Skocz do zawartości

Overwatch 2


Homelander

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...
11 godzin temu, Rozi napisał:

Premiera we wtorek, nie grałem w jedynkę, ale szukamy z kumplem odskoczni od Siege, więc BĘDZIE GRANE.

Musicie mieć podpięty numer telefonu do konta Battle.net. Bez tego nie zagracie - nowy wymóg. Wszyscy bohaterowie nie będą dostępni na start i trzeba rozegrać około 100 meczy w szybkiej grze by odblokować tych z pierwszej części.

 

Mam bardzo mieszane uczucia co do "dwójki". Trochę za mało wszystkiego. Zaprezentowali grę parę lat temu i od tego czasu contentu w "jedynce" było dodawane tyle co nic.

 

Usuwają jeden tryb gry i na jego miejsce wchodzi nowy - także to się jako tako wyrównuje. Tylko trójka nowych bohaterów jak na taki okres oczekiwania?! OK, są jeszcze reworki bohaterów, ale te też można policzyć na palcach jednej ręki.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, wodny1988 napisał:

Musicie mieć podpięty numer telefonu do konta Battle.net. Bez tego nie zagracie - nowy wymóg. Wszyscy bohaterowie nie będą dostępni na start i trzeba rozegrać około 100 meczy w szybkiej grze by odblokować tych z pierwszej części.

 

:kekw:

 

 

Miałem z 500h do czasu, kiedy nie weszła Brigitte i ta frajerska goat meta po czym wypyerdoliłem to z dysku. Ta gra od początku premiery cierpiała na postępującego raka, którym były kompletnie niezbalansowane postacie, ale sęk w tym, że tego nie da się patchować cyferkami, ponieważ głównie chodzi o umiejętności postaci niż dmg jakie robią. I to jest paradoks tej gry - multi fps, ale wcale nie trzeba mieć skilla w łapie, bo najpopularniejsi bohaterowie wysoko w rankedach byli nobrainerami, bo byli to głównie tanki xd Potem dali jakiś limit, ale kurde nie tędy droga xd Ciekawe jak będzie tutaj i dobrze, że to f2p, więc pewnie sprawdzę, ale nie napalam się.

Odnośnik do komentarza

Oszukali mnie, nie ma preoladu :/

Cytat

Before this sub is “I can’t find OW2 download” all day 1, ima leave this here

Apparently the F2P version for PS5 and XBOX Series X drops at 12pm PT when the servers go up and only people who have OW1 can pre install which is why the PS4 Versions etc. are being updated right now

 

Odnośnik do komentarza

Pograłem pierwszy raz dziś koło południa i było git, nie wyrzucało mnie. Teraz znowu kolejka po 30 tysi, wchodzę i mam tylko 13 champów zamiast wszystkich po czym zagrałem jeden mecz i wywaliło mnie xd Indie company.

Swoją drogą ładnie się teraz cenią ze skinami itd. Legendarna skórka 20$ piękny kawalerze, a jak żałujesz 100zł to zapyerdalaj na taką skórkę 8 miesięcy wg. wyliczeń na reddicie :kekw: Pomijam, że w battlepassie nie ma w nagrodach waluty, tylko tona szajsu jak voice line czy spraye. Pazerni na kasę są dzisiaj niesamowicie, ale jelenie i tak się znajdą.

 

 

EDIT: W ogóle pierwszy raz się spotykam z tym, żeby czekać w kolejce na odpalenie UWAGA launchera battlenet :kekw:

Edytowane przez Bartolinsky
Odnośnik do komentarza

Dobra, ja jednak odpuszczam, to nie gra dla mnie. Już nie wspominając o chciwości twórców, ale to jest jakieś takie wszystko nudne. Dobiegasz do celu, pif paf, umiejętność, giniesz, i znowu. Do tego mam wrażenie, że niektórzy agenci są przegięci; dzisiaj co chwilę ginąłem przez jakiś przyciągający się do mnie promień, gość używał tego co chwilę. No i absolutnie obrzydliwa stylistyka, tfu. Zostaję przy Siege i czekam na MW2.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem dla kogo jest ten sequel. Jak kogoś znudziła 1dynka i zmęczyło podejście blizzarda co do mety itp. to tutaj nie ma nic nowego. Obiecanej kampanii pve, też nie ma. 

 

Pograłem 10 min i wiem, że więcej w tej grze względem, "kaszel" 1dynki nie zobaczę. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...