Skocz do zawartości

Overwatch 2


Homelander

Rekomendowane odpowiedzi

No generalnie to taki patch do jedynki bardziej. I jeszcze migrowanie kont - nadal kolejka sięga setek tysięcy, idzie jak krew z nosa. Kupiłem Pakiet Posterunki i nadal nie mam nic na koncie, bo konto nie połączyło się jeszcze z konsolowym. Mam nadzieję, że content się pojawi i przy okazji wróci to co miałem z OW1. Generalnie to nawet nie jest reskin, tylko po prostu to samo, czasami lekko pokolorowane inaczej. No ale w OW nie grałem kilka lat, to w sumie trochę powrót na znajome graty, gdzie zna się mapy i umiejętności ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 8.10.2022 o 20:38, 20inchDT napisał:

No ech mnie chuy włączyłem na xboxie i... za kazdym razem jak odblokuje achievementa to rozlacza z serwerem xdd

 

mam to samo xd

 

jedyna zmiana jaka zauwazylo moje oko laika, to 5v5 (za co props, zwieksza to dynamike meczow), ale nazywanie tego kolejna czescia to beka. poza tym to stary dobry overwatch, wiec ja propsuje, ze za free, bo moze nie umrze tak szybko jak jedynka.

Odnośnik do komentarza

Bastion dostał inny ultimate, to okazał się na tyle zepsuty, że musieli wycofać postać z gry (tymczasowo zapewne). W sensie dało się jakoś exploitować tą zdolnośćl, że kanonana trwała z 20 sekund chyba XD Ciekawe jak się muszą czuć gracze, co nakupowali skórek do Bastiona :)

 

Tjorborna z kolei zablokowano w grach rankingowych (ma ten sam status co Kiriko). Kurcze, Blizzard przyzwczaił nas, że sequele to jakiś przełom, a tu tak hmm...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj w nocy zrobiłem z ziomkiem sesję 6h i nawet dobrze się bawiliśmy chociaż brak balansu dało się zauważyć od razu (pierdolony świniak ,i ogólnie tanki, robili trzodę w praktycznie każdej grze). W wielu meczach dostaliśmy niezłe lanie ze względu na matchmaking ale ogólnie będziemy czasem wracać bez spiny dla urozmaicenia growego menu. Uczyć się tej gry nie ma sensu przy tym chaosie. 

 

Kilka rzeczy jest na poziomie wybitnym jak ilość map, wykonanie techniczne czy cała sekcja ze statystykami/powtórkami. W dobie gier w których zwykła tablica wyników jest nie do ogarnięcia robi to bardzo pozytywne wrażenie.

Edytowane przez Gregorius
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.10.2022 o 09:59, Gregorius napisał:

 Kilka rzeczy jest na poziomie wybitnym jak ilość map, wykonanie techniczne czy cała sekcja ze statystykami/powtórkami. W dobie gier w których zwykła tablica wyników jest nie do ogarnięcia robi to bardzo pozytywne wrażenie.

 

Warto zauważyć, że część map z 1 zniknęła, nie ma tych z podwójnym zajmowaniem - Anubis, Horizon czy Volskaya. Wykonanie techniczne to nadal OW1.

 

Jeśli ktoś pytałby gdzie jest Mei, to została wyłączona, bo da się jej ice wallem ponoć wychodzić poza mapę. Oczywiście w grze zero komunkatu, akurat mainuję obecnie tą postać. Wchodzisz w competetive i czegoś tu brakuje. I ch*j, graj se kimś innym ;) 

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...