Skocz do zawartości

Cinema news


Kmiot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Teaser Inception - szykuje się kolejny świetny film od Christophera Nolana.

 

Aby ktoś szykował kolejny świetny film musiałby nakręcić chociaż jeden taki. Taka zależność nie zeszła w przypadku Nolana.

Jeśli Memento nie jest świentym filmem to ja nie wiem co nim może być. Insomnia też była ok. Tak, że, lol.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
Teaser Inception - szykuje się kolejny świetny film od Christophera Nolana.

 

Aby ktoś szykował kolejny świetny film musiałby nakręcić chociaż jeden taki. Taka zależność nie zeszła w przypadku Nolana.

Jeśli Memento nie jest świentym filmem to ja nie wiem co nim może być. Insomnia też była ok. Tak, że, lol.

 

Ta Prestiż też był strasznie słaby... <_<

Odnośnik do komentarza

Nolan nie jest już "zapowiadającym się reżyserem", bo czy zapowiadający reżyser kręciłby filmy z Belem, Di Caprio i Nortonem?. On już ma jakąś renomę, nakręcił 2 świetne filmy i dodatkowo 2 kasowe.

Odnośnik do komentarza

Martin McDonagh oprócz świetnej " W Brugii" (nteliegentny i po prostu bardzo dobry film, nie to co to kręci Nolan) stworzył też krótkometrażówkę, za którą dostał Oskara. No, jeśli można mówić, że ktoś się świetnie zapowiada to właśnie ktoś taki. Dwa filmy, jeden bardzo dobry, drugi oskarowy. Nolany tego świata to są dobre dla ludzi z płytką wiedzą albo bez własnego gustu. Przecież te "Memento" to na maksa przehajpowany film. Coś jak "Fight Club" i "Requiem dla snu" chociaż tamte przynajmniej były naprawdę dobre czy bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza

Nolan jest przehype'owany, praktycznie każdy jego film, tu się zgodzę. Jednak nie zmienia to faktu, że i "Memento", i "Mroczny Rycerz" są o klasę lepsze od "In Bruges" (nie chce mi się pisać polskie tytułu, za długi). Właśnie dlatego, że mam własny gust, potrafię docenić te filmy pomimo faktu, że są bardzo popularne. Nawet by mi się nie chciało o tym pisać gdyby nie fakt, że filmy McDonagha naprawdę stoją klasę niżej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...