Skocz do zawartości

Yakuza 6: The Song of Life


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 459
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie no serio, seria jest swietna ale sega spoznila sie z tymi remasterami o pare ladnych lat.

Gdyby zaryzykowali przy okazji remasterow 1/2 ktore wyszly w JP i pociagneli to dalej mieli by o wiele większa bazę fanow.

No gdyby jeszcze faktycznie pitraktowali 3/4/5 jak kiwami 2, nowy engine, moze dodatkowy kontent to okey.

Ale jaranie sie remasterem z ps3 ktory wyjdzie w 2020+ to niezla beczucha xD .

Lol legalnie kupione gierki z polskiego psn.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 18.08.2017 o 09:46, Kinoji napisał:

o kur.wa to chyba bedzie pierwsza kolekcjonerka, jaka kupie, co za zestaw :obama:

 

W dniu 18.08.2017 o 10:41, ireniqs napisał:

Biorę. :banderas: Najlepsza kolekcjonerka od dawna.

 

W dniu 18.08.2017 o 15:05, Bansai napisał:

Oby tylko w Polsce dalo sie gdzies dorwac edycje After Hours, bankowo kupuje w dniu premiery.

 

W dniu 11.01.2018 o 09:37, Figuś napisał:

Już zamówiona :banderas::fsg: 

 

btw. zwykłe wydanie kosztuje tyle samo co z artbookiem czyli 210zł

 

I co, faktycznie tą kolekcjonerkę ktoś z Was wziął :usmiech:? Leży właśnie u mnie paczka z nią i wciąż się biję z myślami, czy kocham swoją p a s j ę tak bardzo by wydać 90 EUR na gierkę w ładnym opakowaniu czy jednak odesłać. Jakieś opinie jeśli faktycznie któryś to ma?

 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, raven_raven napisał:

I co, faktycznie tą kolekcjonerkę ktoś z Was wziął :usmiech:? Leży właśnie u mnie paczka z nią i wciąż się biję z myślami, czy kocham swoją p a s j ę tak bardzo by wydać 90 EUR na gierkę w ładnym opakowaniu czy jednak odesłać. Jakieś opinie jeśli faktycznie któryś to ma?

 

W dniu 17.04.2018 o 11:46, Figuś napisał:

W końcu :fsg::banderas:1d61fbb957fc316e66cbf633896b7c28.jpg

 

Jim Beam Piknie wchodził podczas sesji na lajwo chato

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, raven_raven napisał:

 

 

 

 

I co, faktycznie tą kolekcjonerkę ktoś z Was wziął :usmiech:? Leży właśnie u mnie paczka z nią i wciąż się biję z myślami, czy kocham swoją p a s j ę tak bardzo by wydać 90 EUR na gierkę w ładnym opakowaniu czy jednak odesłać. Jakieś opinie jeśli faktycznie któryś to ma?

 

 

https://www.psxextreme.info/topic/104837-zakupy-growe/?do=findComment&comment=4213693 :lapka:

 

A co do opinii no to szkoda ze szklaneczki nie sa krysztalowe ale tak czy siak podkladki i kostki chlodzace sa dobrze wykonane i z innych szklanek whisky juz nie pije.

 

Czy warto? Nie wiem... dla mnie tak ale ja jestem psychofanem serii, jednak na pewno cena moglaby byc ciut nizsza.

Odnośnik do komentarza
 
I co, faktycznie tą kolekcjonerkę ktoś z Was wziął :usmiech:? Leży właśnie u mnie paczka z nią i wciąż się biję z myślami, czy kocham swoją p a s j ę tak bardzo by wydać 90 EUR na gierkę w ładnym opakowaniu czy jednak odesłać. Jakieś opinie jeśli faktycznie któryś to ma?
 
Oczywiście. Steelbunia mi jeszcze brakuje do pełni szczęścia. Z całej reszty jestem bardzo zadowolony. Cena powinna być niższa, fakt, ale w ten sposób można podsumować każdą grową kolekcjonerkę. :usmiech:
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Te live chaty to sa kozackie :)
Zwlaszcza ta 1 pani z balonami lo kierwa, muszę ją rozpracować do końca .
Generalnie w 6 gra mi sie dobrze, nie mam wiekszych zastrzeżeń co do walki, substories i trouble daja rade(fajne jest to z bomba gdzie trzeba rozkminic lokacje ze zdjecia)
Samo story jak do tej pory nie porwalo mnie jakos specjalnie.(6chapter)
Obijanie obszczymurow na zadupiu, a teraz jak zwykle okazalo sie ze wszystkie drogi prowadza do kamurocho.
Scenek przerywnikowych tez nie za wiele a szkoda bo graficznie jest pieknie.
Do 0 nie ma startu, nie ten rozmach.
Brakuje mi pana Majimy, Akiyamy jest zdecydowanie za malo .
Na plus nowy rozwój postaci, chociaż nie do końca fajne jest to ze za walkę czy questa dostajemy grosze, a za żarcie opór w knajpie sporo itd.
Clan creator bez emocji, byle odchaczyc.
Ale jestem pewien że giera się jeszcze rozkręci.


Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Ten klan kreator to chyba niezly grind sie szykuje.

Wszystko przechodzilem z buta dopóki nie doszedlem do misji Amona.

1 jeszcze jakoś w bólach zrobiona ale w 2 w ogóle nie mam podjazdu confused.gif

Czy ja o czymś nie wiem czy faktycznie trzeba grindowac i levelowac tych chłopków?

Total power 43.000 na ten moment

12 chapter i czuć ze już nie dużo do końca to kasuję co mogę z pobocznych aktywności.

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Z tego, co pamiętam musisz jednego typa napakować do maksymalnego levelu. Poza tym musisz ulepszyć statystyki Kaza, a to robi się najprościej przy pomocy koksu z tej siłowni. Trzeba nakupować tego sporo, więc będziesz potrzebował sporo kasy, a tę najlepiej zarabia się w tych walkach gangów :)

 

Gra mistrzowska.

Odnośnik do komentarza

Mi juz zostalo tylko 1 statsa wymaxowac i substories pokonczyc.
200walk? A po co?
99lev postacia wbilem, wczytalem save i dopakowalem opór statsy Kaza.
Mam 80, dobije 100 i wiecej nie odpalę.
Generalnie najbardziej brakuje tego zielonego skilla, i tu pro tip.
Lepiej farmic to wpierdzielajac zarcie u sushi gin, i zbijajac apetyt suplem.
Na dzis na spokojnie zostawilem sobie ostatni chapter.


Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Piekny ending, nie przeciągany na wielogodzinne scenki.

Świetne domknięcie serii i historii Kiryu Kazumy.

Mógłbym co nieco tej grze zarzucić, nie jest idealna, ale na koniec czułem ogromną satysfakcję a przy tym miałem burzę myśli.

Zasłużone 9/10 obok 0 najlepsza Yakuza(0 cenię ciut wyżej)

Ta seria na zawsze w moim serduszku, chociaż nawróciłem sie dopiero przy okazji 0, czuję się jakbym spędził z ta gra 3 generacje(ograne prawilnie 012345)

a Kiryu Kazuma jest wg mnie najlepiej wykreowaną postacią ever.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

cc7d0cba8f500524d4d5028d8ff4162b.jpg

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Platyna wpadła(54h)
Po jej wbiciu a także zrobieniu niemalże wszystkiego(minigierki odpuściłem awardsow troche)
doceniam tą grę jeszcze bardziej.
Jak tu się wszystko pieknie złożyło na całość.
Od story z pięknym endingiem po świetne substories i minigierki jak clan creator czy baseball który mi się nie podobał ale jednak jest nieodzowną częścią serii a w 6 jego rola jest jeszcze podkreślona.
Pełna satysfakcja, gra która na długo pozostanie w mojej pamięci.
Ta platyna to hołd dla tej pięknej serii :)

3a91dfcf01e76c293896829b41415f09.jpgf0d273e8f29d8db30db85475f982b73e.jpg

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Kochani, kończę 0, potem ogrywam Kiwami 1 i remake mojej ukochanej 2. Zastanawiam się, czy czekać na remastery 3/4/5, czy lecieć od razu z 6. Czy fabularnie duużo stracę? W 3 w sumie grałem na ps3, ale jakoś nigdy nie ukończyłem, 4 podobno jest najsłabsza z serii no i nie wiem jak z 5 bo jednak 6 to bezpośrednia kontynuacja.. Po prostu mam ochotę grać dalej w Yakuzę ale chyba nie na aż tyle części, tym bardziej, że podobno te nowe remastery nie będą na nowym enginie, więc trochę padaka..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...