Jump to content

Immortals of Aveum

Bigby

Recommended Posts

• 4 months later...
  • 4 months later...
W dniu 13.02.2024 o 20:53, Shen napisał:

Dla porównania inna gra single player od EA z 2023, DS Remake kosztował 60 mln i sprzedał się w +4 mln kopii. Tutaj nawet nie podali ile, ale skoro studio już nie istnieje, to na pewno sporo stracili. 

• 1 month later...

O! Dobrze wiedzieć - dodane do biblioteki :lapka:
Dla mnie to takie drugie Forspoken i chciałem kiedyś kupić, jak znajdę poniżej 50zł, ale póki co pudełkowo trzyma cenę, więc fajnie, że wpadło do Plusa.
Co prawda spodziewam się mocnej ch#jowizny, ale "za darmo" można sprawdzić.

• Downvote 1
15 minut temu, pawelgr5 napisał:

A to nie jest troche takie strzelanie z palców jak w Ghostwire Tokyo? Tam własnie to mnie wymęczyło mocno.

Chyba tak, Ghostwire mnie nie wymęczyło, bo ogralem w 10h robiąc jeden quest poboczny xD.

Ja bym tą grę z tematu sprawdził po dodaniu FSR3, jestem ciekaw, jak to zadziała na konsolach, to taki "model testowy" AMD i z tego co widziałem dropi do 40 w trybie perf. Ale nie podali kiedy ten paczyk, trochę bez sensu, że nie dali na premierę w plusie...

Wkręciłem się przez pierwsze 2h bo pamiętam jeszcze Hexena na dyskietkach. Tu oczywiście inny klimat i krajobrazy no ale zaczyna się całkiem miło. Niestety po tych 2h zionie powtarzalnością, lokacje małe z niewiadomych przyczyn, jest sterylnie, bezpłciowo i w sumie schemat to strzelanko, trochę łeptków, mini boss lub midi albo dwa mini i koniec. Fabuła jest wciskana dosyć obszernymi i licznymi scenkami których nie mogę pominąć a to wszystko niezbyt ciekawe.

Technicznie całkiem ładnie ale szału nie ma, gra krztusi się w zupełnie losowych momentach bez względu na obszar który trzeba przerobić. No i zawiesiła mi konsolę na amen po wejściu do menu.  
Za darmo można a powyżej 5 zł nie bardzo jest sens. 

Edited by addhoc