Jump to content

Recommended Posts

I się zaczyna. Panowie, doszkolcie się troszkę, a wtedy Wasze komentarze staną się mądrzejsze.

Ale tak żeby nie zostawiać Was z niczym, powiem że jedna klatka Disneyowskich "Aut" gdzie RT był pierwszy raz użyty przez Disney, renderowała się kilkadziesiąt godzin. Jedna klatka. Na turbo do(pipi)anych maszynach. I tak, było to dawno temu. Ale od tego czasu nadal RT niszczy wszystko, i cud, że to w ogóle działa na PC.

A w portal użyli chyba wszystkie możliwe rodzaje RT. Więc jest jak jest.

  • beka z typa 1
Link to comment

Wracając do tematu to fajny pokaz technologii Nvidii. Nie do rozróżnienia podczas gry od natywnego 4K z włączonym DLSS2 (ustawionym nawet na performance) i DLSS3, przy takim combo i max ustawieniach (trzeba w menu alt+x zwiększyć ilość bounce light na 8, bo na persecie ultra jest 4) 120fps. Wygląda to naprawdę fajnie, aż ciężko uwierzyć co samo dojebane oświetlenie może zrobić z niby tą samą grą. Co do gry to chyba nie ma za bardzo co się rozwodzić, wiadomo, jedna z lepszych gier logicznych.

Link to comment
2 godziny temu, Ukukuki napisał:

Kręcicie aferkę a to takie same demo technologiczne jakim był Quake 2 RT za czasów pierwszych RTX 2XXX gdzie na 2080TI w 4k nawet nie było 20 klatek. 

Akurat technologicznie był najlepszy bo miał prawdziwy rt. Prawie wszystkie gry reklamowane ray tracingiem to fejki, odbicia zastosowane w jakiejś jednej kałuży żeby npce się cieszyły 

  • WTF 1
  • Downvote 1
Link to comment

Na laktoku musiałem zejść z rozdziałką żeby miało racje bytu w to grać no ale wygląda spoczko. W tamtym miesiącu akurat przechodziłem czystego portala więc robi różnice. No ale i tak ta technologia robi na mnie zerowe wrażenie i to jeszcze w takiej grze

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.