Skocz do zawartości

Cinema news


Kmiot

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się, a renesans mogę potwierdzić po obejrzeniu Inside Out (swoją drogą polski tytuł też całkiem fajny i bardzo trafiony). Wygląda jednak na to, że w kolejnych latach Pixar znów wraca do tworzenia sequeli. Zapowiedziane już są: Finding Dory, Toy Story 4, Incredibles 2. Nawet Cars 3 będą robić, choć te nikogo. Kolejną oryginalną marką ma być film o meksykańskim święcie zmarłych (!) - Día de los Muertos. Prawdopodobnie pojawi się dopiero w 2017.

Serią Toy Story pixarowcy dowodzą, że można utrzymać wysoki poziom w ciągłości kilku filmów, więc liczę na to, że chociaż "Gdzie jest Dory" i "Toy Story 4" będą mocarzami.

 

Na świeżynki można za to liczyć u Disneya - w przyszłym roku pojawi się "Zootopia" i "Moana", do której pojawił się taki ładny artwork:

MOANA-First-Look-Concept-Art.jpg

 

 

Dreamworks prawdopodobnie zainteresuje mnie dopiero w 2018 roku, kiedy do kin wejdzie How to Train Your Dragon 3. :obama:

Odnośnik do komentarza

trójka jeden z lepszych scenariuszy w historii kina w ogóle no i najlepsza część trylogii która i tak jest bardzo równa i zajmuje specjalne miejsce w moim serduszku <3. czwarta część ma być takim nowym początkiem i koncentrować się na innych postaciach (triceratops pod którego podkładała glos katherine schaal m.in) więc myślę, że będzie dobrze. Shorty też są super. incredibles 2 robi brad bird więc też jestem spokojny. ogólnie uważam, że pixar nie musi się trzymać wyłącznie nowych IP o ile sequele nie są robione na odp.ierdol.

Odnośnik do komentarza

 

pytanie retoryczne  :pawel: 

 

A po taki, że kasa musi się zgadzać. Sony też musi zarobić na remaku/rebootcie.

 

A przy okazji, chcą też zrobić Bad Boys 3 i 4. I żeby do tego Bay siedział na fotelu reżyserskim 

http://naekranie.pl/aktualnosci/bedzie-3-i-4-czesc-bad-boys-i-remake-jumanji-733639

 

Na Everest na pewno pójdę do Imaxu. Takie wielkie góry to tylko na dużym ekranie ^_^

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...