Skocz do zawartości

(Forza Motorsport) Liga Forumkowa


Jak wybieramy auto?   

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak wybieramy auto?

    • co tydzień ankieta z 5 autami do wyboru
    • co tydzień wybiera auto jeden z uczestników według listy


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, PiPoLiNiO napisał:

 

W sumie Vizira za podobny tekst wyjebałem z rywalizacji, więc z Tobą robię to samo. Prowadzić ligę dla kogoś kto Cię obraża, to jednak za duży surrealizm dla mnie.     <----- to była moja pierwsza myśl

 

Natomiast druga jest taka, że w sumie po co ja mam tracić czas na podobnych Wam ludzi, czytać wieczne marudzenie, jakieś zjebane przytyki intelektualne na poziomie przedszkola i tak dalej.

 

Dodając do tego frekwencję, stwierdziłem że dziś kończymy zabawę. 

 

 

KLASYFIKACJA NA ZAKOŃCZENIE LIGI

 

1 MIEJSCE       @Magik i @Michał102   47 PKT

 

3 MIEJSCE            @Marcin_wawa                38 PKT

 

 

Gratuluję wszystkim którzy załapali się do punktacji generalnej :)

 

Dzięki za udział wszystkim normalnym którzy ogarniają o co w czymś takim chodzi :)

 

Temat można zamknąć.

 

Rozumiem, ale jednak żal :/

Odnośnik do komentarza

Taka by była pierwsza propozycja (wieczorem musiałbym nowy temat założyć):

 

RYWALE

 

Tor: Laguna Seca (pełny)

 

Klasa: S (poziom auta 785)

 

Auto: 2017 Ford #17 Shell V-Power Racing Team Falcon FG X

 

Opis i prezentacja wyników:

 

01:37,839 DonSterydo

 

3a34a5b8-8906-4f7c-9802-ecf95888d54e.thumb.png.77d6bf2d75eff66c9687a8ca4a5e65d3.png

 

W Rywalach zawsze pokazuje najlepszy czysty przejazd, informacje są trwałe przechowywane w systemie więc nie trzeba na bieżąco żadnych screenów robić i martwić się, że czas z wykrzyknikiem nadpisze czysty przejazd.

 

Klasy, które byłyby rozważane przy kolejnych tygodniowych wyzwaniach: A, S lub R.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Magik napisał:

Rywale zapisują czas dla konkretnego auta czy klasy?

 

Dla klasy, ale pokazuje Ci jakim autem ten najlepszy wynik uzyskano, jak na powyższych screenach.

 

Jeżeli natomiast masz w znajomych kogoś kto robi te wyzwanie, to możesz go ustawić jako bezpośredniego rywala. Czyli jak zaczniemy brać udział w rywalizacji, to można sobie ustawić dowolnego firumkowicza jako kolejnego rywala zamiast losowej osoby z rankingu światowego.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...