July 16, 20241 yr Popular Post Jako ze zmiazdzylem konkurencje w forumowym typerku a mysle ze te dwie nagrody przydadzą sie komus bardziej postanowilem wystawic je na licytacje a kase przeznaczyć na karme dla kotkow z mojej dzialki. Zasady licytacji sa proste, przebijamy min o 10zl, licytacja trwa do piatku do godz 24. Na licytacje wystawiam -Roczna prenumerata PSX EXTREME -Kod PSN/MS 150zl W poscie piszczie co, licytujecie. Czy PE czy Kod, cena wywolawcza 80zl w obu przypadkach. NIE DAJMY IM WROCIC DO NORMALNEGO BMI
July 16, 20241 yr Author Ale w sensie 300 za wszystko czy 300+200 bo juz sie pogubulem Sory nie mam doswiadczenia w transakcjach z takimi kwotami
July 16, 20241 yr 6 minut temu, Mejm napisał(a): Cyganom 1500 a kotkom 500? Chyba tak tego nie zostawisz? dałem ps4 dzieciakom, chyba już powinienem dostać rozgrzeszenie za swoje grzechy 1 minutę temu, kanabis napisał(a): Ale w sensie 300 za wszystko czy 300+200 bo juz sie pogubulem Sory nie mam doswiadczenia w transakcjach z takimi kwotami nie no pińcet daję, niech koty wiedzą jak ich nie lubię Edited July 16, 20241 yr by gtfan
July 16, 20241 yr Ktoś chętny na fanty z patronite? Puzzle już niestety oddane. Cena wywoławcza 30zł powiedzmy za całość. Wysyłke paczkomatem biorę na siebie, wpłata do uzytkownika kanabis.
July 16, 20241 yr 9 minut temu, kanabis napisał(a): No to w takim razie sprzedane! to nie czekamy do piątku? może ktoś bardziej nie lubi kotów...
July 16, 20241 yr Author Mozemy czekac ale nie wiem czy ktos przebije 500zl. No chyba ze ktos ma takie koty No ale dobra, slowo sie rzeklo takze czekamy do piatku
July 16, 20241 yr Author Popular Post Dobrze ze juz niedlugo wpadnie zarcie z forumowego unicefu. Kot juz prawie nie zyl pod bramką Spoiler Tu jak wspomnialem o 500zl
July 16, 20241 yr 7 godzin temu, Shen napisał(a): Ktoś chętny na fanty z patronite? Puzzle już niestety oddane. Cena wywoławcza 30zł powiedzmy za całość. Wysyłke paczkomatem biorę na siebie, wpłata do uzytkownika kanabis. 50
July 16, 20241 yr 1 godzinę temu, kanabis napisał(a): Dobrze ze juz niedlugo wpadnie zarcie z forumowego unicefu. Kot juz prawie nie zyl pod bramką Ukryj zawartość Tu jak wspomnialem o 500zl Nie głosowały na PiS w pierwszej kadencji ? Reakcja na 500 podejrzana
July 16, 20241 yr 2 godziny temu, kanabis napisał(a): Dobrze ze juz niedlugo wpadnie zarcie z forumowego unicefu. Kot juz prawie nie zyl pod bramką Ukryj zawartość Tu jak wspomnialem o 500zl Po tym całym euro skojarzyło mi się z piłkarzami co udają faul a jak jednak nic z tego nie wychodzi to łeb podnoszą i sprawdzają reakcje sędziego.
July 16, 20241 yr Author Z tym ze tutaj nawet varu nie trzeba zeby wiedziec ze symuluje Zwierzaki to dobre cwaniaki
July 16, 20241 yr Ty no, ale za ten hajs to powinieneś je wysłać na obóz odchudzający dla grubasów, tylko bez Roziego.
July 20, 20241 yr Author Informuje oficjalnie se ROCZNA PRENUMERATA PSIKS EXTREME I KOD 150 PSN LECI DO @gtfan Serdecznie gratuluje A teraz Spoiler
July 20, 20241 yr 2 godziny temu, kanabis napisał(a): Informuje oficjalnie se ROCZNA PRENUMERATA PSIKS EXTREME I KOD 150 PSN LECI DO @gtfan Serdecznie gratuluje A teraz Ukryj zawartość Odezwę się wieczorem, w trasie akurat jestem możesz mi napisać na priv jak mam kasę przekazać...
July 23, 20241 yr Author Dzisiaj pierwsza tura z forumowymi paczusiami dla dzialkowych kotkow. Przyszło 12kg suchej i 30 puszek mokrej karmy. Suchej starczy zapewne na kilka miesiecy bo jezdze tam raz dziennie, mokrej pewnie na miesiac a ze wzgledu na temperatury i to ze nie mam gdzie trzymac, nie chcialem mokrej kupowac na dluzszy zapas wiec za jakis miesiac update zeby nie bylo ze wydalem na mamuta czy coś. Bo poszla na to dopiero polowa budżetu z licytacji. Warto tez zaznaczyc ze jedna torba PIPERA kupiona dzieki hojnosci uzytkownika @Shen Dzieki @gtfan
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.