Skocz do zawartości

Cinema news


Kmiot

Rekomendowane odpowiedzi

Oliver Stone właśnie prezentuje na festiwalu w Wenecji dokument o Chavezie (głównie, bo dotyczy też szeregu innych latynoamerykańskich, lewicowych przywódców). Po "Wall Street 2" zaś ma się podobno zabrać za film o Achmedineżadzie o_O. Strasznie jestem ciekaw obu tych produkcji zważywszy na poglądy tego reżysera - z zapowiedzi jasno wynika, że będą one w pewnym stopniu odbiegać od obrazu prezentowanego nam na co dzień w mediach.

Odnośnik do komentarza

chyba nie wtajemniczony w reszte jego filmów jesteś skoro gadasz takie głupoty . Przygoda i Powiekszenie to jego najlepsze filmy .

 

Podejrzewam, że widziałem ich ciut wiecej jednak ;] Powiekszenie jest po prostu najbardziej znane, ale generalnie spoko, doceniam napinkę.

 

 

 

Po tamtej stronie chmur jest na DVD. Za jakieś 5zł dodawali do gazet.

Odnośnik do komentarza

No trailer "A Man Who Stared At Goats" ropier.dala system. "Surogates" też szykuje się nieźle - 2 dobre s-f wchodzą do nas do kin w przeciągu 2 tygodni.

 

W ogóle ten film z Clooneyem to po polsku nazwali jakoś "Czarujący żołnierz" czy coś - NO (pipi)A.

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza

No trailer "A Man Who Stared At Goats" ropier.dala system. "Surogates" też szykuje się nieźle - 2 dobre s-f wchodzą do nas do kin w przeciągu 2 tygodni.

 

W ogóle ten film z Clooneyem to po polsku nazwali jakoś "Czarujący żołnierz" czy coś - NO (pipi)A.

 

szkoda bo oryginalny tytuł jest naprawdę zabawny jak zresztą sam film :)

Odnośnik do komentarza

A tu taka ploteczka z filmwebu

 

 

wyszczegolniłem interesujące słowa

 

 

Jak informowaliśmy na stronach Filmwebu, Nicolas Cage zrezygnował z udziału w adaptacji komiksu "The Green Hornet". Jego miejsce niemal natychmiast zajął robiący furorę dzięki "Bękartom wojny" Austriak Christoph Waltz.

 

Cage wyjaśnił ostatnio, dlaczego zrezygnował z roli. Otóż nie spodobało mu się to, że jego czarny charakter jest jednowymiarowy. Postać nie była wystarczającym wyzwaniem dla jego talentu aktorskiego. Chciał ją rozbudować, nadać głębi, niejednoznaczności i wyjaśnić, dlaczego zachowuje się tak wrednie.

Odnośnik do komentarza

Pewnie twórcy liczą na to, że Waltz będzie po prostu zły i nazistowski. Co do Cage'a, to przecież nie pierwszy przypadek, gdy aktor odrzuca rolę, dzieje się to ciągle, nic specjalnego.

 

Ktoś mi powie w ogóle, co to jest ten "Zielony Szerszeń"? Podobno kino komiksowe. Ale skoro napisał to Seth Rogen, a kręci Michel Gondry (kolega Charliego Kaufmana), to oczekuję czegoś, że tak powiem, nieco obok mainstreamu. Liczę na to, że poczucie humoru Rogena plus wyobraźnia Gondry'ego zarezultują po prostu dobrym filmem.

Odnośnik do komentarza

Kurde faktycznie coś takiego było, ale to było słabe strasznie. Z drugiej strony, emitowany w tych czasach serial o Batmanie był jeszcze gorszy.

 

Niezły jest opis Zielonego Szerszenia na Wikipedii.

 

Alter ego:

Britt Reid

 

Partnerships:

Kato

 

Abilities:

Genius-level intelligence

Master detective

Martial arts master

 

Jest genialnie inteligentny, jest doskonałym detektywem i mistrzem sztuk walki. To faktycznie go wyróżnia spośród tłumu superbohaterów.

Odnośnik do komentarza

W ogóle w pierwszym momencie to ja to skojarzyłem go takim latającym kosmitą z Justice League. No, ale po intensywnym przeszukaniu zasobów mojej pamięci doszedłem do tego, że to jednak był Zielona Latarnia ;). Czyli jak - to ma być bardziej w takiej konwencji prześmiewczej? Jak "Hancock"? Jest tu paru komiksomaniaków także proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...