Skocz do zawartości

Kącik bokserski


Marcin$

Rekomendowane odpowiedzi

Ooo. Obejrzę jjutro na YT. Adamek to jednak nie Gołota by zarywać dla niego nocki. I mówię to całkiem poważnie.

 

No przełączyłem na walkę bo sie troche spozniłem a tu już po troche szkoda bo myslałem ze sobie ogladne troche dobrego bosku...... Zgadzam się chociaż nic do Adamka nie mam lubie go oglądać a raczej lubiałem jak był w średniej

Odnośnik do komentarza

kolejne "wspaniałe" zwycięstwo z anonimowym bokserem. Nie, żebym nie kibicował Szpilce bo synek ma papiery na dobrego boksera i w miarę mocny cios ale wkurza mnie te sztuczne PR jakie się robi wokół niego i sztuczne pompowanie balona. Niech mu dają w końcu przeciwników co cokolwiek wiedzą o tym sporcie by faktycznie można było sprawdzić wartość sportową i wtedy dopiero będzie można się wypowiedzieć w miarę sensownie czy będą z niego ludzie.

Odnośnik do komentarza

kolejne "wspaniałe" zwycięstwo z anonimowym bokserem. Nie, żebym nie kibicował Szpilce bo synek ma papiery na dobrego boksera i w miarę mocny cios ale wkurza mnie te sztuczne PR jakie się robi wokół niego i sztuczne pompowanie balona. Niech mu dają w końcu przeciwników co cokolwiek wiedzą o tym sporcie by faktycznie można było sprawdzić wartość sportową i wtedy dopiero będzie można się wypowiedzieć w miarę sensownie czy będą z niego ludzie.

 

Masz rację ale nie zapominaj, że gość chyba dopiero zaczyna karierę na zawodowych ringach, więc nie rzucą go od razu na głęboką wodę. Sądzę, że jego promotorzy dobrze o tym wiedzą, Szpila zaczął się dobrze sprzedawać, więc nie ma jeszcze sensu na jakąś trudniejszą walkę. Muszą go jakoś wdrożyć, żeby dopiero za jakiś czas wystawić go na prawdziwy test z poważniejszymi rywalami. Tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza

Jedyna dobra walka to ta Arreolą. Rozje.bał mnie komentarz że Adamek jest juz prawdziwym ciężkim i porównanie do tego że Holyfield w czasie prime'u ważył 95 kg. Dla porównania zdjęcie Holiego

holyfield-evander0002.jpg

A potem że tyson wazył 100kg (tyle że przy 180cm i to nie całych)

 

956_Tyson_9_1.gif

 

No po prostu ta slepa wiara w Adamka zakrywa oczy tym ludziom.

 

Walka z takimi jak ten kelner dzisiaj powinna trwac góra 4 rundy. Jak dla mnie to Adamek te zwycięstwo na punkty może traktowac jako porażke. To juz lepiej żeby Szpilke wziął na ring. Chociaz po co ryzykowac porażke?

 

Adamek w cruiser był genialnym bokserem za to ma szacun u mnie. Ale w HW jest i bedzie nikim. Nie ma szans z nikim z czołówki.

Odnośnik do komentarza

Zgadza się, Adamek w ciężkiej jak dla mnie już dawno przegrał choćby z Grantem. Werdykt na jego korzyść to było przegięcie. ;] Btw zawsze powtarzał, że chce by jego walki oglądało jak najwięcej ludzi. No to powodzenia, bo na pewno walcząc w nudnym stylu do ostatniej rundy na punkty, będą go oglądać tłumy.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie chociaż lubie Adamka to uważam że się porwał z motyką na słońce, ale największym jego błędem była zmiana trenera Gmitruk bardzo dobrze prowadził Admaka i dziwie się że tak postąpił,ale jak to bywa w USA naobiecywali, mu cuda na kiju i myślał że będzie fighter ala Tyson.

Odnośnik do komentarza

kolejne "wspaniałe" zwycięstwo z anonimowym bokserem. Nie, żebym nie kibicował Szpilce bo synek ma papiery na dobrego boksera i w miarę mocny cios ale wkurza mnie te sztuczne PR jakie się robi wokół niego i sztuczne pompowanie balona. Niech mu dają w końcu przeciwników co cokolwiek wiedzą o tym sporcie by faktycznie można było sprawdzić wartość sportową i wtedy dopiero będzie można się wypowiedzieć w miarę sensownie czy będą z niego ludzie.

 

Masz rację ale nie zapominaj, że gość chyba dopiero zaczyna karierę na zawodowych ringach, więc nie rzucą go od razu na głęboką wodę. Sądzę, że jego promotorzy dobrze o tym wiedzą, Szpila zaczął się dobrze sprzedawać, więc nie ma jeszcze sensu na jakąś trudniejszą walkę. Muszą go jakoś wdrożyć, żeby dopiero za jakiś czas wystawić go na prawdziwy test z poważniejszymi rywalami. Tak mi się wydaje.

 

Owen Beck ktorego Szpilka znokautowal byl juz bardzo dobrym nazwiskiem jak dla takiego No Name jakim wlasnie poki co w swojej karierze jest Szpilka ... Zbije jeszcze z 5 januszy dostanie kogos z pierwszej 30 stki i bedzie mial sie okazje wykazac

Odnośnik do komentarza

Dokładnie chociaż lubie Adamka to uważam że się porwał z motyką na słońce, ale największym jego błędem była zmiana trenera Gmitruk bardzo dobrze prowadził Admaka i dziwie się że tak postąpił,ale jak to bywa w USA naobiecywali, mu cuda na kiju i myślał że będzie fighter ala Tyson.

Ostatnia walka za Gmitruka, z pionkowym Jasonem Estradą była chujowa jak barszcz, nie wiem, czy nie najgorsza w wykonaniu Adamka po przejściu do HW.

Teraz Tomkowi nie byliby w stanie pomóc nawet Angelo Dundee na spółkę z Papą Stammem- natury i jej ograniczeń się po prostu nie przeskoczy. Adamek mógł być wybitnym bokserem w junior ciężkiej i rządzić w niej przez ładnych parę lat, wybrał ciężką i rolę drugoligowca.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie chociaż lubie Adamka to uważam że się porwał z motyką na słońce, ale największym jego błędem była zmiana trenera Gmitruk bardzo dobrze prowadził Admaka i dziwie się że tak postąpił,ale jak to bywa w USA naobiecywali, mu cuda na kiju i myślał że będzie fighter ala Tyson.

Ostatnia walka za Gmitruka, z pionkowym Jasonem Estradą była chujowa jak barszcz, nie wiem, czy nie najgorsza w wykonaniu Adamka po przejściu do HW.

Teraz Tomkowi nie byliby w stanie pomóc nawet Angelo Dundee na spółkę z Papą Stammem- natury i jej ograniczeń się po prostu nie przeskoczy. Adamek mógł być wybitnym bokserem w junior ciężkiej i rządzić w niej przez ładnych parę lat, wybrał ciężką i rolę drugoligowca.

 

Kurde powiem Ci szczerze że już jej nie pamietam dokładnie,ale aż taka znowu (pipi)owa nie byla bo przecież wygrał. To że była gorsza nie znaczy też ze to była wina Gmitruka, a ile było za(pipi)istych walk w wadze półciężkiej za Gmitruka a ile za jest za(pipi)istych w ciężkiej za Rogera Bloodwortha ??

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

Była podobna do tej wczorajszej. Czyli chu.jowa. Jak wyzej wspomniano. natury nie przeskoczy. Z półcięzkiej do cięzkiej? Nakoksowanemu Royowi to sie ledwo udało a co mówic o Adamku. Z cruiser do hw tak ale nie z półciężkiej. Więc porównania do Haye czy Holyfielda są nie na miejscu. Od obydwu by dostał bęcki. Czekam na rozwój Szpilki.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...