Skocz do zawartości

SONY PSP - temat ogólny


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Napisz tutorial o wgrywainu pluginów i POPSów, bo wiele ludzi sie mnie oto pyta czy tu na forum, czy na PW.

no wiesz, ale takie tutki juz sa... napisane przez kruczego_kruka i ghost'a. - Coati

 

 

Aaaa i taki dla mnie osobno:

"jak przerobić PSP na krajalnicę do chleba (zepsuła mi się) :closedeyes: "

 

 

 

 

ok problemu nie było... (chyba co po niektórzy są ślepi i nie chodzi tu o mnie bo ja tam nie zaglądam wopgóle do tego działu - komuś się nie chce szukac to wali na PW proste)

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

ok nie chcecie tutkow to walne starego niusa xD

 

wczoraj na http://bbs.pspchina.net/ pojawily sie fotki nowego psp [psp3000?]. mi to wyglada na fake lub poprostu nowa obudowe dla slimki [ewentualnie fata by mogl 'udawac' slimke] od firmy ktora chce zarobic. Zdjecia pokazuja 2 rozne modele obudowy rozniace sie kolorem i przyciskiem "home" [2 warianty]

z zmian [w stosunku do psp2000] widocznych na zdjeciach zauwazalne sa:

*zmniejszenie okregu na klapce umd

*dodatkowa "dziurka" obok klawiszy +/- , moze to byc mikrofon lub dodatkowy kanal do wydobywania sie dzwieku xD

*zmieniony klawisz home na PS

*tandetny plastik

 

psp_3k_mic.jpgpsp_3k_ring.jpgpsp_3k_back.jpg

psp_3k_homezoom.jpgpsp_3k_outputzoom.jpgpsp_3k_proto.jpg

zdjecia z psp-team.pl i maly cytat: "Spytane o wyciek SCE UK przez serwis CVG odmówiło jakiegokolwiek komentarza na ten temat."

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

porównaj dokładnie zdjęcie 1 i 4, a mianowicie przycisk HOME. Zwykły fejk

 

 

E Coati to do Cieł:

napisz mi tutorial jak zangielszczyć MH 2ndG ;P pls

 

misiu, znowu mnie prowokujesz... a zangielszczenie mhp 2g [tak samo jak innych gier do ktorych sa patche] nie jest trudne wiec sobie poradzisz :F  oczywistych rzeczy nie bede opisywac, a jak serio nie wiesz to zapraszam do topicku o mh, gdzie z pewnoscia Yano juz to dawno opisal - Coati

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Grzehoo
witam wszystkich właśnie katuje DungeonSiege i zciełem sie jestem w qescie SHRINE OF NATURE ale zatrzymałem sie na misj RESTORE SAPLINGS i tego są 4 misje czy ktoś wie co trzeba zrobic a nastepny qest to THE CORRUPTED a misje w nim to THE HUNT i THE KILL prosze o pomoc szczegulnie przy tym pierwszym quescie

Przycisk SELECT -> Quests. Przecież questy w tej grze są banalne. Przynieś to, zabij tamto, wróć do punktu wyjścia. Chyba że nie rozumiesz prostych zdań po angielsku, wtedy może być kłopot.

Odnośnik do komentarza
ty faktycznie ma to funkcje czitowania :D nawet nie wiedziałem, a ja go uzywam tylko do optymalizacji taktowania CPU :) całkiem przydatna rzecz można zwiększyć czas działania baterii nawet o 30-40%.

Nie rozumiem, w jaki sposób można to zrobić? Chodzi ci o zmianę taktowania na mniejszą? Jak tak, to można to zrobić bez tego plugina. Jeśli nie to opisz jak to się robi, bo trochę mnie wkurza czas działania psp.

 

Odnośnik do komentarza

Napisz na PW lub GG to wytłumaczę :)

 

Poprostu program sam dostosowywuje jak taktować procesor, żeby było jak najoszczędniej i wydajność była wystarczalna. Bardzo dobra rzecz i po polsku :) Dla mnie rzecz niezbędna. Np. taki NFS Carbon na stałym taktowaniu to ok 4-5 godzin(zależy od ekranu-jasności), a z właczonym CWC czas działania konsoli wydłuża się do ponad 6 godzin.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...