Skocz do zawartości

SONY PSP - temat ogólny


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Przypomnijcie sobie gdzie ostatnio graliście może tam będzie, a jak nie to przeszukać dokładnie kibel, łóżko, kurtki, szuflady, szafki, fotele, biurko :) Na jakimś filmie wydziałem taki bajer do kluczy że jak sie zagwizdało to ten breloczek zaczynał sie świecić i hałasować, można coś takiego przyczepić do psp i problem z głowy ;)

Odnośnik do komentarza

Ja je mam.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

żartowałem. Czasami mam takie wrażenie, że wszystkie przedmioty jakiś locator powinny mieć. Dzwonisz pod dany numer i dzwoni np. pilot albo PSP właśnie ;].

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam. Moje pytanie zostało zawarte już w temacie. Zastanawiam się czy dać PSP drugą szansę i ponownie ją zakupić. Przeglądałem net i natchnąłem się na wypowiedź jakiegoś ziomka z SONY który przedstawił listę wydawniczą na 2009 rok. Mówi coś o 44 tytułach które pojawią się w tym roku na PSP, na DSLite coś ok 185 , ale mniejsza z tym.... 44 tytuły to ok 4 gry na miecha---> mi to wystarcza tylko mam jedno ale...... niech to będą DOBRE GRY!!! Ten ziomek z SONY ( nie pamiętam jak ma na imię ) mówi że PSP idzie na ''jakość a nie na ilość'' i moim zdaniem to dobre posunięcie. Następna kwestia jaka się pojawia to co to będą za tytuły. Jeżeli PSP ma iść znowu w ''odgrzewane kotlety'' to OK jestem za .... tylko niech to nie będą ''odgrzewane kotlety'' z PS2 tylko... z PS3. Resistance już jest ---> super, może teraz czas na Motorstorm i LBP ( to by był szał na PSP ). No bo nie oszukujmy się DOBRA GRA na PSP wychodzi raz na 3-5 miesięcy ( a to długo ) , gdyby nie emulatory to by było już naprawdę krucho z tą konsolą. Jak wy się na to zapatrujecie??? I czego się spodziewacie w 2009 r.

 

PS. Ja osobiście (chyba) wrócę do PSP

 

i po kiego nowy temat zakladales? -C.

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

po pierwsze LBP podobno ma wyjsc na psp, takie ploty krążą od jakiegos czasu ;p

 

po drugie to czy te 44 gier bedzie dobre zalezy tylko od tego jakie lubisz gry, widomo bywaja (pipi) ktorych nikt nie lubi, ale powiedzmy fifa, nba, golf, boks, hokej, baseball, napewno wiele gier bedzie tego typu , ktos moze uwazac ze to super gry itp, ja np nie jestem fanem gier sportowych wiec nawet jak wyjdzie 10 super zarabistych gier sportowych to dla mnie i tak nie ebdzie w co grac, to samo z kazdym innym - jeden ma w co grac a inny nie , bo kazdy lubi co innego

 

ja osobiscie w tym roku czekam na

 

- monster hunter freedom unite

- disaster report 3

- harvest moon sugar vilage

- final fantasy 13

 

 

i cos tam jeszcze, jak widac z 44 gier na dziś interesują mnie tylko 4 ai tak bedzie bardzo zadowolony jak w koncu wyjda :P

[ps napewno zaciekawi mnie więcej gierek o ktorych narazie nie wiem poprostu]

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
No i wyszedł już Prinny, a to MUST PLAY dla fanów jrpg ;)

Może coś przespałem, ale Prinny to platformówka...

 

 

No tu sie nam kolega zapędził. Speeder, przeciez nie każdy fan jRPG jest też fanem Disgaei (a z tej własnie serii pochodzi Prinny i reszta postaci z Prinny).

 

Lepiej będzie brzmiało

 

No i wyszedł już Prinny, a to MUST PLAY dla fanów Disgaea ;)

 

fix'd ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...