Skocz do zawartości

Forza Motorsport: Liga Forum PSX Extreme


SnoD

Rekomendowane odpowiedzi

Wszedłem 19:50 zerknąć z ciekawości na tabelę, a tam wszyscy jeżdżą z TCS xD. Mogę mieć tylko do siebie pretensje, że pamiętając o oponach, paliwie, tuningu i abs, zapomniałem o TCS ale w natłoku pracy i zmęczonej głowie rzeczy umykają. Nawet nie przeszło mi przez myśl ale na tak wąskim torze z narowistym autem jest to must have. 

 

Ogólnie połączenie tor-auto jest słabe i w sobotę skończyłem na 9 lvl samochodu. :) Z TCS pewnie bym powalczył ale wczoraj się po prostu odbiłem.

 

image.thumb.png.0e78a1a7878ee22485e3d18afc78e7da.png

Edytowane przez Marcin_wawa
Odnośnik do komentarza

Wszystko policzone łącznie z klasyfikacją generalną i wpisane w pierwszy post :)

 

Gratulacje dla:

 

1. @Szymek :trophy_gold:

2. @Magik :trophy_silver:

3. @Donatello1991 :trophy_bronze:

 

Klasyfikacja generalna wygląda już bardzo fajnie, prowadzi Szymek :)

 

Na dobry początek czwartego tygodnia zmagań:

 

1:25,249 DonSterydo

cb374537-25da-4128-ad8f-b0bf96d1491c.thumb.png.2302e6f89c098ca7cb89428c59231d9c.png

Edytowane przez SnoD
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Poprzednio pojawiły się tu propozycje na jakieś krótkie trasy w wyzwaniach.

 

Zastanawiałem się nad tym i sprawdzałem sobie tory oferujące trasy do zrobienia w ~1 min, jednak problem moim zdaniem jest taki, że to raczej bardzo proste i mało angażujące układy, najczęściej z 4 zakrętami w jednym kierunku.

 

Wydaje mi się, że minimum to takie trasy jak Hakone, 4+ km, szybkie i do zrobienia w 1.20-30 min, gdzie jednak coś tam jeszcze trzeba pokręcić.

 

Co myślicie? Jak krótsze układy, to może za tydzień np. Lime Rock?

 

Zobaczymy tez co tam dzisiaj zapowiedzą jeżeli chodzi o kolejny tor jaki trafi do gry.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza

Szczerze, ja myślałem że Hakone już został wybrany przez Ciebie w myśl kryteriów "ten krótszy", bo dla mnie taki 1:20/1:30 to idealna równowaga. 

 

Natomiast bardzo często w multi w autach turystycznych trafiają się trasy gdzie kółko robisz w minutę i nie powiedziałbym, że one są nudne. 

Możesz spróbować sobie odpalić multi i zaczerpnąć z inspiracje z tych konkretnych zawodów. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wyścigi mydelniczek skończyły się wraz z końcem poprzedniej rywalizacji, wszyscy chyba narzekali na wolne trupy ;)

 

Tym razem trzymamy się aut typowo wyścigowych, dlatego też od samego początku wskazałem, że klasa auta zawsze będzie minimum A.

 

Tak myślałem, że pierwsza edycja rywalizacji będzie na 10 tygodni i np. w ostatnim wyścigu pierwszej edycji Le Mans i jakieś auto klasy R :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...