Skocz do zawartości

Cinema news


Kmiot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Wizyta w kinie obowiązkowo. Jestem ciekaw do czego palił się Gilliam przez tak wiele lat, nawet jeśli jego dzieła nie zawsze do mnie trafiają. Do tego występuje w nim prawdopodobnie mój ulubiony aktor względnie młodego pokolenia.

Filmweb pokazuje premierę w maju, więc pewnie chodzi o festiwal w Cannes. Dla szaraków pewnie gdzieś we wrześniu, tak bym strzelał.

Edytowane przez Wojtq
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jaki jest sens porównywania tytułów, które Netflix produkuje, do tych gdzie licencja na dystrybucje jest po prostu kupowana (Annihilation zresztą wchodzi normalnie do kin w USA/UK i Chinach).

Btw.

Jutro Netflix powinien wrzucić Mute - projekt sci-fi/cyberpunk Duncana Jonesa, projekt o który długo walczył ( scenariusz był gotowy tuż po Moon, ale nie mógł znaleźć pieniędzy na produkcję) - w pewnym momencie wydawało się, że film nigdy nie ujrzy światła dziennego, więc szykował się do publikacji tego w formie powieści graficznej ( rysunki miała robić jedna z legend rynku UK - Glenn Fabry).

Edytowane przez Hendrix
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pierwotny koncept bardzo mi się podobał i traciłem nadzieję, że kiedykolwiek ten film powstanie (damn, w sumie "czekałem" na to od 2011). Jestem ciekaw ostatecznie jak ten projekt wyszedł, tym bardziej, że sam Jones doskonale wie, że Netflix wiąże się z pewnymi ograniczeniami, począwszy od budżetu poprzez cykl produkcyjno-premierowy. Zresztą lubię wywiady z Jonesem, to inteligentny i oczytany facet, a po Moon zawsze będzie miał u mnie kredyt zaufania.


edit:

Ouch, no recenzji to nie zbiera pozytywnych, ale tego trochę się spodziewałem -  chyba lepiej gdyby oryginalny pomysł nie ulegał zmianie i wyszedł jako powieść graficzna, no nic - Netflix i filmy to rzadko jest dobra kombinacja.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...