Skocz do zawartości

(Forza Motorsport) Liga Forumkowa


Jak wybieramy auto?   

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak wybieramy auto?

    • co tydzień ankieta z 5 autami do wyboru
    • co tydzień wybiera auto jeden z uczestników według listy


Rekomendowane odpowiedzi

Głosowanie na nowy tydzień:

 

Tory do wyboru: Raceway Laguna Seca (PEŁNY TOR) lub Road America (PEŁNY TOR)

 

Auta do wyboru:  2018 Audi RS 5 Coupe lub 2021 BMW M4 Competition Coupé

 

Wybierają: @SnoD @Magik @Michał102 @Kosmos @A_Bogush

Odnośnik do komentarza
4 hours ago, PiPoLiNiO said:

Głosowanie na nowy tydzień:

 

Tory do wyboru: Raceway Laguna Seca (PEŁNY TOR) lub Road America (PEŁNY TOR)

 

Auta do wyboru:  2018 Audi RS 5 Coupe lub 2021 BMW M4 Competition Coupé

 

Wybierają: @SnoD @Magik @Michał102 @Kosmos @A_Bogush

 

To by było na tyle z wyboru jakis aut wyścigowych :frog: Motorsport, a my 6 tydzień bawimy się drogowymi na chujowych oponach. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Bartg napisał:

 

To by było na tyle z wyboru jakis aut wyścigowych :frog: Motorsport, a my 6 tydzień bawimy się drogowymi na chujowych oponach. 

Nie przypominam sobie abyś przez 5 tygodni napisał jakie konkretne 2 auta mam dać do wyboru.

Odnośnik do komentarza

Do mnie masz pretensje, że nikt się nie wypowiedział? Napisz 2 konkretne auta dokładnie tak jak ja je podaje, to je dodam za tydzień. 

 

Pomijając, że w piątek pisałeś o turystycznych kompaktach, a dziś masz pretensje o brak aut wyścigowych na slickach. No stary... 

Odnośnik do komentarza
8 minutes ago, PiPoLiNiO said:

Do mnie masz pretensje, że nikt się nie wypowiedział? Napisz 2 konkretne auta dokładnie tak jak ja je podaje, to je dodam za tydzień. 

 

Pomijając, że w piątek pisałeś o turystycznych kompaktach, a dziś masz pretensje o brak aut wyścigowych na slickach. No stary... 

 

Ale wiesz że chodziło o wyscigowe? :kaz: No dobrze ponieważ myślenie nie każdemu wychodzi to daje propozycje 

 

2018 Audi #1 Audi Sport RS 3 LMS

2020 Honda #73 LA Honda World Racing Civic

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Bartg napisał:

 

Ale wiesz że chodziło o wyscigowe? :kaz: No dobrze ponieważ myślenie nie każdemu wychodzi to daje propozycje 

Okej, przeleciało mi turystycznych kompaktów, bez wyścigowych.

 

Tak czy siak, jak ktoś ma prośby, marzenia czy cokolwiek, niech pisze konkretnie. Ja nie mam zamiaru przeszukiwać listy aut w grze i domyślać się czy chodzi o to auto czy jakieś inne. Ma być do kopiuj wklej i tyle. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Bartg napisał:

 

ponieważ myślenie nie każdemu wychodzi

 

 

W sumie Vizira za podobny tekst wyjebałem z rywalizacji, więc z Tobą robię to samo. Prowadzić ligę dla kogoś kto Cię obraża, to jednak za duży surrealizm dla mnie.     <----- to była moja pierwsza myśl

 

Natomiast druga jest taka, że w sumie po co ja mam tracić czas na podobnych Wam ludzi, czytać wieczne marudzenie, jakieś zjebane przytyki intelektualne na poziomie przedszkola i tak dalej.

 

Dodając do tego frekwencję, stwierdziłem że dziś kończymy zabawę. 

 

 

KLASYFIKACJA NA ZAKOŃCZENIE LIGI

 

1 MIEJSCE       @Magik i @Michał102   47 PKT

 

3 MIEJSCE            @Marcin_wawa                38 PKT

 

 

Gratuluję wszystkim którzy załapali się do punktacji generalnej :)

 

Dzięki za udział wszystkim normalnym którzy ogarniają o co w czymś takim chodzi :)

 

Temat można zamknąć.

 

 

 

  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...