziej pojemny. Nie mogę zainstalować 2 trybów (World Tour/Fighting Ground). Ciągle pojawia się błąd CE-107880-4 :/ Przywracałem licencje i nic to nie dało. Zresztą na początku nawet "podstawowej" wersji nie dało się zainstalować z konsoli. Dopiero appka na telefonie pomogła. Odbudowa bazy danych nie pomogła. Najlepsze jest to że wersja na PS4 ściąga się (3 tryby) bez problemu. Spróbuje ściągnąć WT i FG z PS4 i "resztę" z PS5 (o ile to możliwe) a jak nie uda się to trzeba będzie dzwonić/pisać do Sony :/ Ja pierdole :mad:

Edytowane przez Alastor84
Odnośnik do komentarza

Szkoda że jeszcze procentowo nie ma podanego ile jest tych postaci bo Ken to mi się trafia częściej niż pozostała czwórka.

 

Ten fighting pass to jednak zrobiony po łebkach, nawet połowy miesiąca nie ma, a już mi wpadł w całości. Powinien być dwa razy dłuższy z dwa razy większą liczbą nagród plus powinny być tam lepsze nagrody - np nowe plansze, stroje do postaci albo chociaż kolory, coś co można użyć w czasie gameplayu, bo te tapety do telefonu czy ekrany aparatu to na chuj komu to. Jedynie te klasyczne gierki ratuja sens kupowania, bo trochę sobie w nie pograłem. No i ten hajs to powinien być przeplatany ze zwykłymi nagrodami a nie że na sam koniec dali same monety.

Odnośnik do komentarza

Najbardziej boli brak kolorów do postaci, strojów czy choćby nowych artów do wyboru, które wyświetlają się w momencie "here comes a

new challenger". 

 

Ja tam nic bym nie zmieniał w kudosach potrzebnych do wbicia 30lv, dzięki temu nie trzeba siedzieć 24h przy tej gierce by zrobić maxa i mieć za free kolejnego. Mi to pasuje tylko nagrody do ulepszenia.

Odnośnik do komentarza

Widzę że ostatnio w modzie Hondy nawalające na okrągło headbutt przez całą walkę bo ktoś w capcomie wymyślił że blokowanie tego i tak odrzuca rubego na bezpieczną odległość i ciężko go skontrować, a założyć chwyt niemożliwe. Wiadomo można parowac, przeskakiwać itp ale i tak niesamowicie irytująco się na niego gra

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

jak oni te headbutty wala full screen to pol dnia masz na zrobienie czegos, bo jest do duzo wolniejsze niz blanka ball. jak dobrze trafisz to nawet zwykly standing lp idzie pokonac headbutt xd
A i ciekawostka, zwykle headbutty sa owszem safe on block, ale juz OD mozesz normalnie ukarac, bo nie jest bezpieczny(ma za to armor).

Rashida pokazali szerzej i wydaje się pojebany, bo nawet ma double jumpa jak w jakichs anime fighterach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...