Skocz do zawartości

SONY PSP - temat ogólny


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja za to właśnie sprzedałem moje PSP :). Po prostu napaliłem się na PSP-3000 i chce mieć je, więc sprzedaje 2000 póki jeszcze trzyma cenę i nie jest porysowane. Wkurzał mnie też czarny lakier i wezmę sobie srebrne :).

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gdzie teraz naprawią mi PSP Fat(w grę wchodzi Wrocek)? Gwarancja mi się skończyła, a konsola odmówiła posłuszeństwa i nie czyta UMDków. Samemu nie chcę w niej grzebać.

 

naprawa psp w serwisie sony to wydatek 400 pln, bez wzgledu na usterke. czaisz ?? <_< jak pisze milan nie zawracaj sobie glowy czytnikiem, w tej chwili w psp jest on bezuzyteczny.

Odnośnik do komentarza

A żaden nie-Sony serwis czegoś takiego nie robi? Bo przeróbka przeróbką, ale parę UMDków się nazbierało i chętnie bym sobie jeszcze z nich pokorzystał. Poza tym w(pipi)ia mnie sam fakt, że coś mi w jakimkolwiek sprzęcie nie działa. 8)

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

Trzymałem w plecaku i prawdopodobnie ekran uderzył o coś twardego. Tylko dziwne dla mnie jest, że obudowa nawet nie ma rysy, a lcd ma spore pęknięcie. Oczywiście trzymałem konsole w pokrowcu ale jednak to nie wystarczyło...

 

Znalazłem w necie http://www.robson.pl/index.php?p=16&id=7097 Czy cena jest odpowiednia, czy sporo przepłacę, a jeśli chodzi o wymianę to w necie znajdę chyba jakieś filmiki gdzie pokazują jak zdemontować ekran, nie?

 

No kurde, że akurat musiało mi się to przytrafić :/ ale mam nauczkę przynajmniej, będę trzymać psp w twardym pokrowcu. Tylko jak wtedy używać tego jako mp3 <_< za duże i się do kieszeni nie zmieści...

Edytowane przez wendiego
Odnośnik do komentarza

jesli w piatek bedzie mi sie nudzic i akurat nie bede grac w cod4 to zrobie foto-tutorial rozbierania psp.

 

ale jak na samą wymiane lcd to sprawa jest prosta.

1. czytasz tutorial o naprawianiu analoga

2. zdejmujesz listwe z przyciskami start/home/itp

3. wyciagasz lcd [podwazasz igłą lub czyms podobnym]

4. odpinasz 2 tasmy polaczeniowe [uchylasz zaczepy do gory - najlepiej igłą lub nozem do tapet]

5. instalujesz nowy lcd ;]

 

!! pamietaj o wyciagnieciu baterii !!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
odpal sobie jakis gameplay.

 

btw. co teraz ma wyjsc na psp 'dobrego'? resistance/loczki/patapony/dissidia/djmax.... jeszcze cos?

 

cos czuje, ze przejde sobie jeszcze tylko kolejny raz SHO, MGS:PO i papa psp...

 

no to ja sobie przejde jeden raz Monster Huntera 2G i papa PSP - czyli za rok jakiś :D

czas potrzebny do przejscia przeraża :D

 

poza tym niedługo Phantasy Star Portable - grałem w demko dżapańskie i nawet przyjemne - Monster Hunter+klimat jRPGów(jest normalnie EXP i Levele)+klimat Sf = może być grubo :>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...