Skocz do zawartości

SONY PSP - temat ogólny


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie taka zmiana designu bez zmiany bebechów, dodatkowego analoga czy dotykowego ekranu to strasznie głupie posunięcie Sony - oczywiście z punktu widzenia mnie-gracza. Marketingowo to będzie strzał w dziesiątkę! Sony pewnie opchnie miliony PSP Go bo ludzie będą myśleli, że to coś nowego...

 

edit

@Dr.Czekolada: Obecnie nie ma.

:) I to sporo.

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza
Obecnie nie ma.

Y..... To na ka cholere to komu ? O_O.

Nie mam PSP, poniekad rozumiem tych ktorym nie podoba sie ten dizajn (mimo ze mi pasi te wykladane przyciski i ekran ;)), ale brak UMD !?

Jezeli zamierzaja mocno zaktualizowac PSS to co innego, ale szczerze - WTF !?

Odnośnik do komentarza

Nie, wypuszczą PSP bez czytnika, a PSS nadal będzie oferować, to co teraz oferuje. Ludzie, "pomyślunku" trochę. Wszytskie najnowsze gry będą pojawiać się na PSS, pewnie najwieksze obecne hity także wrzucą na PSS. A skoro decydują się na wydanie konsoli bez czytnika, to PSS już musi przynosić niemałe dochody. Z drugiej strony, ludzie zamiast kupować, to kradną gry, więc nie dziwi mnie takie posunięcie.

 

Obecnie nie ma.

Y..... To na ka cholere to komu ? O_O.

A to dzisiaj jest premiera, że już dzisiaj PSS musi być pełen gier?

Dokładnie

Odnośnik do komentarza
Obecnie nie ma.

Y..... To na ka cholere to komu ? O_O.

Nie mam PSP, poniekad rozumiem tych ktorym nie podoba sie ten dizajn (mimo ze mi pasi te wykladane przyciski i ekran ;)), ale brak UMD !?

Jezeli zamierzaja mocno zaktualizowac PSS to co innego, ale szczerze - WTF !?

 

Z tego co czytałem to ok 100 gier ma trafić w momencie premiery na PSN. Obecnie jest kilkanaście fajnych gierek i większość w cenach platyny.

Odnośnik do komentarza
A to dzisiaj jest premiera, że już dzisiaj PSS musi być pełen gier?

Oby byl powiadam ;), towar powinien robic cieplo w gaciach juz teraz, a poki co wydaje sie zbednym balastem (cenowo mialby byc niby atrakcyjny !?), chodzi mi o to ze cyfrowa dystrybucja nadal budzi nieprzekonanie (no ale tego chyba nie musze tlumaczyc).

Wyglada jak ruska podrobka. Ciekawe czy ma slot na kartridze z pegazusa.

Szczerze to mi wyglada po prostu na MP4'ke dobra do teledyskow (poza ta wysuwka...) ;).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

jak sie rozsunie to wygląda dosyc kijowo, kształ jakis nijaki ;/ a poza tym mimo że nie ma czytnika umd to nie wierze żę pozbędą sie piractwa, jeden kupi gre reszta ściagnie i tyle. skoro ma wejscie na karte to z czasem co za problem bedzie wrzucic gre na kompa

 

edit

konrado0905 * dlaczego myslisz ze to nie slot na karty?

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Jeśli faktyczne potwierdzą się ploty,że te nowe psp ma być tańsze niż w chili obecnej cena nowego psp to konsolce wróżę duży sukces.W naszym kraju oczywiście o sukcesie nie może być mowy,no chyba,że szybko piraci go złamią....

 

Co do kupowania gierek to przecież nasze konto z ps3 można dzielić na 5 konsol więc podobnie jak gry z ps store na ps3 tak samo w piątkę będzie można kupować pozycje na psp.

 

Ciekawi mnie teraz PS3 slim,bo ploty o Go! się potwierdziły...oby tylko te nowe PS3 slim nie wyglądało tak jak na tych pierwszych screenach.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Jeśli "nowe" psp ma wyglądać tak jak na tym zdjęciu na poprzedniej stronie to ja nie mam pytań. Wygląda jak jakiś tani odtwarzacz mp3/mp4 lub jakaś chińska konsola. O wygodzie grania na takim czymś nawet nie wspomnę....

Dobrze, że brat ma psp więc nie będę się musiał martwić, czy przypadkiem nie zaprzestaną produkcji starszych wersji. Brak czytnika umd to dla mnie kolejny minus,cyfrowa dystrybucja tjaaa.....

Cóż ja jestem tradycjonalistą i wolę mieć swoje gry na płytkach niż posiadać jakiś plik, a co jeśli dysk nawali? Mam ściągać wszystkie tytuły na nowo ? :lol:

Odnośnik do komentarza

Mi sie to PSP bardzo podoba (nie no przyznam jak ta "klawiatura" jest na zewnatrz to wiocha fakt) fajny nowy rozmiar ekranika, fajny nowy rozmiar samego PSP (jest mniejsze !) i wbudowana pamiec !

Jej mam tylko straszna nadzieje ze w dniu premiery PSS bedzie zalany rzeczywiscie :/

Jezeli Sony 'GO!' sie powiedzie, bedziemy mieli do czynienia z prawdziwa cyfrowo-dystrybucyjna rewolucja (licze na to!).

Odnośnik do komentarza

niestety ale wszystko wskazuje na to,że e-dystrubucja to przyszłość zakupów.Nie chodzi tu tylko o gry ale o filmy,muzykę itp.Minimalizacja piractwa,brak kosztów logistyki,opakowań i wielu innych to niewątpliwe plusy dla wydawców.Co nie zmienia faktu,że nie wierzę w wymarcie normalnych sklepów tak jak niektórzy szumnie zapowiadają.

Odnośnik do komentarza
Cóż ja jestem tradycjonalistą i wolę mieć swoje gry na płytkach niż posiadać jakiś plik, a co jeśli dysk nawali? Mam ściągać wszystkie tytuły na nowo ? :lol:

 

Pewnie będzie tak, że po jednym zakupie danego pliku będzie można go wielokrotnie usuwać i ponownie ściągać za darmo. Płyta też Ci się może popsuć, złamać, porysować więc wychodzi na to samo prawie.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

1. Pewnie chodzi o przygotowanie ludzi do PSP 2 i sprawdzenie reakcji na cyfrową dystrybucję. Poza tym Sony nie chce dopłacać do UMD, więc pewnie powoli będzie wycofywać ten format z rynku. Mnie to trochę martwi, bo mimo wszystko pamięć konsoli będzie ograniczona, więc niby jak to będzie z dużą biblioteką gier? Mam dokupować sobie karty, tak?

 

2. Na pewno ograniczy to piractwo, o ile gry będą ściśle powiązane z kontem i modelem PSP - tzn. ściągnie się działającą grę tylko wówczas, gdy zaakceptuje się indywidualny klucz na PSN, upoważniający grę na tym modelu PSP tylko. Oj, biedne sklepy. Znając jednak życie, i tak znajdzie się luka i scrac'owane gry będą lądować na torrentach.

 

3. Wygląd jest ergonomiczny, ale jak znowu pocięli koszty, to pewnie obudowa jest z tektury. Ogółem fajnie, bo jak się złoży, to zmieści się w mniejszej kieszeni. Oby mechanizm rozkładania nie psuł się. No i bez czytnika będzie bardzo ciche, poza tym lekkie - nie każdy lubi.

 

4. Sony powinno dać możliwość wymiany gry na nośniku UMD, na jej wersję cyfrową (lub udostępnić taką za darmo, jeśli ktoś kupił przenośną), bo co z tymi, co mają już bibliotekę gier, a mają starego PSP i chcieliby kupić nowego?

 

Ogółem jestem sceptyczny, na pewno zwabi nowych graczy, ale starzy mogą na to nie pójść. Mam nadzieję, że Sony nie przymusi do całkowitego przejścia na cyfrową dystrybucję gier.

 

EDIT: Lucas, ale UMD to chyba najtrwalszy i najlepiej zabezpieczony fizycznie nośnik na rynku :) Trzeba być niezłym pokraką, albo wandalem, żeby zniszczyć ten nośnik :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...