Skocz do zawartości

Tekken 8


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze fajniejsze jest to, że sprzedają paczki coinsów po 500 najniższa. Ile kosztują stroje? 400 coinsów :kaz: Najbardziej predatorska praktyka - sprzedamy Ci tak, żeby zostało trochę na koncie i żebyś musiał dokupić kolejne żetoniki jak chcesz wydać tę nadwyżkę, a potem jeszcze trzy razy to samo. Hatfu na takie praktyki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra to może rzeczywiście te powtórki, zapomniałem o nich, dzięki. W practicu też siedzę już długo, ale mam problem z combem Niny, którą gram i nie jestem w stanie się nauczyć żeby mi zawsze wychodziło. Tego od 0:18 się uczyłem:

Rzadko mi wychodzi to kolano (QCF+4, 3, 1+2) po WS1.

Robię salto (F+4) zamiast niego najczęściej. Bez juggla wchodzi mi zawsze ta sekwencja z kolanem. Milion razy to już ćwiczyłem i w ogóle nie mam powtarzalności, nie wiem co robię nie tak - próbowałem szybciej, później, dokładniej to półkole, a i tak wchodzi zamiast tego F+4, czyli salto do przodu.

Edytowane przez roivas
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, roivas napisał:

Dobra to może rzeczywiście te powtórki, zapomniałem o nich, dzięki. W practicu też siedzę już długo, ale mam problem z combem Niny, którą gram i nie jestem w stanie się nauczyć żeby mi zawsze wychodziło. Tego od 0:18 się uczyłem:

Rzadko mi wychodzi to kolano (QCF+4, 3, 1+2) po WS1.

Robię salto (F+4) zamiast niego najczęściej. Bez juggla wchodzi mi zawsze ta sekwencja z kolanem. Milion razy to już ćwiczyłem i w ogóle nie mam powtarzalności, nie wiem co robię nie tak - próbowałem szybciej, później, dokładniej to półkole, a i tak wchodzi zamiast tego F+4, czyli salto do przodu.


Zrób ten cios (QCF+4) na sucho tak długo aż będzie wychodzić za każdym razem. Włącz sobie wyświetlanie historii inputów i przeanalizuj, który input jest zły. To Ci da odpowiedź, dlaczego nie wychodzi.

Generalnie Nina jest dość trudna manualnie dla początkującego, więcej Ci da nauczenie się na początek najprostszego combo (na yt są pewnie takie też), a skupienie się bardziej na movemencie (połączyć 2 backdashe płynnie, sidestep do bloku, dasz do przodu do bloku itd.), i najważniejszych ciosach (masz liste w grze lub na yt tzw. bread&butter). Odpalaj sobie też codziennie jakąś inną postać jako kukłe treningową i poświęc kilkanaście minut na punishment training (trening karania czy jak to tam spolszczyli).

Po takiej sesji pograj kilka meczy online, na koniec obczaj jakiś replay. Progress przyjdzie prędzej czy później.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Odnosnie " trybu karania " - jezeli ustawimy ten tryb podczas wyszukiwania walk rankingowych to serwer nie bedzie nic wyszukiwal. Poprostu bedziesz cwiczyl jak podczas normlanego treningu. Troche do bani, bo dla mnie to fajna sprawa ale nie do konca uzyteczna :sapek:

Odnośnik do komentarza

Pogralem dzis z jakims Yoszkiem chyba z 30 walki. W koncu zaczalem widziec i karac wybitke oraz mieczyk. Nie wiem czy to gwarant ale mieczyk wykonany w powietrze to ogromna strata i gwarantowana wybitka, prawda? No i w koncu ucze sie korzystac z heata, np: niektore ciosy maja inne zastosowanie oraz nie sa karane podczas heata. Zas podczas trafienia daja CH jak np. Nunchucko u Lawka. Mozna spamowac do wyczerpania paska :obama:

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, MEVEK napisał:

Pogralem dzis z jakims Yoszkiem chyba z 30 walki. W koncu zaczalem widziec i karac wybitke oraz mieczyk. Nie wiem czy to gwarant ale mieczyk wykonany w powietrze to ogromna strata i gwarantowana wybitka, prawda? No i w koncu ucze sie korzystac z heata, np: niektore ciosy maja inne zastosowanie oraz nie sa karane podczas heata. Zas podczas trafienia daja CH jak np. Nunchucko u Lawka. Mozna spamowac do wyczerpania paska :obama:

 

Zapraszam wtedy na meczyki ze mną jak jesteś już przygotowany  :sadkek:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dawno nie spamowałem poradnikami, no to jedziemy ;).

 

Poradnik do Dragunova - grać uczył mnie najlepszy operator tej postaci w Polsce, Caradolph.

 

 

 

 

Ostatnia część poradnika systemowego, ale będę wrzucał też krótsze filmy na temat pojedynczych zagadnień.

 

 

Podrzucam linki do filmów, które są zaplanowane na najbliższe dni. Na kanał w najbliższych 2 tygodniach trafią też inne filmy związane z Tekkenem, m.in. słynna walka Gajdy z Qudansem.

 

Top 8 z turnieju CyberFight, który odbył się wczoraj w Warszawie - film dostępny w piątek od 10.

 

 

Frame Data - film dostępny w piątek od 18.

 

 

 

Fuzzy guard (film dostępny od 18 w niedzielę).

 

 

 

Edytowane przez Di
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza

@Di, za Dragunova zdecydowanie leci plusik (uwielbiam gościa za design i otoczkę, więc coś tam nawet nim próbowałem). Smakowity materiał, który może nie przytłoczył mnie odkryciami, ale pozwolił wszystko ładnie uporządkować i utrwalić. Sam zrobiłem sobie miesiąc przerwy od gierki, ale pewnie w weekend znów coś przysiądę żeby odświeżyć przed Edkiem (choć zgaduję że na niego jeszcze trochę zaczekamy). Trzymam mocno kciuki za rozwój kanału.

Edytowane przez Amer
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

wbiłem fujina po ok 80-kilku godzinach z grą

co mogę powiedzieć o grze?

otóż balans to cyrk, trackujące rzuty w tym systemie to cyrk, tracking piedylarda ciosów to cyrk

żeby uciec z flowchartów wielu postaci, to trzeba doktorat napisać z rostera tej gry

 

teraz to chyba urlop zdrowotny od rankedów i będzie grane practice oraz quick matches, ewentualnie sesje

 

dla wifiarzy getto się należy

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Golab mowi jak jest ta gra prwnie bedzie super za rok czy dwa ( T7 tez bylo gownem obesranym ) ale rzygalem juz granie vs Drag/King random Plug jakos kolo pierwszej czerwonej rangi i wrocilem do SF6 xD Dodatkowo kazda postac ktora lubie poza Larsem jest rakowa wiec tez wplywa to na to ze grac mi sie w to nie chce.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...