Skocz do zawartości

Cinema news


Kmiot

Rekomendowane odpowiedzi

hobbit w polsce ma premiere 26 grudnia

 

wielki wieloryb

 

wieloryby to ssaki, to był jakiś mezozaur (czyli gad, jak inne dinozaury)

to bylo uproszczenie , jak juz jestesmy przy szczegolach to ten stwor nazywa sie liopleurodon i tez tworcy dodali mega duzo od siebie bo naukowcy twierdza, ze mial max 10-15m dlugosci, a na zwiastunie ma z 50m

Odnośnik do komentarza

godzilla przynajmniej w jakims tam sensie to hold starym czescia, tutaj masz wielkiego wieloryba, tresowane dinozaury i genetycznie zmodyfikowane bog wie co, ktore tez bedzie wielkie i byc moze nawet podobne do godzilli ale tej od emmericha

 

 

bylo gdzies pisane jaki to ma budzet? bo serio efekty z tego trailera wcale nie sa lepsze niz w czesciach w trylogii, a juz splyw kajakowy czy wielki wieloryb polykajacy rekina zalatuje efektami rodem z dokumentalnych filmow o wedrowce dinozaurow z discovery

 

no akurat nie wiem co masz do tego "wieloryba", przecież wiesz że żyły takie dinozaury... chyba?

 

a co do efektów to się zgadzam, nie wygląda to specjalnie lepiej od ostatniej części sprzed 13 lat, odgrzewany kotlet.

Odnośnik do komentarza

Mazzeo ja bym powiedział, że wyglądają gorzej niż w Lost World. Niedawno odświeżyłem go sobie po raz pierwszy w 1080p i generalnie film nie wiele się zestarzał.  Dla mnie pierwsza i druga część to filmy kultowe.Za dzieciaka jedynkę oglądałem dosłownie codziennie, tym bardziej mnie boli to co zaserwowali w tym trailerze. Ech :/

 

 

Przynajmniej tutaj jest fajny dinozaur 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=WWo3ydIY_sc

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

 

Jedynkę kocham, ten film ma taki suspens, że aż mnie to wzrusza.

 

Ale tutaj dobrze wygląda tylko... ruda Bryce Dallas Howard. Wielki mięsożerny gad morski kilka metrów od widowni, velociraptory wyszkolone na SWAT, badania nad hybrydą i innymi cudami robione na tej samej wyspie, co atrakcje dla zwiedzających... eh, długo by wymieniać. Kino odpada, z czasem z ciekawości zapoznam się z wersją filmu od ludzi z luźnym podejściem do zagadnienia praw autorskich.

Odnośnik do komentarza

kurde to aż dziwne że efekty w jurassic world nie powalają, kiedyś powalały, ale do dziś zdążyły sie zestarzeć, a na trailerze wydaje sie że nie są wiele lepsze niż 20 lat temu

 

w dodatku kombinacja genetyczna i wprowadzanie jakieś pół dinozaua pół aliena brzmi dziwnie

film chyba ma na celu zniechęcić ludzi do GMO

 

 

nadal chętnie zobacze ale mam spore obawy

 

 

Urok animatronicznych dinozaurów. 

JP1FullRex.png

 

tumblr_mklocvBnQa1rsiohpo1_500.jpg

dlatego dwa pierwsze JP robią po dziś dzień. 

 

enhanced-buzz-15262-1371015813-7.jpg

 

Moment z Raptorami wyprzedzającymi motocyklistę.  :facepalmz:  :facepalmz:  :facepalmz:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

66065.6.jpg

Kadr z filmu Southpaw, który wejdzie do kin w 2015, na zdjęciu Jack Gallahan. Ładnie do(pipi)ał.

 

ciekawe,  w tym samym roku kręcono Nightclawlera, tak? 

 

 

 

zobacz jaki szczurek.

Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza

W tym tygodniu ruszają zdjęcia do remake'u Kickboxera (1989 z Jean-Claude Van Damme).

Pierwotnie jedną z kluczowych ról miał zagrać aktor Tonny Jaa (Ong-Bak) jednak ma inne plany więc zastąpi go  sam Van Damme, który wcieli się w mistrza Chow. Rolę Jean'a z 89 roku dostał Alain Moussi (X-Men:DoFP) zaś głównym złym ma być David Bautista (GotG).

Pojawienie się Van Damme'a w filmie pachnie mi zabiegiem marketingowym ale liczę, że gdzieś tam będzie ten klimat pierwowzoru i kina klasy B.

Odnośnik do komentarza

Bond "24" to teraz Spectre.

 

EQlosyM.jpg

 

obsada w spoilertagu

 

Aston Martin DB10 as CAR
Daniel Craig as James Bond
Ralph Fiennes as M
Rory Kinnear as Bill Tanner
Ben Whishaw as Q
Naomi Harris as Moneypenny
Andrew Scott as Denbigh
Christoph Waltz as Oberhauser
Dave Bautista as Hinx
Monica Bellucci as Lucia Sciarra
Lea Seadoux as Madeleine Swann

 

Edytowane przez Timmy
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...