Skocz do zawartości

Cinema news


Kmiot

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Znalazłem na internecie zwiastun polskiego filmu "Galerianki" ---->

 

W sumie film stara sie pokazać jak bardzo zepsuta jest dzisiejsza polska młodzież. 14 - 15 latki chodzące po galeriach handlowych, szukające "sponsorów", w sumie troche w tym prawdy. Z ciekawości pójdę do kina, może coś z tego będzie, przynajmniej się pośmieję (kup mi dżinsy to zrobie ci loda ^_^ )

Odnośnik do komentarza

Nie znalazłem info o tym filmie także UWAGA UWAGA! (jak było to walić to)

 

 

The Imaginarium of Doctor Parnassus

 

najpierw parę nazwisk:

 

reżyseria i scenariusz: Terry Gilliam

w rolach głównych: Heath Ledger, Johnny Depp, Colin Farrell, Jude Law, Christopher Plummer

 

jak ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości to zwiastun:

 

 

 

film wygląda po prostu bajecznie, jarać się. W sumie może powinienem założyć osobny temat, co by news nie zniknął.

Odnośnik do komentarza
Nie znalazłem info o tym filmie także UWAGA UWAGA! (jak było to walić to)

 

 

The Imaginarium of Doctor Parnassus

 

najpierw parę nazwisk:

 

reżyseria i scenariusz: Terry Gilliam

w rolach głównych: Heath Ledger, Johnny Depp, Colin Farrell, Jude Law, Christopher Plummer

 

jak ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości to zwiastun:

 

 

 

film wygląda po prostu bajecznie, jarać się. W sumie może powinienem założyć osobny temat, co by news nie zniknął.

 

O tym filmie wiadomo od miliona lat, juz po smierci Ledgera mowili o tym, ze nie wiadomo jak to dalej rozwiaza.

Odnośnik do komentarza
podobno robie remake Clash of the Titans, ale w dobie zaje bistych efektow specjalnych to raczej nie bedzie to samo, no sorry ale ta rwana retro animacja potworow klatka po klatce to jednak fajna sprawa byla;]

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=zBtAO4dYL98

 

Perseusza ma zagrać Worthington (koleś ostatnio na topie jest), a Hadesa i Zeusa (co mnie cieszy) odpowiednio Fiennes

i Neeson.Podobno ma tez być polski akcent w tym filmie - Atenę ma zagrać uwaga..

Iza Miko

buahaha.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...