Skocz do zawartości

Yakuza 6: The Song of Life


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 459
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

34 minuty temu, Schranz1985 napisał:

Ograj na ps3, wg mnie 5 najsłabsza 4 bardzo fajna.
Raczej trzeba przed 6 całość inaczej tego nie widzę.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

Ja grałem w Y6 bez znajomości 3-5 i pewnie trochę straciłem, ale IMO nie aż tyle.

Poza Haruką i jej historią nie ma raczej aż tyle ważnych rzeczy, które nie były w 0-1-2.

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

Ogrywam powoli fabułkę w moim runie Yakuzowym, lecę to razem z Y7 i moje wrażenia po 17h gry więcej niż pozytywne.

 

System walki mocno podstawowy, gorszy niż w starszych grach z serii i Kiwami 2, natomiast patrząc na release date to gra wyszła nieco wcześniej niż Kiwami 2 i to widać. Większy nacisk na Extreme Heat Mode, niż bronie białe, wolałem z nowożytnych jednak Kiwami 2 pod tym względem. 

Jednak wszystko inne prezentuje odpowiednią jakość.

Fabuła przede wszystkim jest ciekawa, historia trzyma w napięciu, a substories rozbudowane. 

Nowa lokacja to fajny powiem świeżości w serii.

Po raz pierwszy w serii dałem się też wciągnąć w tryb rozbudowy własnego gangu, daje radę, chociaż jest nieco za łatwo, ze względu na to, że mam karty z Clan Creator Codes rozdawanych po premierze (są lepsze niż te co do tej pory zdobyłem w grze), ale druga część tej minigry czeka na mnie w Kamurocho, więc będzie pewnie trudniej. 

 

Ogólnie znowu mnie wciągnęło jak odkurzacz i bynajmniej nie będę na tym kończył, ogrywam wersje PC, port też niczego sobie, wspiera UW, wysoki framerate, FOV itp. Raczje na Y6 i Y7 nie skończę przygody, spinoffy już czekają :D. 

1 minutę temu, Pupcio napisał:

To niezły brak swojego tematu :gigabeta:

 

Kto normalny szuka w dziale PS4 ...

Czy jakiś mod może to zmergować i wrzucić do tego działu Yakuz? 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja musiałem w googlu wpisać żeby znalazło ten temat xD

Ja 6ke uwielbiam. Po nijakiej trylogii z ps3 czekałem na ogrywanie tej części jak na zbawienie. Fajna ekipa, hiroshima z DUSZĄ no i "ostatni raz" jako kiryu Wielka szkoda że nie chcą już dać odpocząć chinolkowi :nosacz2:

Odnośnik do komentarza

Zacznij od 0 -> potem Kiwami 1-2 -> 3-5  staroszkolne, przydługawe remastery albo grasz jak człowiek, albo jak zwierzę streszczenie fabuły w necie i/lub w Y6 w odpowiedniej sekcji w menu (to jest nieco krótkawe, ale da się, ja obie te rzeczy ogarnąłem)) -> 6 -> 7 (to już zacząłem dawno, ale gram powoli, to moloch, bo walka w turze). Potem spinoffy Judgement -> Lost Judgment oraz Issin. To moja ścieżka i niczego bym nie zmienił :D. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Y6 ukończone. 

 

Świetna historia, fajne pożegnanie z Johnem Yakuzą.

Spoiler

(no jednak to nie wyszło, jak się okazuje typ dalej rządzi i dzieli, emeryturka daleko).

 

Do któregoś środkowego chaptera ogrywalem z Y7, ale potem przyspieszyłem, żeby sobie nie spojlerować.

 

Bardzo podszedł mi klimat Hiroshimy i tej nowej grupki.

 

System walki najgorszy z tych co gralem w serii z realtime, ale jego prostota i pacing nawet mi odpowiadały, mimo, że na pewno Kiwami 2 (czy Judgement zapewne) to krok do przodu na nowym silniku.  

 

Jednak jako całość gra jest po prostu boska, fabuła dowozi, klimat dowozi, Kiryu dowozi, Haruto dowozi. 

 

9/10, myślałem, se to będzie slaba część, a ja już będę wypalony Yakuzami, nic takiego się nie stało.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.