Skocz do zawartości

SONY PSP - temat ogólny


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

aha:p

 

tak swoją drogą to przy takim nowym ulozeniu klawiszy mogli bez problemu dac duga gałke zamiast start/select ktore by wsadzili troche wyzej nad galkami, w koncu jest tam duzo wolnego miejsca

 

wiem ze nie dali gałki zeby nie robic problemu tworcom i graczom - zaleznie od tego jakie psp sie posiada to mozna lepiej albo gorzej uzywac daną gre, wiec co wybrac? chociaz nintendo nie mialo takich zachamowan i w nowym DSi zrobilo pare takich zmian ktore nie pozwalaja grac w stare gry, za to nowe gry nie ebde pozwalały grac na starym DS

Odnośnik do komentarza

Marzylbym zeby tak wygladal Go! .....

 

Ale z was ludzie paranoja, Jak wam sie nie podoba to go nie kupicie - proste !, jego target jest na ludzi co nie musi miec biblioteke gier, tylko elegancko se pobierze gre z sieci i jedzie, ot taki gadzet dla minimalistow, ja nie mam PSP a rozmyslam nad nim dlatego zastanawiam sie nad 'Go!', ale fakt ze nie jest to PSP-4000 tylko alternatywny model (prawdziwy 4000 wyjdzie jeszcze) daje mi niepokoj w postaci tego co dostane za kupno 'Go!' ?.

Obecny rynek pokazuje ze dystrybucja fizyczna/sieciowa jeszcze sie ze soba gryzie (z ta 1 na korzysc).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

ja sam nie wiem co o tym wszystkim myslec, mialem fata i sprzedalem bo lezal na polce nieuzywany z powodu braku czasu no i tak w polowie wakacji bede chcial lyknac jakies psp, no i cholera mnie bierze bo mala kolekcje gier ktore chce przejsc i leza na polce pudelka z grami na umd, pokrowiec sie pozostal jakistam, karta pamieci tez no i chyba lykne 3k wersje, chociaz mimo wszystko jestem chyba jednym z nielicznych ktorym sie podoba PSP GO, gdyby tylko mial umd... eh nie bylo by problemu, bo tak to co zrobie z moimi grami, kupie jeszcze raz na psn...?

 

a jeszcze cyfrowa dystrybucja, to jest kurcze nie to. mnie kreci posiadanie pudeleczek, a jak jeszcze jakas limitowana edycja sie trafi to w ogole super, mam nadzieje ze juz predzej nastepne PSP2 bedzie mial gry w formie kart pamieci jakos to bedzie lecialo

 

w ogolnym rozrachunku sony jednak ma u mnie minusa z okazji PSP go

Odnośnik do komentarza

wygląda wstrętnie, e-dystrybucja to dla mnie słabe rozwiązanie, rozsuwanie będzie pewnie psuło się jak w telefonach, po co to komu. Niech skupią się nad następcą, którego tak jak wielu pisało, nie wezmę pod uwagę jeżeli nie będzie miał w sobie telefonu komórkowego. Zastanawiałem sie długo nad psp, ale odkąd zmieniłem robote nie jest mi już potrzebne, bo teraz niemam kiedy grać/oglądać :D

Odnośnik do komentarza
niestety ale wszystko wskazuje na to,że e-dystrubucja to przyszłość zakupów.Nie chodzi tu tylko o gry ale o filmy,muzykę itp. Minimalizacja piractwa (..)

 

Tylko patrzeć, jak powstaną Cracki do gier z PSN i każdy będzie mógł sobie odpalić na swojej konsoli gierkę. Bo przecież nie zawsze jesteś w sieci, dla tego gry muszą działać bez sprawdzania DNAS czy właściciela, poza tym z sieci dostajesz już gotowe dane, więc co za problem je przegrać na inną konsolę?

Ja bym się nie zdziwił, gdyby PSP Go było konkurencja iPhona stawiającą na male gierki oraz twórców indie (taka konkurencja dla XNA).

 

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Wygląd to sprawa gustu, ja nie uważam PSP Go! za kawał chińskiego plastiku. Nawet zwykłe PSP nie jest popisem designerskim. PSP Go! przynajmniej będzie małe i poręczne, a w porównaniu do DSi i iPhone'a nie wygląda źle. Cyfrowa dystrybucja jest przyszłością czy tego chcemy czy nie, nasze lamenty tutaj nie pomogą. Ja osobiście jestem zainteresowany tym modelem jeśli cena konsolki oraz gier na PSS będzie na przyzwoitym poziomie. Brak możliwości spiracenia PSP Go! daje otwartą drogę dla nowych gier ekskluzywnych dla PSP. This is future.

Odnośnik do komentarza

Ja bym chetnie kupila gdyby to bylo PSP2, i gry byly dostepne nadal na jakichs nośnikach. Warto je miec fizycznie. Wyobrazcie sobie sytuacje ze zapisujecie gre na dysku konsolki i nagle brakuje wam miejsca bo juz macie tam duzo gier i trzeba z czegos zrezygnowac. Nie ma sily, ale zaplaciliscie. <_<

 

No nic ja to wole swoje psp slim.

Odnośnik do komentarza
nierozumiem waszego placzu... nie podoba sie, nie kupuje tego, kupuje inna wersje - proste - do wyboru ,do koloru.

coraz to nowsze ipody tez tak 'kupujecie'?

a czy to ktos tu placze? kazdy moze sie podzielic swoja opinie, zreszta i tak do konca karty psp go nie zostaly do konca odkryte, poczekamy do 2 czerwca i sie nieco wiecej dowiemy co zaplanowalo sony

 

a ipoda mam do dzisiaj najstarszego bialego shuffle o pojemnosci 512mb - do dzisiaj uwazam ze nie potrzebuje nic nowszego do przenosnego sluchania muzyki ;)

Odnośnik do komentarza
nagle brakuje wam miejsca bo juz macie tam duzo gier i trzeba z czegos zrezygnowac. Nie ma sily, ale zaplaciliscie. <_<

zapewne bedzie mozna zrobic jakos tak ze raz kupione gry mozna sciagnac kilka razy własnie na wypadek gdyby cos sie zepsulo albo trzeba by bylo skasowac

 

w koncu nikt by nie robil konsoli z myslą ze masz 16 gb i jak je zapelnisz to albo nic wiecej nie kupujesz albo musisz wyrzucic "na smietnik" to co juz kupiłes

Odnośnik do komentarza

PSP Go wg mnie jest dobrym pomysłem, bo to jest przecieranie szlaku dla cyfrowej dystrybucji softu. Konsolka bez UMD będzie cichsza, mniej prądu będzie pobierać co przekłada się na długość działania baterii. Najważniejszym plusem braku napędu UMD jest niższa cena produktu. Cena w czasach kryzysu ma jeszcze wiekszą wagę. Wygląd to sprawa gustu, a każdy ma swój. Mnie się PSP Go podoba. Jeżeli cena będzie oscylować w granicach 400zł i Gran Turismo wyjdzie na PSP, to biorę z pocałowaniem ręki :P

Edytowane przez gilek
Odnośnik do komentarza
nie nastawial bym sie na niższą cene, mimo ze nie ma umd to ma dysk 16gb, a to jednak musi kosztowac, wiec nie zdziwie sie jak bedzie nawet droższe

ale przecież cały czas się mówiło,że nowe psp ma być tańsze niż oficjalna cena slima w chwili obecnej,specjalnie chcą tym zachęcić ludzi do kupowania urządzania bez napędu.I to jest wielki test dla wszystkich firm produkujących konsole ,a nawet tych zainteresowanych edystrybucją filmów,mp3 itp .Jeśli psp go wypali to w przyszłości dużo firm pójdzie w ich ślady z uwagi na ograniczenie piractwa,zmniejszenie kosztów dystrybucji,logistyki i pudełek itp.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...