Skocz do zawartości

Koncerty - terminy, relacje, wrazenia


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

Ceny biletów na Down dokładnie takie same jak w ubiegłym roku w Stodole czyli 120zł - przedsprzedaż a w dniu koncertu 130zł. Jak zwykle my polacy musimy narzekać nawet jakby kosztowały 50zł to i tak jakiś pajac na forum by sie znalazł i napisałby, że drogo...

 

 

z tego co czytałem w przekroju którymś, to w Polsce mamy jedne z najdroższych biletów w całej Europie. Także narzekanie wskazane.

 

 

Odnośnik do komentarza

Tak zgadza sie to przykry fakt:( Dla przykładu bilet na koncert Down w Pradze kosztował mnie około 70 zł a dzień pózniej byłem w Warszawie gdzie bilet kosztował o 50zł drożej!!! Ale prawda jest tak ,że ci co narzekają i tak nie pójdą na koncert i dalej będą narzekać a dla prawdziwego fana np. zespołu Down załpacić 70 zł czy 120zł to bez różnicy i tam wyprzeda sie cały koncert...

Odnośnik do komentarza
Tak zgadza sie to przykry fakt:( Dla przykładu bilet na koncert Down w Pradze kosztował mnie około 70 zł a dzień pózniej byłem w Warszawie gdzie bilet kosztował o 50zł drożej!!! Ale prawda jest tak ,że ci co narzekają i tak nie pójdą na koncert i dalej będą narzekać a dla prawdziwego fana np. zespołu Down załpacić 70 zł czy 120zł to bez różnicy i tam wyprzeda sie cały koncert...

 

 

i pewnie dlatego bilety nie stanieją, skoro grupa docelowa nie będzie nigdy narzekać, bo reszta społeczności organizatorów wali <idealista>

Odnośnik do komentarza

Jak już wiadomo Faith No More niestety nie wystąpi w Szczecinie na Szczecin Rock Festival, bo 24 czerwca wystąpi w Finlandii a 25 w Norwegii, także dla tych co chcą zobaczyć Faith No More polecam ten festival: www.novarock.at Wystąpi m.in: Faith No More, Nine Inch Nails, Metallica, Machine Head, Slipknot, Chris Cornell, Mastodon, Trivium, Placebo, Limp Bizkit, Guano Apes, Disturbed, Dimmu Borgir, Killswitch Engage, Staind, Static-X, Duff Mc Kagan (ex basista Guns N' Roses i Velvet Revolver) ze swoim Loaded czy super grupa ChickenFoot złożona z dwóch członków Van Halen (Hagar i Anthony) perkusisty Red Hotów Chada Smitha i gitarzysty Joe Satrini'ego! Bilety na ten festival a także przejazd autokarem z Warszawy przez Katowice do Austrii i spowrotem oferuje : http://www.shortcut.pl/

Odnośnik do komentarza

STEVEN SEAGAL W KRÓLIKARNI

04.07.2009 - Królikarnia

 

Ceny biletów:

WEJŚCIE BEZPŁATNE

 

STEVEN SEAGAL W KRÓLIKARNI

Już 4 lipca w warszawskiej Królikarni wystąpi Steven Seagal ze specjalnym projektem "Thunderbox".

 

Zapraszamy wszystkich serdecznie!!

 

 

Nie wiem czy to bylo info z 1.04, czy moze jakis zespol sie tak nazywa (przy newsie jest zdjecie SS jednakze), ale jezeli to prawda to nikogo tam nie moze zabraknac!!!!!11!!111

Odnośnik do komentarza

Machine Head pojawi się na Hunterfeście. Pytali również o Metallikę, ale się nie zgodzili. Organizator nie chce wyjawić powodu... a jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.

 

Dość duża szansa jest na pojawienie się Dimmu Borgir, z racji tego, że od nowego roku na bębnach w Hunterze gra właśnie członek Dimmu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...