Skocz do zawartości

Cinema news


Kmiot

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Tarantino widzę tak:

 

1992: Wściekłe psy (Reservoir Dogs) 5-/6

1994: Pulp Fiction 6/6

1997: Jackie Brown 3/6

2003: Kill Bill (Kill Bill: Vol. 1) 4-/6

2004: Kill Bill 2 (Kill Bill: Vol. 2) 2/6

2007: Grindhouse: Death Proof (Death Proof) 3/6

2009: Bękarty wojny (Inglourious Basterds) 3+/6

 

OGÓLNIE NIE ZA CIEKAWIE. REZYSER JEDNEGO FILMU. DEATH PROOF PLUSA MA U MNIE ZA DUPECZKI.

a ganiłeś mnie za krytyke DP ;]

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Znany z serialu "Świat gliniarzy" Walter Goggins wystąpi w filmie "Predators" Nimróda Antala.

 

 

Kontynuacja kultowego thrillera "Predator" z 1987 roku przedstawi losy grupy ośmiu osób porwanych przez okrutnych kosmitów. Uzbrojeni po zęby bohaterowie walczą o przetrwanie na planecie Predatorów, stawiając czoła nie tylko nieprzyjaznym gospodarzom, ale również ich straszliwym pupilom - predatorom-psom i predatorom-sokołom. Największe niebezpieczeństwo stanowi jednak istota zwana Czarnym Superpredatorem.

 

 

haha o ku rwa

Odnośnik do komentarza

Może Brody w finałowej scenie zrzuci na prediego ogromny fortepian!!!!1111oneone

 

Ciekawe co tam dziadek Trejo będzie robił? Lubię gościa, ale chyba już się średnio nadaje do akcji, tymbardziej rozpiź.dziulu z obcymi.

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Fabuła "Rambo V" ma się diametralnie zmienić - zapowiedział Sylvester Stallone na swojej fanowskiej stronie. Zamiast walczyć z potworami za kołem podbiegunowym, tytułowy bohater trafi do przesiąkniętego zbrodnią miasteczka. Tam będzie musiał wyjaśnić zagadkę zniknięcia wielu młodych kobiet. Poleje się krew - dodał gwiazdor.

 

 

http://www.filmweb.pl/%C5%BBadnego+science-fiction+w+%22Rambo+5%22,News,id=56041

 

 

nie wiem jak Wam, ale mi troche ulżyło. Niech se robi film o potworze, z pewnoscia bedzie dobry ale nie z "Rambo" w tytule:)

Odnośnik do komentarza

Ja bym proponował gdzieś na prowincji meksykańskiej to nakręcić. Jak spotkam Sly'a to mu podsunę ten pomysł.

 

W ogóle Snejk ogarniasz projekty Stallone'a obecne? Mi się o uszy obiły:

 

-The Expendables (to wiadomo, nawet data premiery jest - wymiot gwarantowany)

-Rambo V (blizej nieokreślone, jak nie arktyczne potwory to ta nowa koncepcja czy tez ploty o powrocie do stanów i scenerii miejskiej).

-remake "Na krawędzi"

-remake / własna interpretacja "Zyczenia Śmierci"

-biografia Edgara Allana Poe (!)

Odnośnik do komentarza

Fabuła "Rambo V" ma się diametralnie zmienić - zapowiedział Sylvester Stallone na swojej fanowskiej stronie. Zamiast walczyć z potworami za kołem podbiegunowym, tytułowy bohater trafi do przesiąkniętego zbrodnią miasteczka. Tam będzie musiał wyjaśnić zagadkę zniknięcia wielu młodych kobiet. Poleje się krew - dodał gwiazdor.

 

 

http://www.filmweb.pl/%C5%BBadnego+science-fiction+w+%22Rambo+5%22,News,id=56041

 

 

nie wiem jak Wam, ale mi troche ulżyło. Niech se robi film o potworze, z pewnoscia bedzie dobry ale nie z "Rambo" w tytule:)

Przecież to o potworach to był tylko żart

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...