Skocz do zawartości

Cinema news


Kmiot

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Okie from Muskogee napisał:

Remake'i remaków. Niech sobie wszystkie te sztuczne twory w dupę wsadzą. Ja nie wiem, co to kurwa za moda i czasy, że każdy jebany film, który już powstał, ktoś postanawia go powstać na nowo. I żeby było śmieszniej, plebs to bawi. Bo gdyby nie było popytu, to i nie byłoby chęci. Mnie to wszystko śmieszy, mierzi, drażni zarazem. Oczywiście, że powstają przy okazji rzeczy świetne, czasem. Tylko pytanie, czy rzeczywiście żyjemy w świecie, który już nie ma nic do powiedzenia i musi koniecznie od wszystkiego, co już zostało zrobione, odcinać kupony? Czy może jednak wszystko, co powinno być interesujące zamyka się w kinie szeroko rozumianym, jako niezależne? Ja chciałbym abym bawiło mnie również kino proste. Ale to, od dłuższego czasu, jest kinem wznowień. Przestało mi się to podobać.

Wbrew pozorom powstaje sporo nowych i dobrych filmów, które nie są żadnymi rimejkami ani ributami.

Poza tym zawsze pozostaje Ci kino niezależne :potter: 

 

Żeby nie było, ten powyższy proceder również mnie drażni. Chociaż istnieje od dziesiątek lat, to przez ostatnie, powiedzmy 15 lat, bardzo przybrał na sile.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, mcp napisał:

ta obsada :obama: i western :obama:


Nie tylko to, Audiard to dobry reżyser - może wreszcie szersza publiczność (poza Francją) go zauważy. To samo z książką - The Sisters Brothers - Patricka deWitta, jeśli film utrzyma poziom literackiego pierwowzoru, to będę zadowolony. Trailer zdecydowanie pozostaje w klimacie utworu Kanadyjczyka, więc już duży plus.

Odnośnik do komentarza

Luca to jednak jest kawał utalentowanego reżysera, świetny trailer - nie idzie na łatwiznę w tym remake'u, ba!, nie ma nawet ukłonów w stronę samego Argento - ten trailer jest przesiąknięty Fassbinderem i ogólnie niemiecką nową falą (z domieszką lat '70 w Hollywood). Czekam mocno, chociaż do projektu byłem negatywnie nastawiony.

(a w tym miesiącu Hereditary - które znajomy już oglądał i podobno ociera się o horror wybitny - całkiem niezły rok dla gatunku)

Edytowane przez Hendrix
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...