Opublikowano 13 godzin temu13 godz. Co tam się działo w tych karnych faktycznie https://www.youtube.com/watch?v=njjYgOLHaFk
Opublikowano 12 godzin temu12 godz. Czasy kiedy Koeman regularnie osiągał coś z drużynami, które prowadzi, minęły kilkanaście lat temu. Od tego czasu wszystko czego się dotknie, zamienia się w guano.
Opublikowano 12 godzin temu12 godz. Imho Norwegia to aktualnie jakiś poziom wyżej niż Niemcy/Holandia i spokojnie ich walną. Ktoś musi wygrać z Europy :D
Opublikowano 11 godzin temu11 godz. Widzę, że jest szansa na Francja Maroko. Dobrze, że mieszkam na wsi 300km od Paryża, bo pewnie nie jedno miasto spłonie.
Opublikowano 11 godzin temu11 godz. W sumie ta interwencja Bono na stojąco epicka, ciekawe czy w taki sposób dałoby się bronić karne częściej, bo wtedy strzał nie przy słupku w górę to praktycznie pewna obrona przy dobrym refleksie.
Opublikowano 10 godzin temu10 godz. Szkoda Japończyków, ale byli zdecydowanie słabsi. Przegrana Niemców cieszy jak zawsze.Koreańczycy wrócili już do domu, na lotnisku już czekali na nich psychofani, dobrze, że to południowa, bo w północnej już by była egzekucja.
Opublikowano 6 godzin temu6 godz. 3 hours ago, Shen said:Szkoda Japończyków, ale byli zdecydowanie słabsi. Przegrana Niemców cieszy jak zawsze.Koreańczycy wrócili już do domu, na lotnisku już czekali na nich psychofani, dobrze, że to południowa, bo w północnej już by była egzekucja.No nie bardzo. III Rzesza kapitulowała 9 maja natomiast Japonia 2 września.
Opublikowano 3 godziny temu3 godz. Ciekawostka ostatniej nocy z cyklu: Co by było gdyby. Z całym szacunkiem dla skilla Jose Canale ale Omar Aldarete ( był kontuzjowany więc nie zagrał) wygrałby tę główkę z Havertzem i drużyna aspirująca o nazwie Niemcy nie musiałaby męczyć się z pożegnaniem się z turniejem aż do rzutów karnych.
Opublikowano 2 godziny temu2 godz. Widzę, że norwegowie sobie odpoczeli w ostatnim meczu, żeby chuja grać w tym.
Opublikowano 2 godziny temu2 godz. Teraz, Sep napisał(a):Czarny Wiking z golemAssasins Creed Oslo confirmed
Opublikowano 2 godziny temu2 godz. Czy jest jakas europejska druzyna bez murzyna w skladzie? Mam na mysli sklad druzyny.
Opublikowano 2 godziny temu2 godz. 3 minuty temu, Mejm napisał(a):Czy jest jakas europejska druzyna bez murzyna w skladzie? Mam na mysli sklad druzyny.Może Czesi. Jak im poszło?
Opublikowano 2 godziny temu2 godz. 12 minut temu, Mejm napisał(a):Czy jest jakas europejska druzyna bez murzyna w skladzie? Mam na mysli sklad druzyny.Chorwacja
Opublikowano 2 godziny temu2 godz. Ten zjeb serio nie umie ustawić piłki do rożnego? Dobrze, że sędzia się czepia.
Opublikowano 2 godziny temu2 godz. WKS taka tiktokowa ekipa, tu przyjęcie krzyzakiem, tu Diomande nie umie piłki ustawić, a Norwegia przejdzie dalej.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.