Skocz do zawartości

Forza Motorsport: Liga Forum PSX Extreme


SnoD

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.12.2023 o 19:41, Bartg napisał:

Się okaże, że na koniec tygodnia ktoś rekord świata zrobi w klasie :obama:

 

W dniu 4.12.2023 o 19:58, Aleks napisał:

Czekałem na taki pojedynek w rywalach - samochodem bliskim granicy danej klasy. Z przyjemnością oglądać będę naszych forumowych wymiataczy. Trzymam kciuki i kibicuję do jak najlepszych pozycji w rankingu światowym. 

 

Następnym razen trza wybrać furę, która ma aktualny rekord. Szymek wtedy wbije do top 20^^

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Kurłaaa, ja wczoraj próbowałem się poprawić i za cholerę nie mogę się zbliżyć do mojego najlepszego wyniku, max to jest 1:21,9xx. 

Masakra, a gdzie tu mówić o pobiciu tego czasu.

 

Zauważyłem że u was autka na tej najdłuższej prostej osiągają max 236 km/h, a u mnie 299. I to nie jest kwestia wyjścia z tego długiego pierwszego łuku bo tam nie schodzę poniżej 140, tak jak wy, ale finalnie nie mogę rozpędzić się do takiej samej maksymalnej prędkości. Ktoś poleci jakiś dobry tuning, może to tego kwestia.

Edytowane przez zloto
Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, zloto said:

Kurłaaa, ja wczoraj próbowałem się poprawić i za cholerę nie mogę się zbliżyć do mojego najlepszego wyniku, max to jest 1:21,9xx. 

Masakra, a gdzie tu mówić o pobiciu tego czasu.

 

Zauważyłem że u was autka na tej najdłuższej prostej osiągają max 236 km/h, a u mnie 299. I to nie jest kwestia wyjścia z tego długiego pierwszego łuku bo tam nie schodzę poniżej 140, tak jak wy, ale finalnie nie mogę rozpędzić się do takiej samej maksymalnej prędkości. Ktoś poleci jakiś dobry tuning, może to tego kwestia.

 

Najlepiej ściągnąć od kogoś z czołówki, na pierwszej stronie instrukcja. Generalnie przod docisk aero max, tył minimum. Jedyna wada auto staje sie bardzo nerwowe przy szybkich skretach. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, zloto napisał:

Kurłaaa, ja wczoraj próbowałem się poprawić i za cholerę nie mogę się zbliżyć do mojego najlepszego wyniku, max to jest 1:21,9xx. 

Masakra, a gdzie tu mówić o pobiciu tego czasu.

 

Zauważyłem że u was autka na tej najdłuższej prostej osiągają max 236 km/h, a u mnie 299. I to nie jest kwestia wyjścia z tego długiego pierwszego łuku bo tam nie schodzę poniżej 140, tak jak wy, ale finalnie nie mogę rozpędzić się do takiej samej maksymalnej prędkości. Ktoś poleci jakiś dobry tuning, może to tego kwestia.

Ja się tylko skrzynia biegów bawię. 

Na tej trasie to jak Szymek chyba pisał, grunt to idealnie zrobić pierwszy zakręt. Zawsze gdy mj się udaje wejść lepiej to poprawiam wynik.

No i ściągaj ustawienia. 

Odnośnik do komentarza

Wiesz co @Bartg, pobierałem chyba od Szymka. Np. jak miałem Ciebie na ducha odpalonego i potrafiłem szybciej lub na rowni jak Twój duch pokojach pierwszy zakręt, to jakimś dziwnym sposobem potem mi odchodziłem na tej prostej xD

Nie wiem, może zbyt szybko wbijam piątkę, bo w zasadzie wbijam ją odrazu jak obroty na czerwonym są.

Odnośnik do komentarza
18 minutes ago, zloto said:

Wiesz co @Bartg, pobierałem chyba od Szymka. Np. jak miałem Ciebie na ducha odpalonego i potrafiłem szybciej lub na rowni jak Twój duch pokojach pierwszy zakręt, to jakimś dziwnym sposobem potem mi odchodziłem na tej prostej xD

Nie wiem, może zbyt szybko wbijam piątkę, bo w zasadzie wbijam ją odrazu jak obroty na czerwonym są.

 

Może, ja kręcę praktycznie do odcinki na 7 500. 

Odnośnik do komentarza

Ja też za chiny nie mogę zbliżyć się do mojego czasu z początku tygodnia, czyli 1:21,4xx. Nie wiem jak to zrobiłem xD A jak obejrzałem sobie przejazd to wygląda tak, że gdzieniegdzie popełniłem błędy i teoretycznie powinienem spokojnie jeszcze zejść z tym czasem. 

Tak to ciągle 1:21,8xx max obecnie kręcę. 

Chyba odpuszczam dalszą walkę w tym tygodniu i gratuluję każdemu tych chorych czasów na poziomie 1:20 i niżej.

Odnośnik do komentarza

Seta zmieniam co chwilę i nie był zapisany jako plik w momencie gdy robiłem ten czas.

Musiałbym teraz na zapisanym pliku jeszcze poprawić żeby klucz pojawił się w rankingu.

Chyba ze jest inna opcja bezpośredniego przesłabia pliku z setem?

Mogę też po południu zrobic screenshoty z tuningu:potter:

Jeśli mogę coś doradzić to zmień technikę w pierwszych prawych zakrętach. Poniżej masz skrina sprzed kilku dni kiedy robiłem czasy ok. pół sekundu gorsze. Mimo to na konieć prostej byłem daleko z przodu ( potem włączasz turbo i po ptokach xD).

Z tego co widziałem to zdecydowanie za późno hamowałeś do pierwszego zakrętu i potem strata na wyjściu wychodziła na długaśnej prostej. IMO hamowanie o te 10m wcześniej potem odpłaca z nawiązką.

Dajcie znać czu można jakoś wysłać plik z tuningiem.

Jak nie to wrzuce potem skriny.

20231209_114405.png

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Magik napisał:

Z tego co widziałem to zdecydowanie za późno hamowałeś do pierwszego zakrętu i potem strata na wyjściu wychodziła na długaśnej prostej. IMO hamowanie o te 10m wcześniej potem odpłaca z nawiązką.

Nie umiem go wystarczająco szybko pojechać. Zaraz tracę samochód i poślizg ;)

Odnośnik do komentarza

Ja to samo, na pierwszym zakręcie tracę ponad pół sekundy i pozamiatane, potem całe kółko w zasadzie jade rowno z duchem Magika :dunno: Tak jak piszesz zwalnialem specjalnie, żeby zobaczyć Twoja linie przejazdu na pierwszym zakręcie, niby wiem, że za późno hamuje i potem jadę za szeroko, ale w praniu i tak hamuje o te 10-20m za późno :frog:

Odnośnik do komentarza

Ano...ten zakręt trza brać wolno jak w kartingu. Późne hamowanie powoduje szybki transfer masy i rzucenie w zakręcie.

Wolne i spokojne wejście pozwoli na wciśnięcie gazu o te kilka metrów wcześniej....a biorąc pod uwage że potem masz dłuuugą prostą...

 

Anyway:

 

Ciśnienie w oponach - 2x1.4

Skrzynia - 3.42

Pochylenie kół - 2x1.7

Zbieżność -  0/-0,1

Stabilizatory -  40/36

Resory - 56,3/49,4

Wyboje - 4,7/3,5

Odbicie -  7,1/5,8

Przesunięcie wysokości - -2,0/-4,0

Aero-  130/98

 

Reszta bez zmian.

Teraz licze że Szymek zaatakuje top15:cool2:

 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...