Skocz do zawartości

Tekken 8


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

To będą tylko ciuchy dla postaci w grze i tych smiesznych krasnali awatarowych które są tak cringowe że zęby bolą. W ogóle mi to nie przeszkadza że wprowadzają sklep z tym. I tak takiego barachła nie kupuję a jak ktoś ma taką potrzebę żeby sobie z maina w online klauna zrobić to jego sprawa. Dopóki nie są to pay to win to niech sobie robią sklepiki. W MK1 jest taki sklep od premiery i nawet tam nie zaglądam to i tu nie będę. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Di napisał:

Heat Smash czy CH f,f,N+2 i ~1/3-1/4 paska znika w mgnieniu oka.

 

Wczoraj nagrywałem poradnik z najlepszym polskim graczem Kingiem (Bati), szykuje się 2-godzinny materiał.

Tak jak @Redmitsu wymiata Yoshkiem, tak ja zostaje z Lawkiem. Miłość na cale życie :Aloy_cool1:Mogę przegrywać i bawić sie dla przyjemności niz wygrywać Kingiem :lapka: 

Od razu przypomniał mi sie  Fenga po tym jak odkryli ta podcinkę nie karalna z SS, albo Steve z infinity, Albo Bryan z kolankiem przy ścianie razem z okizeme. Ale to były cyrki. 

 

No mnie tez rybka. Kupiłem do grania a nie dla ciuszków. Ale nie obraziłbym sie jakby udostępnili wszystko za monety z gry, gdyz wszystko bylo by do zdobycia tak czy inaczej.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak jak pisze Di. Ja po latach klepania bf, nie jestem w stanie trzymać przodu aby wejść w DSS. No nie umiem tego tak zrobić, ręka sama z automatu idzie mi na kombinacje :dunno:

Ułatwienie w hu.uj dla poczatkujących. Teraz tylko klepać kombinacje z nadsuniętym przodem i hey:lapka:

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.02.2024 o 22:59, MEVEK napisał:

Tak jak @Redmitsu wymiata Yoshkiem, tak ja zostaje z Lawkiem.

 

Właśnie dziś zacząłem nim walczyć, będę sobie od czasu do czasu włączał TK8 żeby poznać podstawy każdej postaci (oprócz Kumy/Pandy), jakiś jeden podstawowy juggle + coś specjalnego i cisnę mecze rankingowe. Niestety nie mam czasu na nic więcej. Grałem 5 meczów Lawem, na razie wszystko w plecy. Ale Hwoarangiem coś tam wygrywam :-)

Najpierw practice, potem salon walk offline dla tych skarbów i na koniec rankingowe mecze.

Odnośnik do komentarza

Lawkiem gram cale swoje zycie, ale tak na powaznie wzialem sie za niego w okolicach T4 kiedy dostal to swoje DSS. Po prostu sie w tym zakochalem i tak to ciagne. W T8 gra sie podobnie jak wczesniej wiec jakos mi idzie. Do Heata nie moge sie przyzwyczaic. A Rage nie uzywam. Cos tam ugrywam ale bez szalu.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, yaczes napisał:

To ze wyglasz jak sumoka, nie znaczy ze znasz sumo.

o ty grzdylu zafajdany

8 minut temu, yaczes napisał:

No ale dobra, niech bedzie. Pod jednym warunkiem: jak ja wygram powiemy wszystkim, a jak ty wygrasz, to nikomu.

Cykasz?

Dobra, ale z aneksem, że zrobimy odwrotnie niż napisałeś :vegeta_smile:

Odnośnik do komentarza

Potraktuj to jak trening mentalny przed następną premierą gierki, jak wygrasz to będziesz miał boosta do morale, jak przegrasz to psycha twardsza niż ze stali pozwoli przetrwać kolejnych GRACZY oburzonych brakiem gniotka czy kodu na sukienkę dla anime dziewczynki w monitorze

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...