Skocz do zawartości

Street Fighter 6


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

W top 8 jakis typek wyciagnal z 0 2 na 3 2, ale pierwszy raz go widzialem i nie zapamietalem ksywy. Zmienil chyba postac z kena na jp jak od tego drugiego dostawal no i poszlo.

 

Amerylaniec ktorego tez 1 raz widze zajal 3 miejsce boomerem wiec japonia nie taka stronk.

 

Punkowi w poolach w ostatnim meczu padl kontroler i przegral przez  techniczny, ale i tak dostawal w dope.

 

Ogolnie spoko ale format dla mnie zje.bany bo na ang strimie bylo wszystko wymiksowane i skakali miedzy grami. Ostatni dzien juz spoko bo szlo jak po sznurku i o luckiej porze.

 

A w ogole czemu japan ma osobne evo? Bo kolebka mordoklep czy przez trudy podrozowania do ameryki?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Bo Amerykanie lepiej ogarniają sponsorów a tego typu eventy zawsze wszędzie cieszą się sporym powodzeniem. Kiedyś Japończycy mieli Super Battle Opera ale tak jak wspomniałem była kicha ze sponsorami i przestało im się to opłacać. Chyba Arcadia to wtedy organizowała. 
 

Widocznie amerykańscy lewicowcy mają do tego lepszą smykałkę. Najpierw amerykańskimi turniejami zajmował się MrWizard ale po latach wypłynęły historie, że w latach 90tych płacił młodym chłopaczkom za obnażanie się w kiblu i został wyjebany (jak się okazało cała scena tam wiedziała i z tego żartowała) a Evo zaliczyło krótką przerwę związaną z reorganizacją. Po tym zaczęli inwestować w Japonię i okazało się to na tyle opłacalne, że zdecydowali się kontynuować.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie da sie robic Air Fireball skaczac do tylu tylko forward jump OD Fireball mozna z Neutral Jumpa zrobic. Ja sie martwie o jego walking speed bo on chodzi tak szybko jak Kim po lvl3 -_- 

 

Max Damage Combo Marisy bedzie bralo mu 88% zycia nie moge sie doczekac na taki soczysty Wiff Punish. 

Odnośnik do komentarza

Najwyższa pora na nowy kontent akurat jak Tekken zaczął mnie wkurwiać, trzeba wreszcie zmienić płytę w konsoli. 

 

Edit. Zangief dostał buffa praktycznie na każdym ruchu, jak nie większy damage to większy przyrost paska :banderas: Nie mogę się doczekać walenia lv3 dwa razy na walkę xd

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza

Ja tam mogę pograć, wspominałem po pierwszej sesji że mi nadal mało wpyerdolu. Bo jak się uczyć to z zawieszoną wysoko poprzeczką. I jak tam chcesz ponabijać punkty do jakichś nagród to ja na wolnym za parę dni bardzo chętnie, choć miałem przerwę ponad 2mce w Fajterka. Tylko nie wiem czy ci się będzie chciało tracić czas na klepanie mojej ChunLi..

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, wet_willy napisał(a):

Szkoda ze nikt z forumka nie chce ze mna grac :( FPE mientkim chujem robione :reggie:

Jeszcze zmienili restrykcje na serwery dla średnio zaawansowanych i ponownie mogę wbijać do tych hubów 

 

Btw efekt Akumy mocny, dziś na steam gierka prawie pobiła wynik grających w jednym momencie z premiery

 

 

Screenshot_2024-05-22-21-08-33-99_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Odnośnik do komentarza

Pierwszy event od premiery co nawet mi się podoba, ciekawe czy się rozkręcą z tym w drugim sezonie. Jest Boss tygodnia w hubach do walki avatarem lub klasycznie (oczywiście aktualnie Akuma), okazjonalna waluta do zebrania (wpada za walki ale nawet za granie w retro gry) którą oddaje się do puli przez hadokena w wirtualnego Akume. Ma to też wszystko swoją pulę nagród za wbite levele na podobnych zasadach co fighting pass.

Odnośnik do komentarza

Odpalilem sobie Dreamhacka w Dallas i od razu najsmutniejszy mecz turnieju 

 

Higuchi ( Guile ) vs Snake Eyez ( Zangief ) przyjemnosc z grania i ogladania porownywalna do nasrania sobie w reke i klasniecia xD

 

#deleteguile

 

Ale bedzie mega try hard turniej bo cale top 8 z Dreamhacka pojedzie do Arabow na Esports World Cup z 60 milionow dolarow w Kasie o_O Co te Araby to ja nawet nie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...