Skocz do zawartości

Pochwalcie się filmami


AK-47

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku pogoniłem ponad 30 płyt, czego dziś żałuję. Od niedawna zacząłem znów kolekcjonować, tylko teraz chciałbym przede wszystkim kupić te filmy do których mam największy sentyment (np. Ostatni Samuraj, Gladiator, Mroczny Rycerz, Alien, Edward Nozycoreki) 

Tymczasem pierwszy rzut

 

IMG_20220922_174148.jpg

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Co do cen częściowo się zgadzam, ale jak nie kupujesz na premierę to wydania blu-ray wyrwiesz za 40-60 zł. Nawet niektóre blu-ray 4K kupiłem w takiej cenie.

 

Natomiast co do tego, że z dalszej odległości zanikają różnice między DVD i Blu-ray to niestety nie mogę się zgodzić. Mam kilka seriali na DVD (bo nie wyszły po polsku na Blu-ray) i na 55 calach jest źle. Dobrze, że większość z nich to seriale komediowe do puszczenia w tle bez nadmiernego patrzenia w ekran.

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Modele już przestałem kupować, to czas nadrobić filmy. 
Wlozylem do koszyka wszystkie 25 filmów z Bondem i wyszło mi ponad 1200zl.

Podziele to jakoś na partie miesięczne po 2/3 filmy i poniżej roku uzbieram w końcu kolekcje Bonda, bo czaje się na to od kilku lat. Te wydania w jednym boxie nijakie, na Polce lepiej będzie wyglądać 25 pudełek. 
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o budowanie kolekcji to fakt, że jeśli nie chcesz tego mocno poczuć po kieszeni to lepiej to rozłożyć w czasie, ale ma to też swoje plusy. Jest większa satysfakcja ze zbierania i jest czas, żeby to w miarę systematycznie oglądać. Nie po to człowiek schodzi z kupki wstydu z grami, żeby robić sobie taką z filmami. A jak masz już co najmniej 50 filmów, które lubisz i kilka seriali to przynajmniej u mnie nie ma już parcia, żeby mieć wszystkie VOD. Raz na jakiś czas biorę jeden na miesiąc, żeby nadrobić pozycje z ostatnich kilku miesięcy i później z niego rezygnuję.
 

Teraz pod koniec listopada wezmę Disney + na miesiąc, żeby nadrobić Andor, special Strażników Galaktyki oraz Buzza Astralla (niestety nie wyszedł po polsku na Blu-ray) i z żoną obejrzeć dwa ostatnie sezony Białych Kołnierzyków, bo widziała tylko wcześniejsze, a później będzie przerwa od VOD do czasu aż HBO Max zlituje się i wrzuci po polsku Batman Animated Series lub Apple TV wrzuci nowy sezon Teda Lasso

 

@iluck85 kiedy wrzucisz zdjęcie filmów, które masz na płytach ?

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...