Skocz do zawartości

Yakuza 6: The Song of Life


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 459
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Aż się spociłem naciskając przyciski pada w odpowiedniej kolejności. Takie mini gry to ja rozumiem a nie jakieś łowienie ryb w far cry czy wyścigi w rdr. ;)

 

Tak swoją drogą naprawde fajnie historia się rozwija. Do tego super wymyślone poboczne questy przez aplikacje. Takie mini challenge. Jeden z bombą był trudny ale jaka satysfakcja jak udało się. 

Odnośnik do komentarza

Scena początkowa w barze z białym proszkiem XDDD

 

Kiryu na kamerkach XDDD

 

Niezwykła gra się szykuje, a grałem ze dwie godzinki. Trochę mi będzie brakować tych Heat Actions z 0 i Kiwami, ale reszta mam nadzieje wynagrodzi wszystko. Ciężko też przyzwyczaić się do tych 30 klatek, chociaż widać, że ten silnik pod względem graficznym i ogólnie pojętej fizyki jest o wiele lepszy od poprzedniego. Powiedzcie mi jedną rzecz, bo choć obejrzałem i przeczytałem trochę recapów 2, 3, 4 i 5, to zastanawia mnie kwestia

Majimy. Czy on jest teraz w dobrych stosunkach z Kiryu i razem współpracują? Jeśli tak, to co do tego doprowadziło?

Odnośnik do komentarza

Oj długo by wyjaśniać w skrócie on uwilbia się bić z kazuma. W y3 kiryu argumentami i siłą go przekonał. Chociaż w każdej części jest on cząstką chaosu w grze to jego serce jest po dobrej stronie. Szczególnie w relacji z taiga saejima jego przyjacielem z dzieciństwa. W ogóle relacja z nim przedstawia goro w nowym świetle. Polecam ograć yakuze 4 i 5 jak chcesz poznać go na nowo. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Rozi napisał:

Minigierka z uspokajaniem Haruto :obama: Ładne to Jingaicho; chciałbym, żeby akcja następnej Yakuzy toczyła się w takich rejonach.

 

Troche mi sie Shenmue skojarzylo jak latalem z gowniakiem po Jingaicho po zachodzie slonca. Wypas miejscowka.

 

Fabularnie na razie fpytke, system walki wymaga przestawienia po 0/Kiwi ale ma swoje plusy, czasami naprawde fajne akcje wychodza dzieki temu ze jest wiekszy nacisk na fizyke w samych potyczkach. Podoba mi sie tez wchodzenie wszedzie bez loadingow i troche bardziej zwinny Kiryu ktory na luzaku przeskakuje sobie plynnie barierki.

 

Polecam tez wejsc na jakis dach i zeskoczyc na dol, niezaleznie jak wysoko jest, siup przez barierke i trofka za to wpada. ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Chapter 5 no nie mam pytań. To jest Yakuza. 

Fajne wojny gangów wciagnąłem się w levelowanie moich kapitanow.

 

Nie do końca rozumiem menagerki baseballa ktoś mi to wytłumaczy? Co jakiś czas odbijamy piłke a reszte czasu możemy coś zrobić bo przegrywam i nie wiem co robię źle.  

 

Edycja:

Chapter 6 też dobry. Chyba najtrudniejsza walka moja w grze. 

 

Mam prawie w całości rozwinięte drzewko umiejętności ale olałem lvl statystyk i teraz mam kłopot. Musze w życie zainwestować i atak:)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Pomógłbym Ci ale baseballa zaliczyłem po japońsku i nie znam nazewnictwa konkretnych opcji:yao: 

 

A tak na serio dla mnie ta minigierka to był totalny random. Wybierałem zawsze grę z automatu (oprócz momentów kiedy to ja miałem uderzać kijem) i za którymś razem zawsze wpadała wygrana.

 

 

edit: Do wojny gangów w sieci dostępne są kody na postacie z serii. Warto obadać.

Edytowane przez ornit
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sprawdzę te kody bo właśnie zastanawiało mnie czemu jeden koleś prosi o jakieś kody. Oby tylko plus nie był potrzebny bo nie mam. 

 

Czyli spróbuję jeszcze kilka meczów baseballa. Niby jest instrukcja po angielsku ale nie kumam nadal jak ta mini gra działa. Gorzej że jak ja steruje graczem co odbija piłkę to prawie zawsze łapią ją w locie nawet jak uderze mocno. 

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie skończyłem ostatni quest związany z minigrą baseballową.

I jak wracam to nie ma już zawodników.

Będzie można potem znów grać?

Jestem w 4 chapterze.

 

Poza tym nie mam jeszcze wszystkich zawodników.

Wie ktoś kiedy otworzy się Snack Bar?

 

Ogólnie gra mi się świetnie. God of War poszedł w odstawkę po pół godziny :-).

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@ornittakie pytanke bez spoilerow powidz mi czy po zakończeniu głównej fabuły będę mógł wszystkie poboczne aktywności pokonczyc z wojnami klanów i substories? Bo mnie cholera wątek główny ciągnie cały czas do siebie. Fabularnie gra nie pozwala w fotelu usiedzieć. 

Odnośnik do komentarza

Do tej pory jak kończyłem fabułę olewalem dalsze granie. Tutaj jest jednak minigra która mi się podoba (wojny klanowe) i bardzo podobają mi się substories bo pojawiają sie znajomi z poprzednich gier od zero po y5. Za(pipi)iste jest to dla osoby co grała w nie. Takie smaczki na zakończenie historii kazumy. 

Odnośnik do komentarza

Co sie w tej grze odjaniepawla to ja nawet nie. :banderas:

A Beat Takeshi jako postac naprawde mocno daje rade, jestem juz fabularnie na samej koncowce [pierwszy raz w historii serii olalem poboczne rzeczy i pocisnalem z fabula bo tak mnie wessalo] i po prostu co chwile mam ciary na plerach.

 

Wszystko wskazuje na to ze fabularnie historia Kiryu i spolki zostanie godnie zakonczona, o nic wiecej jako wieloletni fan serii prosic nie moglem.

 

W Y P A S!


btw. modele postaci i mimika twarzy na scenkach sa niesamowite, jest to tez chyba pierwszy raz kiedy w grze widac jak postacie pod presja zaczynaja sie widocznie pocic, niby pierdola, ale dodaje sporo autentycznosci do scenek, oby wiecej gier w przyszlosci przykladalo uwage do takich detali.

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Ja skończyłem właśnie 10 rozdział i z trudem kończę na dziś bo praca jutro. W każdym razie już wim to jest obecnie moje goty. Przebiło kingdom. Co się tutaj od(pipi)ało. Chyba domyślam się kto był na kontenerze no ale zobaczymy dalej. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...