Skocz do zawartości

Co ciekawego w TV?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzis na Comedy Central o 00:35 oraz w niedziele o 21:00 bedzie zaj*bista rosyjska komedia "Osobliwosci narodowego wedkarstwa". Mocny film;]

 

http://www.filmweb.pl/f1378/Osobliwo%C5%9B...dkarstwa,(1998)

 

Obejrzałem i... huh. Mooocno specyficzny humor. Kilka razy się uśmiałem, ale przez większość filmu siedziałem lekko znudzony.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to lektor strasznie wczoraj ten film zgasil swym beznamietnym glosem i slabym tlumaczeniem (masa rzeczy pominietych, na przyklad nie przetlumaczyl akcji z plywaniem lodzia podwodna w celu zbierania jagod). Mnie ta komedia rozwala, idealny film pod picie wodki, sceny od manewrow do konca to juz totalna glupawka., a postacie generala i Kuzmicza sa nie do pobicia.

 

Aaa dzis o 21, rowniez na CC "Wszystko co chcielibyscie wiedziec o seksie, ale baliscie sie zapytac" Allena.

Odnośnik do komentarza
Jak dla mnie to lektor strasznie wczoraj ten film zgasil swym beznamietnym glosem i slabym tlumaczeniem (masa rzeczy pominietych, na przyklad nie przetlumaczyl akcji z plywaniem lodzia podwodna w celu zbierania jagod). Mnie ta komedia rozwala, idealny film pod picie wodki, sceny od manewrow do konca to juz totalna glupawka., a postacie generala i Kuzmicza sa nie do pobicia.

 

Aaa dzis o 21, rowniez na CC "Wszystko co chcielibyscie wiedziec o seksie, ale baliscie sie zapytac" Allena.

 

Coś tam było o zbieraniu jagód. Końcówka i początek (np. jazda samochodem) rzeczywiście niezłe. Nie, no parę fajych motywów było, jak tak sobie przypominam :/

 

No, a Allen, to klasa - polecam :P

Odnośnik do komentarza
o 15 na tv4 Udinese - Roma .

 

W czwartek Rocco i jego bracia (reż. Luchino Visconti) godz 20 35 na TVP Kultura .

Zaj.ebisty film , nie przepadam za tym calym neo realizmem ale tutaj wszystko pięknie wyszło.Bardzo dużo odniesień do kultury chociażby do Dostojewskiego.Przeszło trzygodzinny epicki fresk Mediolanu w latach 50 czyli boomu gospodarczego.Ładnie pokazane jak w tym wszystkim zagubiony może być człowiek.

Odnośnik do komentarza
o 15 na tv4 Udinese - Roma .

 

W czwartek Rocco i jego bracia (reż. Luchino Visconti) godz 20 35 na TVP Kultura .

Zaj.ebisty film , nie przepadam za tym calym neo realizmem ale tutaj wszystko pięknie wyszło.Bardzo dużo odniesień do kultury chociażby do Dostojewskiego.Przeszło trzygodzinny epicki fresk Mediolanu w latach 50 czyli boomu gospodarczego.Ładnie pokazane jak w tym wszystkim zagubiony może być człowiek.

Piszesz o "Udinese - Roma", czy "Rocco i jego bracia"?

Odnośnik do komentarza
o 15 na tv4 Udinese - Roma .

 

W czwartek Rocco i jego bracia (reż. Luchino Visconti) godz 20 35 na TVP Kultura .

Zaj.ebisty film , nie przepadam za tym calym neo realizmem ale tutaj wszystko pięknie wyszło.Bardzo dużo odniesień do kultury chociażby do Dostojewskiego.Przeszło trzygodzinny epicki fresk Mediolanu w latach 50 czyli boomu gospodarczego.Ładnie pokazane jak w tym wszystkim zagubiony może być człowiek.

Piszesz o "Udinese - Roma", czy "Rocco i jego bracia"?

o Udinese-Roma

Odnośnik do komentarza
"28 dni później" - polecam, świetny film. Widok kompletnie pustego Londynu - masakra :) Wystraszyć tez sie można, a w dodatku ta muzyka ... Chyba szykuje się dłuuuga noc i ciężki poranek :D

Dobra produkcja, to fakt.. tylko z porą przegięcie, mogli góra o północy, nie wiem czy dotrwam bo już łapię ziewy ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...