Jump to content

Bramble: The Mountain King


Brolin

Recommended Posts

A widzisz, mnie od razu ten klimacik przykuł uwagę. 

 

Ograłem wspomniane demo, jest na jakieś 20 minut i... byłem całkiem zaskoczony. Dziwna to gra, tu niby sielankowo i słodziutko, jakieś krasnale, jakaś jazda na pociesznym jeżu, a za chwilę skakanie po klatkach z niewolnikami w ciemnej jaskini, przerażające ich jęki i lekkie ciary na plecach. No nie powiem, ciekawe połączenie. Do tego wbrew pozorom jest dość trudno i zginąłem dobre kilkanaście razy. Natomiast trzeba dodać, że po części także dlatego, że gra jest i pewnie będzie dość toporna jeśli chodzi o technikalia, animacje i responsywność. Cóż, raczej tego już nie naprawią i trzeba będzie przymknąć na to oko. 

 

Dodam jeszcze, że grając skojarzeń miałem kilka, m. in. z Limbo, Unravel, Ico i The Little Nightmares. To ostatnie ze względu na maszkarę, która w pewnym momencie zaczyna nas gonić i jest to zresztą bardzo fajny i udany motyw, a do tego w pełnej grze takich konfrontacji ma być więcej. Ogólnie polecam chociaż ograć demko.

Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.