Skocz do zawartości

Palworld


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Rozi napisał:

 

Nie wiem w jaki sposób to ma się odbić na GameFreak, jak ta gra nie jest typowymi Pokemonami.

 

 

A czy to ważne? Ważne, że podniosła się wrzawa jak bardzo GF rucha graczy stanem gier Pokemon przez ostatnie 15 lat. Może wreszcie ogarną dupę na Switchu 2...nie no sam w to nie wierzę :kekw:

Odnośnik do komentarza

A co, liczyłeś że Ci wyszło paruset? Myślę, że ta gierka wykręca takie wyniki między innymi z powodu ogromnego zapotrzebowania na Pokemony, które nie są technologicznie w 2002 roku czyli w dupie.

 

Piszę 'między innymi', bo wiem że na wynik wpływa też wiralowość tematu i te kontrowersyjne możliwości wykorzystywania zwierzaków itd.

Edytowane przez jimmyyy8
Odnośnik do komentarza

Seria pokemon zmieniła niesamowicie dużo w ostatniej odsłonie mdr. Singlowa kampania to wręcz kompletnie inny gatunek gry, czy dobry to kwestia gustu, ale obiektywnie zmieniono niesamowicie dużo, czysty fakt. W multi to pewien standard, ale niedościgniony w swojej kategorii. Czasami się zastanawiam czy wszyscy ci ludzie w ogóle wiedzą o co chodzi w pokemonach, czy tak na zapas, wszyscy jęczą że złe, to ja też będę jęczał, tak trzeba.

 

Seria obrała bardzo ciekawy kierunek i jest zaje'biście dobra i wciągająca - przy czym naprawdę nie wyobrażam sobie mieć tak smutnego życia, żeby mnie obchodziło, ile osób ma odwrotną opinię na temat giereczki komputerowej. Uważają że gierka dla dzieci jest słaba? No... okej?

 

No niech mają taką opinię, no to niech nie kupują i sobie grają w co innego i nie grają w pokemony, niech sobie mają całe stronki że opisują taktyki i podejścia do swoich ulubionych gierek... no nie wiem, jakoś byłem w stanie to powiedzieć bez absolutnie żadnej kupy lecącej z majt z podekscytowania, że ktoś śmiałby to zrobić, dziwna sprawa. No nie rozumiem co w tym ma być ciekawego.

 

Serio mnie rozwala że pełnoletni ludzie mają taką srakę na punkcie pokemonów. Nie wyobrażam sobie osiągnąć stanu psychicznego, żeby latać po necie i ciągle płakać dokoła, że ludzie nie mają prawa kupować jakiegoś dajmy na to Alana Wake'a, Lastofasa czy innej tam gry z masą pikseli graficznych bo mnie osobiście to nie ciekawi, więc twórcy mają zostać zabici, ich dzieci sprzedane na targu, ich psy rozwałkowane itd. To nie brzmi jak zdrowa psychicznie osoba, takie mam wrażenie osobiście.

 

 

Powiem wam szokujący fakt, że ludzie na świecie nawet grają w kurva karty, poczekajcie aż usłyszcie niesamowitą historię, ile kasy na świecie idzie na klepanie pokera cały czas, bez żadnych pikseli, żadnej grafiki, zero klatek na sekundę i zero zmian, ciągle te same 4 kolory i średnio estetyczne nadruki na białym papierze, to dopiero wam jelita przez nostrza wylecą z podniety jak to odkryjecie.

  • Plusik 1
  • Haha 1
  • beka z typa 1
  • WTF 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...