Skocz do zawartości

SONY PSP - temat ogólny


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

ja jestem troszke odmiennego zdania... NIECH SONY ZABIJE PSP tak jak M$ pierwszego Xbox'a... psp za bardzo sie męczy na rynku konsolowym ;]

 

imo sony powinno zrobic sobie przerwe od kieszonkonsolek, wyciagnac wnioski z tych kilku lat reanimacji psp i dopiero wtedy wypuscic psp2 z zabezpieczeniami conajmniej takimi jak w ps3 ;]

Odnośnik do komentarza

to moze zle sie wyrazilem w takim razie psp2 powinno miec dostep do oficjalnego softu ktory teraz jest jako homebrew :P mogli by sprzedawac rozne programiki i bajery pomocne w uzyciu konsoli za kilak zeta albo udostepnicac za darmo , widomo ze to nie to samo bo nigdy to nie zastąpi calego hombrewu ale bedzie lepsze niz ostro okrojona konsola :P

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Zgadzam się z tym. Jechać cały czas na piratach nie ma co, człowiek szybko się zniechęca ( sam wiem po sobie ). Ceny gier na PSP są naprawdę tanie ( allegro .) Jeżeli SONY wydałoby jakiś oficjalny EMULATOR ( za niedużą opłatę ) dzięki któremu można by było grać w tytuły z PSOne na PSP to jestem za wprowadzeniem blokady jaka jest w najnowszym modelu i kupuje.......... PSP - 3000 :D ( chociaż może już coś wydało nie jestem na bieżąco od jakiś 6-7 miesięcy ). Na razie jednak czaję się na model PSP - 2000 ( lub 2004, ale tylko ze względu na emulatory, Takie hity jak Hot shots golf, Puzzle Quest, The Warriors, Burnout,GoD, Virtua Tennis World Tour , ew. SSX wolę mieć w pudełku )

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

ekhm..... normalnie szoking...... widzieliście ostatnie wyniki sprzedaży konsol w Japonii? Oto i one : ( od 9 marca do 15 marca br )

 

Konsole:

 

PSP - 43300

DSi - 28500

PS3 - 28000

Wii - 17000

DSL - 11500

X360 - 9500

PS2 - 4600

 

 

Gry:

 

01. [PS3] Musou Orochi Z (KOEI) 112,000 / NEW

02. [PS3] Resident Evil 5 (Capcom) 61,000 / 381,000

03. [NDS] Picross 3D (Nintendo) 38,000 / NEW

04. [NDS] Mario & Luigi RPG 3 (Nintendo) 38,000 / 389,000

05. [PSP] Shin Sangoku Musou MULTI RAID (KOEI) 33,000 / 316,000

06. [WII] Wii Play: Pikmin 2 (Nintendo) 29,000 / NEW

07. [PS3] Ryu ga Gotoku 3 (SEGA) 24,000 / 449,000

08. [NDS] Seventh Dragon (SEGA) 22,000 / 102,000

09. [PSP] Monster Hunter Portable 2nd G (PSP the Best) (Capcom) 16,000 / 484,000

10. [PSP] Resistance Retaliation (SCE) 16,000 / NEW

11. [NDS] Aibou DS (Tecmo)

12. [360] Resident Evil 5 (Capcom)

13. [NDS] Tokimeki Memorial Girl’s Side 1st Love Plus (Konami)

14. [WII] Wii Fit (Nintendo)

15. [NDS] Atelier Annie: Alchemist of Sera island (Gust)

16. [NDS] Rhythm Tengoku Gold (Nintendo)

17. [WII] Taiko no Tatsujin Wii (Namco Bandai)

18. [WII] Mario Kart Wii (Nintendo)

19. [PSP] Pro Evolution Soccer 2009 (Konami)

20. [PS2] Galaxy Angel II (Broccoli)

21. [WII] One Piece Unlimited Cruise: Episode 2 - Mezameru Yuusha (Namco Bandai)

22. [PS2] Pro Evolution Soccer 2009 (Konami)

23. [NDS] Wagamama Fashion: Girl’s Mode (Nintendo)

24. [NDS] Shounen Sunday x Shounen Magazine Nettou! Dream Nine (Konami)

25. [NDS] Pokémon Platinum (Pokémon)

26. [NDS] Tennis no Oji-Sama: Doubles no Oji-Sama - Girls, Be Gracious! (Konami)

27. [PS2] Super Robot Taisen Z Special Disc (Namco Bandai)

28. [PS2] Yakuza 2 (Playstation 2 The Best) (SEGA)

29. [360] Idolmaster Twins (Namco Bandai)

30. [WII] Sonic and the Black Knight (SEGA)

 

 

PSP na pierwszym, sprzedane w większej ilości niż DSi i DSL razem wzięte...... a ma być (podobno) jeszcze lepiej ( jeżeli chodzi o tytuły wydawane na PSP...) Nic tylko się cieszyć :D

Odnośnik do komentarza

Resistance Retaliation - no kurde, kto tą listę sporządzał :F nawet po ichszemu brzmi to całkiem inaczej. Ktoś przekręcił prawdziwą nazwę.

 

btw. wreszcie Nintendo już tak mocno nie owni, Sony dzielnie walczy razem ze swoimi trzema platformami, bo w 30-tce znajdują się nawet 3 tytuły na PS2.

 

 

PS: Temat raczej nietrafny, post lepiej pasowałby pod "Nowości" ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

W dziale DS wkleiłem posta jednego z użytkowników innego forum. Wypowiedź ździebko kuriozalna. Obudziła jednak temat.

Teraz wkleje wypowiedź tego użytkownika na temat psp.

 

Twardziel

 

Wiodącą postacią konsolową w ostatnich dniach był bezwzględnie xbox360. Pod koniec tygodnia konsola ta robi wszystko, by obok ps2 stać się najlepszą konsolą w moim sentymencie. Był jednak także inny bohater konsolowej batalii.

 

Z różnych powodów spędziłem z rugby pół życia. Jeśli miałabym poszukać wśród konsol, platform podobnych do rugbistów, pierwszym, którego bym wskazał, byłby PSP od Sony. Rugby to nie tylko sport. Zabrzmi górnolotnie, ale kto zetknął się z tym światkiem wie, że wiąże się z nim cała filozofia, etos, honor, etc., w wielu produktach pojęcia zupełnie nieznane. W konsoli chcąc nie chcąc szukam analogii do sportu, w którym pare firm ugania się za najlepszą sprzedażą. To tak w uproszczeniu, bo dopóki każdy z nich jest na rynku, nie przepuści rywalowi, zostawi zdrowie, a wszystko w imię konsoli i pieniędzy.

 

PSP pasuje do nich jak ulał. Nie rzecz w warunkach fizycznych, choć ze swoją funcjonalnością niczym kombajn i wyglądem, byłby wymarzonym graczem drugiej linii młyna, ale sportowym charakterze, którego wiele firm może zazdrościć.

 

To twardziel. PSP konsola, która na nigdy nie pękła. Choć jest jednym z symboli Sony - pierwsza przenośna konsola tej firmy, w tym i zeszłym roku wpływ na wyniki tej firmy miał niewielki. Po stworzeniu ps3 "odstał swoje w kwadracie dla rezerwowych", jednak w decydujących momentach wychodzi z kieszeni i swoje zrobi.

 

Nie było elementu, w którym PSP by zawiodło. A biorąc pod uwagę moment, w jakim wchodził, oraz brak regularnych występów, nie było mu łatwo. Grywalnością wprost wyczyniał cuda, wciągnął mnie bowiem na wiele nocy, stracone przez 40 godz GTA. Funkcjonalnością gnębił bezsenność za pomocą psptube, gdzie słuchałem nużących nut, a wydane na niego filmy są majstersztykiem. Mentalnie widać, że to lider konsol przenośnych. Sprzęt, który nie tylko może, ale przede wszystkim umie pociągnąć za sobą innych. Gry wydane na PSP nie tylko mają wielką grywalność, ale są to produkcje, w które gra się na poważnie, żadna konsola stacjonarna nie powstydziła by się gier typu God of War, Patapon.

Gracze mówią: ?Grać na całego i walczyć do upadłego". Jeśli chodzi o PSP, tego mogą być pewni.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...