Skocz do zawartości

Yakuza 6: The Song of Life


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 459
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1 godzinę temu, Rozi napisał:

Niestety czuję coś, że prędzej któryś się pożegna z życiem :/ Myślałem, że będzie to Yuta

 

  Pokaż ukrytą zawartość

podczas walki z Joon-gi Hanem w klubie.

 

Co do yuty mini spoiler

 

Spoiler

on jest chłopcem do bicia w tej grze. :)

 

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Rozi napisał:

Tip: trofeum za przejście gry na Legendary można wbić tworząc drugiego sejwa przed finałową walką, przejść ją, a potem wczytać tego sejwa, zmienić poziom na Legendary, przejść jeszcze raz i voila.

Ta gra i tak jest śmieszna na legendary (przeszedłem nie znając exploita). Nie dość, że po przegranej walce masz checkpointa tuż przed nią to ejszcze zaczynasz z pełnymi paskami :D Ja już pisałem jak przeszedłem całą grę w tym trybie. Bieg+trójkąt.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Amer napisał:

@blantman (lub ktoś inny), nie pozbywasz się może tej giereczki? Nie mówię, że już, ale na dniach może? Chętnie bym ją przytulił za względnie rozsądne pieniądze. To przez ten Wasz hype , którego poziom sięgnął już chyba zeniut ;)

jako wywołany do tablicy odpowiem NIE. Mam cyfrową wersje gry i jeszcze nie raz będe do niej wracać

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

Trochę mnie ta historia wciągnęła i już jestem w chapterze 12, więc pewnie niedługo będzie koniec z tego co czuję. Niezłe się jaja dzieją, twisty i twiściki :obama:

Teraz przez tydzień pyknąć platynę i wjedzie God of War. Wspaniale jest być graczem Playstation.

Odnośnik do komentarza

Remastery Yakuz 3-5 będą, jeśli Sega zobaczy, że im się to opłaci :nosacz:

http://www.gram.pl/news/2018/04/26/remastery-yakuza-3-4-i-5-nie-sa-wykluczone-jest-tylko-jeden-warunek.shtml

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, nobody napisał:

Ofkors że 0 to najlepszy start z serią. Przemiana wewnętrzna jednego z antagonistów Kiwami wchodzi wtedy znakomicie. 

 

Zdecydowanie, w samej 1nce znamy te postac za krotko zeby faktycznie odczuc to w jakis sensowny sposob, po 0 z kolei zdecydowanie wieksze znaczenie ma caly ten watek.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem fabułę, jest naprawdę dobrze, końcówka mocarna i trochę mną potargało emocjonalnie. Piękne zamknięcie historii Kiryu; będzie mi Ciebie brakowało, byku :( Teraz jadę z wszystkim innym w Premium Adventure celem platynki. Świetna gra, kandydat do GOTY jak najbardziej, ale słabsza od 0 niestety.

Odnośnik do komentarza

Ale po (pipi) piszesz tu o Y5? Wchodząc liczyłem na to, że kolejna osoba zapragnie podzielić się swoimi wrażeniami po skończeniu szóstej części żebym mógł skonfrontować to z własnymi doświadczeniami a zamiast tego jakiś typ wypisuje swoje dywagacje z dupy.

 

Wysłane z kibla przy użyciu spłuczki.

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi
6 godzin temu, Basior napisał:

Mnie trochę chyba powaliło i zamiast kończyć fabułę to wbijam rzeczy do platyny.

A że grindem jest clan creator to powtarzam jedną planszę sterując jedna ręka, a druga ręka trzymając gazetę.

100 wygranych walk kurwa, 99 poziom chłopka kurwa, podniesienie do 300 umiejętności kurwa. Platyna tak blisko, a tak daleko. 

 

Na podbicie statystyk jest dobry patent - nabijamy full kasy, kupujemy te suple ze sklepiku RIZAPowego (MUSCLE itp., każdy rodzaj odpowiada za 2 różne kolory statystyk) wpieprzamy je i przegryzamy BURN+ (albo BURNER) do zwiększania łaknienia. Powinno wpaść szybciutko. Kasa oczywiście z Clan Creatora.

Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem grę i wbilem tuż po skończeniu platyne.

Gra fabularnie świetna. Na początku nie mogłem się przekonać, ale ostatnie chaptery mnie rozwaliły. Świetnie grają na emocjach i pokazują jak swietnie sa napisane postacie. 

 

Mimo że zaspolierowałem sobie zakończenie i wtedy wydało mi się głupie to po obejrzeniu i przeżyciu końcówki uważam że to świetne zwieńczenie historii Kiryu.

Trochę mnie na pewno ominęło bo grałem tylko w 0 i 1. Ale czekam na kiwami 2 z chęcią nadrobie pozostałe jak wyjdą.

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Tanahashi remnants. Daje co prawda tylko 100 000 jenow, ale jest szybka. Najpierw robiłem ją dla 100 walk, ale potem jeszcze trochę jak brakowało kasy na sterydy od Rizapa. Co do 99 levelu to w pewnym momencie leci to tak wolno że przestaje mieć sens. Lepiej wykupić ostatnie levele za doświadczenie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...