Skocz do zawartości

(Forza Motorsport) Liga Forumkowa


Jak wybieramy auto?   

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak wybieramy auto?

    • co tydzień ankieta z 5 autami do wyboru
    • co tydzień wybiera auto jeden z uczestników według listy


Rekomendowane odpowiedzi

Wnioskuje, że @Kosmos chciał też Mugehho i Hondę. Więc już jest 3:0. Jeśli źle wnioskuję to zmienię, a tym czasem 4 tydzień:

 

auto: 1997 Honda Civic Type R

tor: Mugello Circuit (tor club)

 

Powodzenia :ninja:

 

1:13,577 PiPoLiNiO

 

forza.jpg

 

W dniu 23.10.2023 o 15:57, benito82pl napisał:

Pipolinio i co  czasy mamy w okolicy 5 sekund jak narazie a nie 10. Więc już jest lepiej

 

Cóż, tak jak pisałem, nic się nie zmieniło i 3 tydzień zakończył się również różnicą niemal 10 sekund. W tym tygodniu auto i tor są tak leniwe, że może faktycznie będzie mniejsza różnica. Ale i tak będzie to kilka sekund zapewne.

Edytowane przez PiPoLiNiO
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dobra, trochę wyleje żalu. Nasłuchałem się tu tyle pierdolenia w tym temacie, że głowa boli. "Nie gram bo auta za szybkie", "daj wolne będzie w uj ludzi." "Każdy będzie grać." "Impreza będzie zapierdalać." "KRÓTKA TRASA I WOLNE AUTO to szansa dla każdego na wyrównane ściganie i ludzie nie uciekną z rywalizacji."

 

Mamy najwolniejsze auto, najkrótszą i najprostszą trasę jaka może być i co? I chuj. Najniższa frekwencja przy środzie jaka była. Tyle jak zawsze warte jest pierdolenie no nameów z tego forum.

 

Do tego to niedojebanie mózgowe które karze im wierzyć, że Kubica (tutaj @Michał102) i zwykły kowalski (losowy noname z tego tematu piszący swoje wysrywy o koleracji wolnego auta i wyniku czasowego) na tej samej prostej trasie, w tak samo chujowym aucie, wykręcą chociaż zbliżone czasy. Zawsze jestem w pierwszej 10, a i tak na tak prostej trasie nie jestem nawet w stanie pomarzyć o wyniku Michała. Bo jestem słaby. Po prostu. Dam auto 50 konne i tor składający się tylko z kilometrowego odcinka w linii prostej, i Michał i tak będzie lepszy bo znajdzie sobie kurwa pęd powietrza którego ja nie odnajdę.

 

Tyle moich przemyśleń. Rok temu było to samo. Ja już kolejnej rywalizacji nie zrobię, bo pierdole niesłownych ludzi którzy się zapisują, a później mają wyjebane jajca.

 

Odnośnik do komentarza

Ludzie z mniejszym  skillem źle do tego podchodzą. "jestem poza top 10,to pierdole i czasu nie wrzucam". 

Jest to ogromny błąd, bo przez taką postawę nigdy tego skilla się nie poprawi. Każdy powinien wrzucać swój czas i za cel obierać kolegę z miejsca o 1 wyżej od niego. Krok po kroczku będzie coraz lepszy i rywalizacja się zacieśni. 

 

Ja też nie od razu bylem w stanie rywalizować z najlepszymi. Pamiętam jak Gamera organizował turnieje w GT na łamach PE, to jak porównywałem swoje czasy, to nie łapałem się nawet na koniec tabeli. 

Edytowane przez Michał102
  • Plusik 5
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...