Skocz do zawartości

Forza Motorsport: Liga Forum PSX Extreme


SnoD

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, MaZZeo napisał:

Godzinkę udało mi się pojeździć, niestety defaultowy setup więc daleko od czolowki


2:06,848 MaZZeo

 

IMG_2024.jpeg

 

Bez takich, 2:08,848 XD

 

Do tego momentu wszystko wpisane i zaktualizowane. Ciekawe czy wszyscy się wpiszą bo brało udział co najmniej 17 osób.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza

Gratulacje dla: 

@Szymek  :trophy_gold:

@Magik :trophy_silver:

@Aleks :trophy_bronze:

 

Wszystkie tabele zaktualizowane i podsumowane.

 

Jeżeli chodzi o sposób podsumowania klasyfikacji generalnej, to robię to w następujący sposób:

1. Najważniejsza jest liczba punktów

2. Jeżeli kilka osób ma tyle samo punktów to co do zasady zajmują tę samą pozycję, chyba, że w dorobku mają pozycje na podium, wtedy ich miejsca rozróżniam: złoto 3 małe PKT, srebro 2 małe PKT, brąz 1 mały PKT (dajcie znać co o tym myślicie, wydaje mi się, że to sprawiedliwe).

 

Jeśli zauważycie jakieś błędy w klasyfikacjach to dajcie znać.

Edytowane przez SnoD
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze muszę sprawdzić, bo z tabeli w grze wynikało jeszcze po południu, że jestem 9 - Szymek chyba dopiero dzisiaj wieczorem wskoczył i zepchnął wszystkich o jedno miejsce :reggie:

 

Ogólnie mega tydzień. Udało mi się obronić na punktowanej pozycji pomimo znacznie większej liczby uczestników :czezky: W tym tygodniu będzie chyba jeszcze trudniej załapać się na punkty.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza

@Szymek Właśnie mi tym autem jeździ się super, ale żeby aż tak się nie męczy to odpaliłem kontrolę trakcji i jedzie się świetnie, spróbuj sobie, chyba że to dla Ciebie obelga odpalać asysty xD

 

Natomiast faktycznie tych konfiguracji torów jest na tyle, że można wrzucić jakiś nie pełny, co by czasy kręcić po minutę. Tutaj się zgadzam i +1

 

A ta formuła mazda co wrzuciłeś @SnoDwydaje się być fajna. Jak na multi była przez chwilę to nawet przyjemnie się jeździło. O ile to ta sama 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Szymek napisał:

Kurna...ten samochód taki potwór że nie ma kiedy gazu wcisnąć bo od razu obrot xD Bez trakcji ani rusz w moim przypadku. 

Można następna rundę na jakiś krótkim torze? Nie ganialismy się jeszcze na takim

U mnie obecnie 1.51.xxx ale ciężko to widzę:/

Nom. Ja się tu polubiłem pierwszy raz z ABS i kontrola trakcji xd

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...