Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

BTW, sorki, ale jak próbowałem scalić ten temat z tym, który założył @Shen, to się posypała kolejność i w ogóle demolka, a jak chciałem to przywrócić to chyba całkiem wyleciał w kosmos :/ Tak że wrzucajcie już plis komenty tutaj normalnie. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Jontek80 napisał:

Jakos nie bylo przeciekow.

Widze ze jednak byly a nie dostalem powiadomienia.

A laseczki na okladce jak najbardziej wskazane. Szkoda tylko ze nie w jakims innym wdzianku.


Z Patronite’a? No wlasnie pytanie o te powiadomienia, bo tam uprawione jest ze 150 osob, ostatnio pod link podpialem zliczanie klikow i bylo… 10 :D. I nie wiem wlasnie, czy kwestia powiadomien, czy te Leaksy nikogo. 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Perez napisał:


Z Patronite’a? No wlasnie pytanie o te powiadomienia, bo tam uprawione jest ze 150 osob, ostatnio pod link podpialem zliczanie klikow i bylo… 10 :D. I nie wiem wlasnie, czy kwestia powiadomien, czy te Leaksy nikogo. 

Ja tu zobaczylem ze nowy numer i sie zdziwilem ze zadnych leaksow. Wszedlem tam a tam bylo. Zazwyczaj dostaje powiadomienia ale nie tym razem

Odnośnik do komentarza

Lubię te teksty zbierające do kupy przecieki i ploty na jakiś temat, tak jak ten o PS5 Pro. Tak to właśnie powinno wyglądać moim zdaniem w drukowanej prasie - nie chce mi się tego śledzić na bieżąco na portalach, to mam w druku zebrane i przefiltrowane przez zgredów info. 

 

I widzę że wróciło "o co chodzi jakby", super. :) Pamiętam że jakiś czas temu w dyskusji o pomysłach nad nowymi działami pojawiało się to, fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza

Super że nowy numer niebawem się ukaże :)  Poprzedni numer 319 był tak dobry że poleciałem do sklepu i kupiłem go w wersji papierowej :) Jednak wracam do wersji papierowej bo czytanie poprzez pdf to nie to samo. Brakuje klimatu i .... zapachu farby drukarskiej podczas czytania :)  Bardzo ucieszyła mnie wiadomość że Perez jest za sterem ekstrima. Według mnie właściwy człowiek na właściwym miejscu. Chyba nikt nie czuje tak klimatu PSX EXTREME jak właśnie Perez :)  Kiedyś trzeba będzie zorganizować jakieś Extreme Party aby to uczcić :)  Pozdrawiam redaktorów oraz czytelników !!!

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, snoopdogg_tg napisał:

@Perez planujecie jakiś test telewizorów w którymś tegorocznym numerze? Szykuję się do kupna jakiegoś i dobrze byłoby się czegoś dowiedzieć :D

 

W sumie ciekawy temat, teraz wiosną to zawsze pojawia się trochę nowości, można by zrobić przegląd. Na ten numer raczej już nie, bo już wypełniony po brzegi (w sensie ten, który wyjdzie na początku czerwca), ale wrzucę temat Rogerowi na lipiec - akurat do poczytania na plaży :). 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Perez napisał:

 

W sumie ciekawy temat, teraz wiosną to zawsze pojawia się trochę nowości, można by zrobić przegląd. Na ten numer raczej już nie, bo już wypełniony po brzegi (w sensie ten, który wyjdzie na początku czerwca), ale wrzucę temat Rogerowi na lipiec - akurat do poczytania na plaży :). 

Dzięki! Będę czekał z niecierpliwością :D

Odnośnik do komentarza

Wjechał zapas na kwadrat! Biorę się za wysyłkę do paczkomatów i kurierskie. Dzisiaj wyszły również prenumeraty - wybaczcie dzień laga, ale majówa zamuliła :/ Kolejny numer już będzie znowu wysyłany w poniedziałek. 

 

PDF wjedzie jutro wieczorkiem, a numer od czwartku już w stacjonarnej sprzedaży, ale to będę jeszcze spamował. 

 

image.jpeg

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Square napisał:

I powrót do smutnej rzeczywistości i wysyłki po deklarowanym terminie.

 

Jakiej wysyłki po terminie? :P. O tym, że wysyłka będzie wyjątkowo o jeden dzień później było info ze 3x, tu niestety majówka popsuła wszystko i nawet zamknięcie numeru kilka dni wcześniej nie pomogło. 

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...