Skocz do zawartości

Tekken 8


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, czy dla niego T8 to nie jest gra królewska. Tekken to w ogóle nie jest gra To jeden z najbardziej wartościowych elementów otaczającej nas matrycy. Wdrożył się w umysł jako czysta materia, nieskazitelny pierwiastek mocy absolutnej. Od momentu zetknięcia stanie się Twoim uosobieniem największego pragnienia, będzie dla Ciebie tym, czym jest morze krwi dla usychającego wampira. To bezimienny, nienazywalny, nieopisany byt, który chce wydrzeć z Ciebie jaźń. Tak, to bardzo zły koleżka i raczej bez aspiracji na pośmiertne niebo. To wszystko ma jednak całkowicie odwrotne znaczenie, ponieważ człowiek jest znacznie gorszy. Dlatego właśnie z miejsca staniecie się KA-TET - jednoscią powstałą z wielości. Obudzisz się następnego ranka i kiedy gipsowe ściany znowu zaczną się rozpływać, a świadomość Twojego rzekomego bytu zacznie tonąć w ogniu tego paranormalnego zjawiska, nie poczujesz lęku; aura wewnętrznej paranoi zniknie bezpowrotnie. Już zawsze okręt z Twoimi zdrowymi zmysłami będzie sunął z wiatrem, parł tam, gdzie jeszcze nikt nie był. Pseudorzeczywistość z czarno-białego królestwa obłędu momentalnie przeistoczy się w krainę bezkresnej grywalności. Weźmiesz głęboki oddech. Odrzucisz inhalator. Poczujesz się wspaniale. Kolejny głupiec nie będzie musiał ożyć. Ty zaś nie będziesz musiał zabijać. Jesteś pierwszym prawowitym nosicielem. Idź i zaraz całą ludzkość. A w chwilach słabosci, kiedy w myślach choć na moment pojawi się niepewność, przypomnij sobie, ze Tekken 8 to już część Twojego istnienia i kiedy się z Ciebie ulotni, Twoja prawdziwa osobowość zniknie razem z nim.

 

Uwielbiam to zakończenie recenzji T5, jest doskonałe <3

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Wiadomo Ile Edzio będzie kosztował osobno? I czy tak jak w 7 dla nowej postaci  będzie jakiś nowy stage czy tylko sama postać? Pamiętam że taki Negan dostał stage z twod i ten piękny blondas z FFxv też.

P.s. albo to była plotka albo gdzieś czytałem że postać w menu będzie można chyba zmieniać 

Edytowane przez GwynBleidd_79
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj sobie pierwszy raz miałem okazję popykać od dwóch tygodni i po rozegraniu na sześć walk trzech z Edkami, jedyne, co mam do powiedzenia o nowej-starej postaci to: "co, kurwa?!". Chwilami zupełnie nie wiem, co się dzieje na ekranie, mam wrażenie, że jak wejdę na jakikolwiek launcher, to potem już mogę odłożyć pada i czekać, aż mi zdejmą z 1/3 paska życia. Dodam, że dotychczas nie miałem jakiejś postaci, na którą by mi się jakoś tragicznie grało. Pewnie jak się z Edkami obiję to też będzie szło lepiej, ale dzisiaj tylko urywałem pojedyncze rundy w dużych bólach.

Odnośnik do komentarza

Edzio świetny IMO, ładnie go przeprojektowali. Uczciwy raczej, choć faktycznie pozwala zdrowo pocisnąć. Niemniej jego główną siłą jest mieszanie, więc dla graczy którzy średnio go znają możne być ciut koszmarny faktycznie (to chyba podobnie jak z Yoszkiem czy Zefiną). Ja tam jestem zadowolony bardzo i zdecydowanie majnuję chłopa. Miła odskocznia po nieco sztywnym (choć nadal bardzo fajnym) Dragu. 

 

Sam natomiast chciałem poruszyć inny wątek: toksyczność ludzik od TK których trafiamy w starciach online. Nie wiem czy tylko mnie to spotyka, a może to domena rankedów, niemniej non stop trafiam na chłopków tauntujących/t-bagujących po walkach, do tego nagminne odmowy walk (po pierwszej wygranej bądź przegranej - bez znaczenia).

 

Wchodząc w to środowisko po wieloletniej, liczyłem raczej na fajnych, poukładanych ludzi. Takich "dojrzalszych" że tak powiem. Sam nie wiem czemu tak zakładałem, może z racji ugruntowanej pozycji marki i potężnej sceny prosów, którą śledzę bacznie od lat i darzę sympatią. Natomiast moje doświadczenia z samego grania w TK8 na chwilę obecną są wręcz odwrotne. Oczywiście nieco uogólniam teraz, bo trafiają się też bardzo spoko gracze, niemniej ilość tych o ujemnym poziomie mentalnym jest zatrważająca. Do wczoraj zakładałem, że to z racji postaci którą gram w rankingach (tak, zdążyłem to już odczuć że do Dragunova praktycznie każdy ma tu jakieś ale), niemniej przesiadka na Edka niewiele zmieniła. Powiedziałbym że grając nim od 2-ch dni zrobiło się jeszcze gorzej. Tak więc stwierdziłem że dopytam - nie wiem czy to z racji znacznika "PL" widocznego po wyszukaniu przeciwnika, postaci czy czegokolwiek innego. Generalnie mocno to po mnie spływa, choć przyznaję że jednocześnie jestem nieco... rozczarowany? W sumie mogę chyba tak powiedzieć.

 

Edytowane przez Amer
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...