Skocz do zawartości

SONY PSP - temat ogólny


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Hi ostatnio zaczełem grac w Crash Mind Over Mutant i doszedłem do misji 8 gdzie trzeba wrócić na wysepkę by poszukać jakichś części tylko że jak już tam lecę tą droga powrotna to gra zaczyna mi się ładować i tak bez końca :mellow: Co może być tego powodem ? Może stary soft ? Podkreślam że mam 3.9 m33-3. Z góry dzięki za pomoc :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Zepsuła mi sie bateria tak że PSP jej nie wykrywa.

Koleś mi dał slima do przerobienia, przeróbkę i wszystkie updejty robiłem na swojej baterii (FAT) i po włożeniu baterii psp jej nie widzi tak jakby jej nie było, na ładowarce działa normalnie, bateria przed przeróbka działała normalnie (tylko miała 10%). Jakiś pomysł od czego to się stało?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Stwierdziłem przed chwilą, że chyba ja zidiociałem do reszty...Patapon tak mi się podoba jak cholera. Miła grafika, świetny humor, a przy tym i zabawa. Najlepsza sytuacja jak się atakuje wroga i nagle wylatuje się z rytmu, a komentarza Pataponów wtedy rozbrajają :D Polecam tą grę nie tylko maluchom, bo mi samemu stuknie niedługo 21 wiosen, a bawie się przy niej niesamowicie! Niby prosta gra, a daje tyle satysfakcji i zabawy, aż przy kolacji zacząłem wydawać z siebie dźwięki: "Pata, pata, pata, pon..." :bow:

 

Ogólnie jakoś bardziej "dojrzałe" gry przestały mnie interesować jak narazie. GTA, Killzone...narazie odpuszczam i biorę się za Patapon, a potem leci Lumines. Z tego co widziałem to Loco Roco, też wydaje się zabawna. Grał w to ktoś?

Edytowane przez famas_kg
Odnośnik do komentarza

"Ktoś"? ;] LocoRoco i Patapony to jedne z najbardziej zaje.bistych gier na psp, nie ma tutaj chyba ludzi, którzyby ich nie znali ;) Nie bój sie, mam 25 lat na karku i, podobnie jak mase innych ludzi, uwielbiam zarowno jedna jak i druga.

 

Nie wiem czy wiesz, ale od niedawna jest juz LocoRoco 2, a wkrotce ukazuje sie Patapon 2 ;]

Odnośnik do komentarza
"Ktoś"? ;] LocoRoco i Patapony to jedne z najbardziej zaje.bistych gier na psp, nie ma tutaj chyba ludzi, którzyby ich nie znali ;) Nie bój sie, mam 25 lat na karku i, podobnie jak mase innych ludzi, uwielbiam zarowno jedna jak i druga.

 

Nie wiem czy wiesz, ale od niedawna jest juz LocoRoco 2, a wkrotce ukazuje sie Patapon 2 ;]

 

No to wiadomo już jakie gry będą następne w kolejności. Nigdy nie myślałem nawet, że tak one wpłyną pozytywnie na mnie :lol:

Odnośnik do komentarza

według mnie to jest właśnie jednym z większych mankamentów psp.

niby jest to konsola przenośna ale za mało jest na nie jest gier takich "na przerwe w szkole". żeby odpalić na 5 minut.

za to multum gier "dużych i dorosłych", Metal Gear Solid, Monster Hunter, Final Fantasy i wiele innych. oczywiście te gry są wspaniałe i w ogóle kewl ale to nie to czego można by oczekiwać od konsoli przenośnej ;p

 

dobra kończe ten wywód bo i tak jest to offtop ;]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Halo :P nie wiem czy to dobre miejsce na takie pytanie, ale.. Przymierzam się do zakupu PSP i mam kilka wątpliwości. Przede wszystkim chciałbym grać w gry z PSXa i czasem z Nintendo 64 - konsolki z jakim softem są do tego celu najlepsze? Jak to wygląda na handheldzie? Popykałbym w MGSa, FF VII czy Crasha - jak to wygląda, są duże glitche czy bugi?

 

No i nie ukrywam, że chciałbym wersję z Custom Firmware pozwalającą na darmowe granie, bo już dość hajsu idzie na gry PS3 ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...