Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Premiera 26 kwietnia AD2024. 

Gra tworzona od 5 lat przez praktycznie jedną osobę. Oferować będzie zaawansowane budowanie miasta, bitwy taktyczne na ogromną skalę z udziałem wojsk, oraz różnej maści wojowników, buntowników, a nawet pospolitych zbójników. Oczywiście zaimplementowane zostały zaawansowane symulacje ekonomiczne i społeczne przy jednoczesnie generowanej pięknej grafice i animacji nie wspominając  o udźwiękowieniu.

Jako bonusik przechadzanie się po włościach z perspektywy trzeciej osoby...

        Dostępna będzie także w gejm pasie :), ale warto wspomóc finansowo projekt taki jak ten opłacając abonament, a dodatkowo kupując grę na premierę czyż nie?

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie mam pojęcia, jaki jest status tej gry, kiedy była jakaś pierwsza wersja. Miała wyjść w 2020 roku bodajże. Niemniej, ludzie grający w early accessie mówią, że nawet w tym stanie gra jest lepsza, niż inne wydane jako finalne. 

 

Ciekawe że Grzegorz Styczeń to niby robi sam, a gra rozwala ludzi wykonaniem technicznym i poziomem detali i skali. 

 

Gra ma tak dobre opinie, że widziałem wiele głosów, że te opinie są kupione lol. Ciekawe podejście jak na jednego kolesia z Polski by to było, ale nie byłby pierwszym. Kto wie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 18.04.2024 o 19:34, ogqozo napisał:

Gra ma tak dobre opinie, że widziałem wiele głosów, że te opinie są kupione lol

 

No, tego się troszkę obawiam. Bardzo dużo pozytywów, a oglądając gameplaye na yt tak bardzo, bardzo rewelacyjnie nie jest.

Ale myślę, że tytuł wart sprawdzenia.

Odnośnik do komentarza

Kurde świetna gra, aż szkoda, że to EA, bo trochę rzeczy jeszcze brakuje. Pięknie się patrzy jak wioska się rozszerza, wszystko fajnie przemyślane pod względem zbiorów itp. Takie w końcu nowe Settlersy.

A najbardziej jestem w szoku jak to działa, spodziewałem się optymalizacyjnego koszmaru, a jest całkowicie odwrotnie, gra po prostu świetnie działa.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...