Skocz do zawartości

Cinema news


Kmiot

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry trailer, muszę nadrobić Hitchcocka bo oglądałem za brzdąca i mało zapamiętałem (ale do dzisiaj się gołębi boje :/).

 

Pierwsze opinie o Lincolnie Spielberga wyciekły. Jest dobrze:

 

http://www.guardian.co.uk/film/2012/oct/09/lincoln-review-spielberg-day-lewis

http://www.rottentomatoes.com/m/lincoln_2011/

 

Jest (o dziwo) pozytywnie.

Odnośnik do komentarza

Ale powiedz mi tk jaka w tym logika ? Jaki sens ? S(pipi)ą tylko licencje i znowu będzie narzekanie WB że nie opłaca się robić filmów z innymi bohaterami niż Superman czy Batman. Tak trudno jest wydać film z WW/Flashem i ew. jakoś powiązać "Arrow" z CW z filmową JL ?

 

(pipi) mać jestem sfrustrowany. Film o JL to zły pomysł. WB zamiast iść przykładem Marvela po prostu stwierdziło że "Chłopaki, robimy film o tych gościach w kostiumach. Za rok wychodzi nowy Superman to jakoś go powiążemy".

Odnośnik do komentarza

Po klapie i falstarcie jaką zaliczyła serialowa Wonder Woman (ktoś oprócz mnie widział pilot?) i skasowaniu The Flash'a (tego z początku lat 90-tych) po bodajże 2 sezonach chociaż nie wiem dlaczego bo serial był całkiem dobry choć trochę za cukierkowaty. Prawdopodobnie WB boi się dać kasę na niepewny scenariusz, który w razie niepowodzenia filmu może pociągnąć JL ze sobą czyli niską frekwencję w kinie i mniej kasy w kieszeniach producentów i sponsorów.

Aczkolwiek spokojnie można połączyć poszczególne elementy w filmach czy serialach z wątkiem głównym JL i z chęcią obejrzałbym

nowego Flash'a.

Odnośnik do komentarza

 

no nie (pipi)a, już się podjarałem, że odświeżą jedną z moich ulubionych serii ale jak zobaczyłem jak jakaś laska odcina sobie rękę piłą to dziękuje za takie coś... czy w każdym horrorze główną rolę musi grać laska? tutaj ewidentnie powinien grać jakiś facet inaczej niech spadają za takim rimejkiem, co za żenada. Wkurwiłem się.

Edytowane przez Fenikz
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

A latem 2014 roku Arnie powróci jako... Conan w filmie "The Legend of Conan"!!! :sorcerer: Film ma nawiązywać wyłącznie do oryginału z 1982 i podobno twórcy nie zamierzają rezygnować z brutalności pierwszej części (więc miejmy nadzieję, że film otrzyma tą kategorię R).

http://www.filmweb.pl/news/Ciesz+si%C4%99%2C+Cymerio.+Arnold+powraca+jako+Conan%21-90106

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...