Skocz do zawartości

Forza Motorsport: Liga Forum PSX Extreme


SnoD

Rekomendowane odpowiedzi

 

28 minut temu, SnoD napisał:

Fajnie się jeździ na tym setupie.

Ta? To zajebiście xD

Tragicznie się mi jeździ tym mercem xD

Nie wiem czemu, dla mnie on jest turbo nadsterowny. Wczoraj zrobiłem 30 kółek i nawet nie zbliżyłem się do waszych czasów. Dramat, a np. Audi albo Hyundaia z tej klasy uwielbiam. 

No nic, coś jeszcze pokręce, ale jestem mega zaskoczony jak mi to autko nie siadło.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Donatello1991 napisał:

Trochę śmieszne, że na jakieś 200 okrążeń tylko raz dwa człowiek zejdzie poniżej 55 xd już nie wspominając o poprawie wyniku. 

 

Czyli nie tylko ja tak mam że z pozoru łatwe auto i tor, a ciężko tu o powtarzalność i progres.

 

Co do czasów sektorów, beka z Turn 10, ale nie ma takiej podstawowej rzeczy. Ba, gra na sektorach nie zapamiętuje twoich rekordów i za każdym razem jak wyjdziesz do menu i wrócisz do jazdy np, po sesyjce w multi, to kręcisz rekordy osobiste od nowa.

 

Odnośnik do komentarza
22 minutes ago, Magik said:

W takim razie nie mam zielonego pojęcia.

Jeżdże w wyłaczonymi pomiarami czasu, żeby nic nie odwracało mojej uwagi i żebym mógł skupić się na jeździe ^^

 

Kurde nie wpadłem na to, faktycznie jak robię pierwszy sektor kozak to potem mam z tyłu głowy że to jest to okrążenie, spinam się i dupa. Spróbuję faktycznie bez :)

Odnośnik do komentarza

Z jednej strony psycha a z drugiej często międzyczasy są ustawione w niefortunnych miejscach. Tak jak teraz drugi sektor kończy się akurat przed wejściem w przedostatni zakręt....szybkie spojrzenie na czas i w tym momencie lekkie spóźnienie i obieram złą linię:wallbash:

Dlatego międzyczasy włączam jak uczę się optymalnego pokonywania poszczególnych części toru, a jak już wiem jak powinienem jechać to czasy off i pełne skupienie;)

 

0:54,310 

0:54,241 Magik

 

 

20231215_154545.jpg

Edytowane przez Magik
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Gratulacje dla:

1. @Magik :trophy_gold:

2. @Szymek :trophy_silver:

3. @Aleks :trophy_bronze:

 

Wszystko policzone. Klasyfikacja generalna zaktualizowana. Warunki rywalizacji na VI tydzień dopisane :)

 

Małe zmiany - ten tydzień zmagań wyjątkowo kończymy 25 grudnia w poniedziałek o 20.00 (żeby nie wypadało w wigilię).

 

PS. Na punktowanych pozycjach w grze był ktoś jeszcze, ale się nie dopisał w temacie, ja i orion50 na tym zyskaliśmy ;) Pilnujcie tego.

 

W tym tygodniu przeskakujemy już poprzednią rywalizację forumkową, więc liczę na tak dobrą frekwencję jak w poprzednich tygodniach :)

Edytowane przez SnoD
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...