Skocz do zawartości

Co ciekawego w TV?


Rekomendowane odpowiedzi

hej.. a nikt nie pisze o cyber games na Eurosporcie 2 ... countrer strike.. projecct gothan rracing , doa 4 i fifa 07 ..

Championship Gaming Series w Los Angeles półfinały .. wczoraj dwa mecze i dzisiaj od 20 do 23

 

dobre jest to, że wreszcie coś takiego pokazują i to w prawie ogólno-dostępnej tv.

jednak sposób w jaki to jest pokazywane...

raz, że to już było (chyba w ubiegłym roku), dwa że polski komentarz jest prześmieszny (kolesie się zupełnie nie znają, komentują to co widzą-motyw z wyciąganiem noża w cs mnie zabił), trzy sposób pokazywania cs-a jest beznadziejny, widziałem relacje z innych imprez na arirangu i nie tylko i naprawdę można to zrobić 100razy lepiej, ale to chyba kwestia samej imprezy, która imho nie jest pro (sposób punktowania też jest dziwny) tylko 4fun.

 

z wcg mogli by coś pokazać tylko może już lepiej na arirangu.

Odnośnik do komentarza
TVP1

Godzina 20.20

Młodzi gniewni

 

TVP1

Godzina 23.05

Underworld: Ewolucja

 

Nic ciekawszego nie zaobserwowałem, a HBO nie mam ;\

 

Jutro są np. "Podejrzani" (23.00), a pojutrze "Cienka czerwona linia" (20.00). Oba na Polsacie. Oba - absolutne arcydzieła, moim zdaniem nieco niedoceniane w kulturze. Jeśli ktoś nie oglądał, to niech się nie przyznaje i prędko odrabia zaległości.

Odnośnik do komentarza

Nie mówię o krytykach... ci z reguły doceniają, prędzej czy później, arcydzieła. Jednak spotykam ludzi, którzy tych filmów nie kojarzą. Porównajmy chociażby "Szeregowca Ryana" i "Cienką czerwoną linię" - ta druga jest co najmniej równie dobra (rzekłbym, że dużo lepsza), a jednak pod względem popularności niewspółmierna.

Odnośnik do komentarza

Filmy, które wymienił Ogór są bardzo świetne. Miałem chętkę na 'Cienką czerwoną linię' ale niestety siedziałem w robocie na nocce. ;\ Dzisiaj natomiast polecam pierwsze lepsze z brzegu i oglądnę jeden po drugim tylko w międzyczasie muszę zawieść starszą do roboty, co wyrwie mnie z Indy'ego na 15 do 20 minut. :\

 

TVP1

Godzina 20.15

Indiana Jones

 

TVP1

Godzina 22.25

Człowiek z blizną

 

PS. Wyjaśniam, że podaję przeważnie oferty na jeden, bieżący dzień. Nie wychodzę z dniami na przód, a jak już do tego dochodzi to oznajmiam. ;)

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

ale coś nie po kolei sk*rwysyny tego Indianę puszczają

 

a z "Cienką czerwoną linią" to dopiero kutasy zaszalały, z dwugodzinnego filmu zrobili czterogodzinny, dodatkowo skutecznie rozbijając napięcie dupnymi bannerami reklamowymi na pół ekranu, ja chyba nie mam nerwów na oglądanie filmów w TV

 

ale cóż, dawno tego filmu nie widziałem i mnie wciągnęło:f

 

a na temat, dzisiaj/jutro "Tess" Polańskiego, o północy, na polsacie bodajże

Odnośnik do komentarza
Porównajmy chociażby "Szeregowca Ryana" i "Cienką czerwoną linię" - ta druga jest co najmniej równie dobra (rzekłbym, że dużo lepsza), a jednak pod względem popularności niewspółmierna.

Moze nie jest to miejsce na dyskusje, ale pewna rzecz nie daje mi spac - otoz nie wiem czy dobrze zrozumialem, ale uwazasz ze Szeregowiec to dobry film wojenny?

 

Odnośnik do komentarza

Mi się podoba zarówno 'Szeregowiec Ryan' jak i 'Cienka czerwona linia'. Śmiało stwierdzam, że oba filmy są dobre i nie mam zamiaru ich ze sobą porównywać, bo było nie było, specyfika każdego z nich jest zdeczka inna. To, iż traktują o wojnie nie upoważnia mnie abym wsadzał je do jednego wora.

 

A dzisiaj jeżeli dotrwam mam zamiar oglądać:

 

Ale Kino!

Godzina 23.25

Siedem - obsada doborowa Pitt, Freeman i Spacey

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

Ale faktem jest, że najodpowiedniejsza pora na rozpoczęcie emisji filmu to przedział 20:00-22:00. Myślę, że jednak sporo ludzi w "normalnym" okresie (czyli poza wakacjami/urlopem) koło północy i później ma już ochotę spać.

 

W niedzielę o 23:15 na TVP 1 "Palimpsest", podobno dobry, polski film.

Po nim, około 0:45, też na TVP 1 : "Good bye, Lenin".

Odnośnik do komentarza
Za późno puścili Pulpa, zasnąłem w połowie. Dziwne tłumaczenie. Raz tłumaczyli żeby "koleś się kurde odchromolił" o__O A raz latały ku.rwy i ku.tasy, dziwne, jakby tłumaczenie pisały 2 rózne osoby/

 

Mysle kompletnie inaczej. wlasnie tlumaczenie ludzi od tvp rzadzi i jest duzo lepsze chocby od tego z wydania dvd dodawanego do Dziennika. Swoja droga jeszcze nie ogladalem Pulp Fiction z napisami.

 

 

nic ciekawego dzisiaj w telewizji. idzcie lepiej na balkon .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...