Skocz do zawartości

Co ciekawego w TV?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

wymieklem po 10 minutach, teatralna pompatyczna gra aktorow, polskie zj.ebane udzwiekowienie, gdzie jak leci wwoda z kranu to slychac nawet jka po rurze kapie, i Gonera z broda w roli policjanta z wiecznie smetna morda.

Naogladalem sie pitbulla i taki obraz gliny mi juz nie lezal ,ale to nie jedyny powod.

dalem sobie spokoj, moze i blad ;]

Odnośnik do komentarza

^^^ Strasznie często to dają na tv4 ale zawsze oglądam bo film świetny.

Ps. Ma ktoś ochotę na ananasy

 

 

tvp 1

23:30 Tylko dla dorosłych Miasto duchów

reż.Matt Dillon, wyk.Matt Dillon (Jimmy), James Caan (Marvin), Natascha McElhone (Sophie), Gérard Depardieu (Emile), Kem Sereyvuth (Sok), Stellan Skarsgard (Kaspar), Rose Byrne (Sabrina)

USA 2002

Odnośnik do komentarza

Piątek 30.05 - tvn 20 00 - Wygrać ze śmiercią - czyli powrót Stevena po dłuższej absencji na ekrany naszych telewizorów

Niedziela 01.06 - tvn 20 00 - Pieniądze to nie wszystko - Polecam głównie dzieki wspaniałej kreacji Rysia. Niespełnionego artysty, który żyjąc na zasiłku zawsze znajdzie pare groszy na zakup "Platonka"

Odnośnik do komentarza

Ed Wood na TV4 (reżyseria: Tim Burton) w nocy z niedzieli na poniedziałek, 0:30. Szczerze polecam, choćby ze względu na nagrodzoną Oskarem rolę Landau'a. Uwaga: film jest specyficzny i nie każdemu może przypaść do gustu.

 

Niedawno udało mi się kupić na Allegro ten film na DVD :) (niestety nie został wydany w Polsce) Aktualnie jest jeszcze jedna licytacja (nówka, w folii).

Odnośnik do komentarza

Standard, jeszcze nie widziałem dobrej ekranizacji jakiejkolwiek powieści Stefana Kinga.

 

"Rzeka tajemnic" (TVN, 22:25) - dramat kryminalny z Pennem, Robinsem i Baconem, warto obejrzeć chociażby dla świetnej gry aktorskiej wymienionych panów

 

"Dzień świra" - (sob. TVN, 23:15) - osobiście nie widziałem, ale podobno jak na polską produkcję jest nieźle.

 

 

Odnośnik do komentarza

mało widziałeś.

 

od jakiegoś czasu na ale kino leci dokument o fenomenie filmów wyświetlanych o północy w amerykańskich kinach pod koniec lat 60tych (m.in "el topo", "różowe flamingi", "ereserhead"), a zaraz po nim jeden z nich czyli "rocky horror picture show".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...